RE: Nokti all about (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


Visnja RR -> RE: Nokti all about (4.5.2015 22:12:43)

obuka [sm=smiley36.gif]

[img]http://www.dodaj.rs/f/3E/Lr/ulbY7KP/093.jpg[/img]




maja78 RR -> RE: Nokti all about (4.5.2015 22:28:32)

ja nikad nisam radila nokte gel, nadogradnja, ono sto vidim dosta su lijepi, ali kada krenu izrastati ruzno izgleda

ali ovo me se nesto dojmilo, kada sam hitno primljena u bolnicu a imala nalakirane nokte odmah je receno da se mora skinuti lak a sestre je uhvatila panika da su vjestacki i pricale mi kako su curu dva dana turpijale i skidale nadogradnju i da nije mogla na operaciju sa tim noktima




mimi_2in1 -> RE: Nokti all about (6.5.2015 13:57:39)

eh kad ima tema da priupitam [sm=smiley1.gif]

imala ja gel na noktima..pa dugo poprilicno. mislila sam ga pustiti da izraste, da ga ne skidaju, jer su mi jednom skiadle oni svojim turpijama i faznima, nokti fuj. medjutim izrastao je on al moji nokti su unisteni. kao paus papir su..ako znate sta je to i kako je tanko. znaci savijaju se , pusaju, iskrzani su, toliko su losi da ne mogu da ih uredim turpijicom nikako. pucaju [sm=smiley19.gif] skinula sam lak, ne bi li malo sebi dolsi. ako imate kakav savjet kako da ih vratim u zivot...fuj na sta mi ruke lice[sm=smiley19.gif] isto neki klosar.
nikad vise[sm=smiley13.gif]




malena27 RR -> RE: Nokti all about (6.5.2015 14:04:31)

Potrazi lak 8 u 1 marke Eveline - fantazija za nokte...
Moji uvijek bili lomljivi, krhki, mekani...nikad nisam imala priliku da budu dugi - od prosle godine ga koristim i nokti su mi poceli da rastu i preporodili su se...




palachinken -> RE: Nokti all about (6.5.2015 14:13:49)


IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Potrazi lak 8 u 1 marke Eveline - fantazija za nokte...
Moji uvijek bili lomljivi, krhki, mekani...nikad nisam imala priliku da budu dugi - od prosle godine ga koristim i nokti su mi poceli da rastu i preporodili su se...

Potpisujem!
Ja sam svoje grickala 25 godina. Nakon 2mj evelina, baš su mi lijepi :)




mimi_2in1 -> RE: Nokti all about (6.5.2015 14:22:24)

jel se moze on kupiti u DM ili CM-u ili da ga trazim po netu?
hvala na sugestiji [sm=smiley27.gif]..probat cu vala, cim ga nadjem aBd.




palachinken -> RE: Nokti all about (6.5.2015 14:23:27)


IZVORNA PORUKA: mimi_2in1

jel se moze on kupiti u DM ili CM-u ili da ga trazim po netu?
hvala na sugestiji [sm=smiley27.gif]..probat cu vala, cim ga nadjem aBd.

DM




M kao Mama -> RE: Nokti all about (7.5.2015 10:13:29)

Kupih ja jučer ovaj 8 u 1 pa da vidimo i to čudo prirode,




Visnja RR -> RE: Nokti all about (7.5.2015 10:27:52)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

Kupih ja jučer ovaj 8 u 1 pa da vidimo i to čudo prirode,


odoh ga i ja sad kupiti ...sutra skidam gel s noktiju pa će to vjervatno biti horor




palachinken -> RE: Nokti all about (7.5.2015 10:33:01)

Imate uputstvo kako se koristi pa ga pratite




salmy -> RE: Nokti all about (7.5.2015 10:35:08)

i meni su se nokti ishabali od gela..inace su tanki lomljivi..
ja koristim vec 10 dana alessandro express nail hardner...extra je

lakira se 4 dana..pa skine acetonom pa opet ide svaki dan jedan sloj...i mogu vam reci da su malo cvrsci

Visnja super fazon sa lampicom....sam sebi odradis




M kao Mama -> RE: Nokti all about (7.5.2015 10:51:02)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja nikad nisam radila nokte gel, nadogradnja, ono sto vidim dosta su lijepi, ali kada krenu izrastati ruzno izgleda

ali ovo me se nesto dojmilo, kada sam hitno primljena u bolnicu a imala nalakirane nokte odmah je receno da se mora skinuti lak a sestre je uhvatila panika da su vjestacki i pricale mi kako su curu dva dana turpijale i skidale nadogradnju i da nije mogla na operaciju sa tim noktima



e, ovi ti je živa istina, ja kada sam trebala roditi drugu curku, imala sam konstantno gel na noktima, to je bio onaj period kada su nokti mogli opsati, sad me strah da prst negdje ne odvalim, a kamoli nokat sa gelom, i budući da je bila opcija CR ja u porodilište sa turpijom odem i isturpijam samo na malim prstima nokte, kako bi mogli pratiti stanje, to je nešto povezano sa anestezijom i sl. al porodih se prirodno, beze nokte raspraih, hahahahhh
u suštinu ako nešto krene po zlu, ne daj bože, valjda poplave nokti ili tako nešto




mimi_2in1 -> RE: Nokti all about (7.5.2015 11:01:04)

meni kako rekose da se na noktima prvo vidi kada organizam ostaje bez kisika. valjda prvo pobjele a onda poplave. ne znam[sm=zmeden.gif]. i ja sam na jedan zahvat dosla nalakiranih noktiju, kad me sestrica nije kilnula. [sm=smiley36.gif] al tad sam bila mlada, nesikusna, nista znala nisam. ona skinula prije nego su mi dali anesteziju sa palaca i kaziprsta, na njega stavljali onu ko stipaljku..pa jel tome smetalo nemam blage. ono sto mi je mm rekao je da su mi bili bijelo plavi kad sam krahirala zbog tromba..i iskreno cesto mogu da pratim ako mi nije dobro pobjele, isto ko da se krv povuce iz prstiju.

a sad nazad na lak, od sutra aBd pocinjem mazanje. nadam se da ce im pomoci. rece mi drugarica D3 kapima da ih mazem isto? jel koja probala? kontam ne bi trebalo skoditi..




Nika10 -> RE: Nokti all about (5.6.2015 7:26:33)

Hey, bok svima...
Imam pitanje, sto uciniti sa na pola puknutim noktom? :O :/


__________________
Nokti




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]