|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pricanje u snu..
11.9.2008 21:53:37   
Suncica*
Moja Lorena po celu noc nesto prica:)
Ili prica ili se smeje, onda ja ustanem, pa pokusavam da uhvatim o cemu prica, ali teskoo..
Kako vasa decica?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pricanje u snu..
11.9.2008 22:27:54   
mamsi
Isto i kenan a najslađe mi je kad mu ja postavljam pitanja a on nešto lijevo odgovara,uvijek me to zabavi

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pricanje u snu..
11.9.2008 22:31:39   
mamidji
Da, poznato mi je to. Moj D prica cesto u snu, i naravno pola ga se ne razumije. Nekada zna ponavljati jednu rijec po 10000 puta.

_____________________________

Dario 11.10.2006.god.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pricanje u snu..
12.9.2008 0:25:37   
camm
prica place,mase sa rukama,okrece se ,hoce da sjedne eto kad sam vidjela
bas sam se prepala.
isto i kod nas al nije svaku noc a zna se desiti vise puta u mjesecu.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mamidji)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pricanje u snu..
12.9.2008 8:47:58   
Blue rose RR
Vrlo rijetko kika priča u snu, a ako se to desi povežem obično sa burnim prethodnim danom, ali obično nakon što je uzmem u naručje i ona me pogleda, pospanim okicama, zaspi istog trena i ne budi se po noći.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pricanje u snu..
12.9.2008 11:59:45   
lida
I moja Irhanica prica samo kad je predhodni dan bio buran i nema teorije da odgovori ako je sta pitam

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pricanje u snu..
30.12.2008 10:12:05   
Ilhana RR
Moja mala, jos neprica osim mama, baba, deda i daidza, ali po svu noc nesto guce i smije se i igra se nogicama al spava... sinoc sam se ja odvalila smijajuci koliko je ona se igrala u snu hehe... lezala je pored mene i najednom poce da se gica nogicama i zacehla od smjeha pa nesto guce... isto tako radi kad je budna kad se igramo ja i mm sa njom, ko fol on ide za njom a ona bjezi meni hehe... to je meni tako slatko to je nevjerovatno...

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pricanje u snu..
3.1.2009 21:52:41   
tweety
Moj se sin zna ustati u krevetu i derati kao npr. sinoc Derao se na nekoga,znam da sam cula kako je govorio "sram te i stid bilo" user posted image user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pricanje u snu..
8.2.2009 23:03:40   
Hannan
I moj sin skoro svako vece nesto prica, a najcesce je to babo, Ado, i onda onako u snu konstatuje "Ado tava( spava), aha, tava babo"

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *