RE: Kapsule Herba Fast/iskustva (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


breskvicaa -> RE: Kapsule Herba Fast/iskustva (18.4.2013 0:24:37)


IZVORNA PORUKA: anja anjica

Drage moje izvrstan diuretik je caj litra dnevno od kukuruzne svile 3km caj a dobar je i za uroliske probleme,rezultati vidljivi za mjesec redovne upotrebe

a gdje se moze naci ovaj caj ima li ga u apoteci svakoj




ananas_ze -> RE: Kapsule Herba Fast/iskustva (18.4.2013 0:51:29)


IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Meni je HERBALIFE mamipara .. 2006. ga pile..skrhala silne pare..i samu sebe lagala da sam sita od šejka..

Postanem i njihov distributer..i skontam da od toga nema ništa..

Na kraju hrpa bačenih para..prestaneš ga piti , kg samo u rikverc..

Sav fazon je u režimu ishrane..Stroga kontrola i to je to..Ko može..trud se mora uložiti ogroman.

Ja sam od riječi samo kad sam na dijeti..Sad sam na Dukan d., i odgovara mi jer meso i sireve volim, a def. sam riješila sa sobom, nema starih prehrambenih navika, zob za doručak..planiram, zauvijek, što manje masnoća, šećera i svega cijeli život i to je to..

ja sam se odlucila na herbalife, izgubila sam 13 kg za 2,5 mjeseca, toplo preporucujem, ne bih da hvalim i reklamiram [sm=smiley1.gif]




cubica -> RE: Kapsule Herba Fast/iskustva (18.4.2013 10:24:28)

Raja moram da podjelim iskustvo sa vama i da vas pitam za savjet.
Vec dva mjeseca koristim shake proizvof Herbalife-a koji je na bazi soje. Imam izvrsne rezultate. Prije nego sam pocela koristiti sam se raspitivala na sve strane i stvarno cula svakakvih iskustava i nekih losih i dobrih. Ja za sada nemam lose iskustvo izgubila sma skoro 10 kg za vise od mjesec dana i osjecam se nekako puna energije. Ima li neko da je koristio prije ovaj proizvod? kad je prestao sa koristenjem jel imao neke nus pojave ono jojo efekat i to :D
ja sam u biti imala nekih 15 vise nego bih trebala, prestala pusiti pa sam se bas opustila :D i sad mi je ovo kako imam 10 manje ok, jos jedno pet i bila bih presretna, al interesuju me i druga iskustva. Sad sam gore procitala da neki imaju losa iskustva al moze biti da je to do organizma, me nora da znaci da je za svakog isto :)




hanabanana -> RE: Kapsule Herba Fast/iskustva (18.4.2013 10:35:40)

Ja nemam nikakva iskustva....ali evo razmišljam logično.
Svi koji su na herba lifu ne doručkuju i ne večeraju, u zamjenu zato imaju neke šejkove koje popiju.
Nakon što prestanu sa pijenjem tih shakeova, pocnu opet jesti, i doručak i večeru, i udebljaju se.
Nije to do herba life....nemojte inače doručkovati i večerati nego umjesto toga ujutro razmutite minerale, a naveče vitamine, jednom u danu jedite, i sigurno ćete smršati i bez shake.

S druge strane, svako mršavljenje od preko 4 kg mjesečno nije zdravo, i dugoročno " ne pije vode ".




cubica -> RE: Kapsule Herba Fast/iskustva (18.4.2013 10:39:00)

pa nesto sam razmisljala, prije nisam doruckovala i rijetko kad vecerala, jer sam jela oko 17-18 navece, a preko dana sam uvijek nesto "usput" jela. Sada sam se nekako unormalila sa hranom. Jedem i dorucak i veceru - iako je to sad taj napitak, poslije cu jesti ujutro voce i navece neko lagano jelo, povrce. a rucam sada normalno, pa sam mislila tako i nastaviti. stvarno se nekako radujem. jos tih pet da skinem i onda mogu nastaviti fino redovno jesti i nadam se stvarno da se nece vratiti.




Lejla Ka -> RE: Kapsule Herba Fast/iskustva (18.4.2013 10:45:47)


IZVORNA PORUKA: cubica

Raja moram da podjelim iskustvo sa vama i da vas pitam za savjet.
Vec dva mjeseca koristim shake proizvof Herbalife-a koji je na bazi soje. Imam izvrsne rezultate. Prije nego sam pocela koristiti sam se raspitivala na sve strane i stvarno cula svakakvih iskustava i nekih losih i dobrih. Ja za sada nemam lose iskustvo izgubila sma skoro 10 kg za vise od mjesec dana i osjecam se nekako puna energije. Ima li neko da je koristio prije ovaj proizvod? kad je prestao sa koristenjem jel imao neke nus pojave ono jojo efekat i to :D
ja sam u biti imala nekih 15 vise nego bih trebala, prestala pusiti pa sam se bas opustila :D i sad mi je ovo kako imam 10 manje ok, jos jedno pet i bila bih presretna, al interesuju me i druga iskustva. Sad sam gore procitala da neki imaju losa iskustva al moze biti da je to do organizma, me nora da znaci da je za svakog isto :)

Ja sam uzimala HL (godinu nakon prvog poroda), i imam pozitvno iskustvo kad sam se baš zdušno pridržavala režima. Smršala sam koliko sam htjela, nije išlo prebrzo, ali je išlo konstantno i dovoljno brzo da motiviše. Nisam imala jojo efekat zato što se nisam vratila starom načinu ishrane nakon prestanka uzimanja šejka. Obroci su mi nakon HL bili odmjereni i održala sam kilažu do nove trudnoće. Nakon druge trudnoće, kad je došao vakat [sm=smiley36.gif] pokušala sam opet međutim nisam se mogla disciplinovati, mnogo sam zabušavala, jela između obroka i nisam postigla nikakve rezultate pa sam odustala.

Meni je HL bio dobar da mi da neki program koji moram slijediti, a bio mi je zasitan tako da nisam trpila glad. U tom nekom periodu koliko sam ga uzimala (6-7 mjeseci) nekako mi se i apetit (i samokontrola [sm=smiley36.gif]) sveo na neki umjereni nivo tako da se kilaža kasnije održavala. Nema čudotvornih preparata (osim podvezivanja želudca, no to je ipak preradikalno za nas što imamo malo viška), sve ja zapravo na čovjeku i njegovom organizmu. Kao mlađa sam buno lakše i brže gubila kilograme, sad uz puno više truda i zalaganja potižem puno manje rezultata. Sve to ima svog uticaja. Da makar nisam poguzija i da ne volim dobro pojest [sm=jezicek.gif]




hanabanana -> RE: Kapsule Herba Fast/iskustva (18.4.2013 12:27:10)


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Kao mlađa sam buno lakše i brže gubila kilograme, sad uz puno više truda i zalaganja potižem puno manje rezultata. Sve to ima svog uticaja. Da makar nisam poguzija i da ne volim dobro pojest [sm=jezicek.gif]



Šta mi reče.....[sm=smiley36.gif]
Godine usporavaju sve...pa i metabolizam.
Prije sam mogla izbaciti kruh i da dodjem u normalu za tri sedmice...sada, aha. ali malo sutra.




ananas_ze -> RE: Kapsule Herba Fast/iskustva (18.4.2013 13:36:02)


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka



Ja sam uzimala HL (godinu nakon prvog poroda), i imam pozitvno iskustvo kad sam se baš zdušno pridržavala režima. Smršala sam koliko sam htjela, nije išlo prebrzo, ali je išlo konstantno i dovoljno brzo da motiviše. Nisam imala jojo efekat zato što se nisam vratila starom načinu ishrane nakon prestanka uzimanja šejka. Obroci su mi nakon HL bili odmjereni i održala sam kilažu do nove trudnoće. Nakon druge trudnoće, kad je došao vakat [sm=smiley36.gif] pokušala sam opet međutim nisam se mogla disciplinovati, mnogo sam zabušavala, jela između obroka i nisam postigla nikakve rezultate pa sam odustala.

Meni je HL bio dobar da mi da neki program koji moram slijediti, a bio mi je zasitan tako da nisam trpila glad. U tom nekom periodu koliko sam ga uzimala (6-7 mjeseci) nekako mi se i apetit (i samokontrola [sm=smiley36.gif]) sveo na neki umjereni nivo tako da se kilaža kasnije održavala. Nema čudotvornih preparata (osim podvezivanja želudca, no to je ipak preradikalno za nas što imamo malo viška), sve ja zapravo na čovjeku i njegovom organizmu.
Kao mlađa sam buno lakše i brže gubila kilograme, sad uz puno više truda i zalaganja potižem puno manje rezultata. Sve to ima svog uticaja. Da makar nisam poguzija i da ne volim dobro pojest [sm=jezicek.gif]

lijepo receno [sm=bravo.gif]




Misty_mama -> RE: Kapsule Herba Fast/iskustva (20.5.2013 9:14:14)

Da li ste vi koje ste koristile HL dojile u to vrijeme? Da li je dopušteno? I, koliko je izvodivo sve to imajući u vidu da radim 8 i po sati dnevno? Mislim, je li moguće uklopiti u takav raspored i taj predviđeni plan?




ajla86 -> RE: Kapsule Herba Fast/iskustva (26.5.2013 12:33:25)

kako ste pile hf?neko spominje neke programe neko pije ujutru neko navece [sm=zmeden.gif]
kako ide molim vas.preko koga ste narucivali?
hocu i ja da smrsammmmm




Visnja RR -> RE: Kapsule Herba Fast/iskustva (26.5.2013 12:47:54)


IZVORNA PORUKA: ajla86

kako ste pile hf?neko spominje neke programe neko pije ujutru neko navece [sm=zmeden.gif]
kako ide molim vas.preko koga ste narucivali?
hocu i ja da smrsammmmm



mislim da su pisale o herba life a ne herba fast...




ajla86 -> RE: Kapsule Herba Fast/iskustva (26.5.2013 13:45:49)

na to sam i mislila[sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif]




malena27 RR -> RE: Kapsule Herba Fast/iskustva (10.6.2013 10:22:49)

moja mama je pocela da koristi Herbalife proizvode, javim vam rezultate uskoro [sm=smiley1.gif]




ringeminge -> RE: Preparati za mršavljenje (21.6.2013 11:04:36)

nista to ne valja, treba smanjiti porciju i povecati vezbanje.




cristalik -> RE: Preparati za mršavljenje (10.2.2015 10:52:57)

Kad sam morao izgubiti 4 kg dijeta mi nije pomoglo.Težina je blokiran. Nisam znala što učiniti da se u moje odjeće. Kontaktirao sam online apoteku i bio sam savjetovao da pokuša Lasix. Lasix je diuretik, obično moraš ga uzeti za mjesec dana izgubiti 4 kilograma, ali sam raddopiato dozu i za dva tjedna sam izgubila kg. Osjećam se sjajno. Sada sam izbjeći kalorija hranu, brzu hranu, a ja pokušati držati u formi. Predlažem da se konzultirati ovaj online apoteku http://www.all-generic-meds.com za savjet, ako ste u potrazi za dijetalne pilule. Oni će consiglierano tablete pogodna za vaš problem.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]