Pricanje u snu.. (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


Suncica* -> Pricanje u snu.. (11.9.2008 21:53:37)

Moja Lorena po celu noc nesto prica:)
Ili prica ili se smeje, onda ja ustanem, pa pokusavam da uhvatim o cemu prica, ali teskoo..
Kako vasa decica?




mamsi -> RE: Pricanje u snu.. (11.9.2008 22:27:54)

Isto i kenan a najslađe mi je kad mu ja postavljam pitanja a on nešto lijevo odgovara,uvijek me to zabavi




mamidji -> RE: Pricanje u snu.. (11.9.2008 22:31:39)

Da, poznato mi je to. Moj D prica cesto u snu, i naravno pola ga se ne razumije. Nekada zna ponavljati jednu rijec po 10000 puta.




camm -> RE: Pricanje u snu.. (12.9.2008 0:25:37)

prica place,mase sa rukama,okrece se ,hoce da sjedne eto kad sam vidjela
bas sam se prepala.
isto i kod nas al nije svaku noc a zna se desiti vise puta u mjesecu.




Blue rose RR -> RE: Pricanje u snu.. (12.9.2008 8:47:58)

Vrlo rijetko kika priča u snu, a ako se to desi povežem obično sa burnim prethodnim danom, ali obično nakon što je uzmem u naručje i ona me pogleda, pospanim okicama, zaspi istog trena i ne budi se po noći.




lida -> RE: Pricanje u snu.. (12.9.2008 11:59:45)

I moja Irhanica prica samo kad je predhodni dan bio buran i nema teorije da odgovori ako je sta pitam




Ilhana RR -> RE: Pricanje u snu.. (30.12.2008 10:12:05)

Moja mala, jos neprica osim mama, baba, deda i daidza, ali po svu noc nesto guce i smije se i igra se nogicama al spava... sinoc sam se ja odvalila smijajuci koliko je ona se igrala u snu hehe... lezala je pored mene i najednom poce da se gica nogicama i zacehla od smjeha pa nesto guce... isto tako radi kad je budna kad se igramo ja i mm sa njom, ko fol on ide za njom a ona bjezi meni hehe... to je meni tako slatko to je nevjerovatno...




tweety -> RE: Pricanje u snu.. (3.1.2009 21:52:41)

Moj se sin zna ustati u krevetu i derati kao npr. sinoc Derao se na nekoga,znam da sam cula kako je govorio "sram te i stid bilo" [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Hannan -> RE: Pricanje u snu.. (8.2.2009 23:03:40)

I moj sin skoro svako vece nesto prica, a najcesce je to babo, Ado, i onda onako u snu konstatuje "Ado tava( spava), aha, tava babo"




Stranica: [1]