Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


Visnja RR -> Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 1:01:58)

Drage RR mame,

i ove godine cemo odrzati tradicionalni docek Ringerajinog Djeda Mraza, gde se okupljaju korisnici naseg portala i pokloncicima obraduju svoju djecicu, a vrijeme iskoriste za upoznavanje svojih virtuelnih prijatelja. U 2010. godini obradovali smo i malisane iz Djecjeg doma Bjelave pa cemo to uraditi i ovaj put. Sigurni smo da ce to biti dan pun emocija i smjeha.

[img]http://www4.slikomat.com/11/1209/o9r-DM.jpg[/img]

I ove godine smo poslali poziv Djeda Mrazu da nas posjeti na sljedecoj lokaciji:
17.12.2011.
SARAJEVO
Zabavni centar ZANZIBAR od 11 do 13 h
Grand centar, Ilidya, I sprat

Ocekujemo do 60 prijavljenih mališana (u skladu s mogucnostima igraonice) koji ce biti u pratnji odraslih. Od 60 slobodnih mjesta rezervisali smo i 25 do 30 za malisane iz Doma Bjelave.

Kako nismo sigurni da cemo moci obezbjediti besplatne paketice za svih 60 mališana imamo prijedlog da nase mame uplate 5 km po paketicu za svoje djete. Ali jos uvjek vjerujemo da ce nam se svi planirani sponzori javiti i da ce svi paketici biti poklon RR za svu djecu. Paketici su isključivo za djecicu naših clanica od 1 godine do predskolskog uzrasta i djecu Doma Bjelave od 3 do 5 godina.


[img]http://www4.slikomat.com/11/1209/q53-ddm.jpg[/img]

Radujemo se druyenju!
Vasa RR.ba i Djeda Mraz
Sponzore cemo navoditi zavisno od toga kako nam budu dali potvrde za ucesce:
HiPP, BuyBook, Mercator,




Visnja RR -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 1:04:56)

Dakle idu prijave za djecu:
Redni broj - nick name mame - ime djete - broj godi - sta je djete posebno dobro uradilo u ovoj godini, a na sta treba da se malo radi tj sta ne voli ili na koji nacin “zeza” mamu i sl jer ce se DM posebno obratiti svakom djetetu i reci zasto je dobio paketic i sta trerba da radi pa da dobije i sljedece godine… Ovo naravno nije obavezno ali je nekako ljepse…
Evo ja cu poceti kao primjer a vi nastavite niz:

1. Mamaalma RR - Lajla - (dobiće bracu ili seku I ne treba da bude ljubomorna ona i nova bebica će se voljeti najviše na svijetu)




neki x -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 1:12:24)

Eh posto sam ja poznata kao zena koja uvijek komlikuje i zapitkuje,evo...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Moj Sead nema jos punih 6god. pa me zanima moze li i on biti prisutan.I da li moze biti i bebica moje seke koja nije clanica RR...
I kako ide sa uplatama za paketice?I ako moja seka nije clanica RR,moze li ona donijeti svoj paketic,ili?Sorry sto peglam...




Visnja RR -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 1:21:33)

neki x [sm=smiley1.gif] ako tvoj djecak nije posao u skolu onda naravno da moze biti...dakle za klince koji jos nisu posli u skolu...
a ovo je bas iskljucivo za nase clanice koje imaju djecu od 1 g pa do polaska u skolu... vidjecemo kakav ce biti odziv uvjek mozemo ubaciti jos neko djete ali se paketic placa tj donesete paketic...
ako se ne odazovu svi sponzori onda se dodaje jos po 5 km...placanje meni jer cu ja dati svoj novac jer moram kupiti tj. pripremiti paketice najkasnije do cetvrtka jer 16.12. ih trebam prebaciti u Zanzibar... sponzori ce mi javiti najkasnije do utorka kada cu znati da li su paketici dzaba ili se placa tih 5 km...




neki x -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 1:24:45)

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

neki x [sm=smiley1.gif] ako tvoj djecak nije posao u skolu onda naravno da moze biti...dakle za klince koji jos nisu posli u skolu...
a ovo je bas iskljucivo za nase clanice koje imaju djecu od 1 g pa do polaska u skolu... vidjecemo kakav ce biti odziv uvjek mozemo ubaciti jos neko djete ali se paketic placa tj doneset_e paketic...
ako se ne odazovu svi sponzori onda se dodaje jos po 5 km...placanje meni jer cu ja dati svoj novac jer moram kupiti tj. pripremiti paketice najkasnije do cetvrtka jer 16.12. ih trebam prebaciti u Zanzibar... sponzori ce mi javiti najkasnije do utorka kada cu znati da li su paketici dzaba ili se placa tih 5 km...

Hvala ti puno Visnja[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Onda stavi na spisak  Sead(ne ide u skolu) i Said,pa ako bude mogla i sekina beba,no problem,donijecemo paketic[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
A jedino bitno za Deda Mraza je da kaze Saidu da bolje jede[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Ako bilo sta bude trebalo,vezano za organizaciju i ostalo,reci,rado bih pomogla u svakom smislu[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Visnja RR -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 1:28:06)

1. Mamaalma RR - Lajla - (dobiće bracu ili seku I ne treba da bude ljubomorna ona i nova bebica će se voljeti najviše na svijetu)

2. neki x - Sead i Said - (Said treba u 2012 bolje da jede)






mama75 -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 2:12:13)

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

neki x [sm=smiley1.gif] ako tvoj djecak nije posao u skolu onda naravno da moze biti...dakle za klince koji jos nisu posli u skolu...
a ovo je bas iskljucivo za nase clanice koje imaju djecu od 1 g pa do polaska u skolu... vidjecemo kakav ce biti odziv uvjek mozemo ubaciti jos neko djete ali se paketic placa tj donesete paketic...
ako se ne odazovu svi sponzori onda se dodaje jos po 5 km...placanje meni jer cu ja dati svoj novac jer moram kupiti tj. pripremiti paketice najkasnije do cetvrtka jer 16.12. ih trebam prebaciti u Zanzibar... sponzori ce mi javiti najkasnije do utorka kada cu znati da li su paketici dzaba ili se placa tih 5 km...

[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Meni je zao, tako bih rado povela svoje princeze, ali mog prvacica ne mogu da izostavim. Lijep provod u svakom slucaju!




Skvo RR -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 8:13:54)

skvo rr i uma[sm=smiley1.gif]




lilix -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 8:28:03)

lilix i Benjamin 4 i po godine ( treba da posluša roditelje i konačno krene u vrtić)
     i Berina ( treba da prestane da otima braci igračke)





new mama -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 9:27:05)

New mama i Ajna( ja se nadam da se nece desiti sa vragolankom nesto slicno kao prosle godine,vecina zna sta je to bilo na dodjeli paketica[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image])




Mala Selma -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 9:33:30)

1. Mamaalma RR - Lajla - (dobiće bracu ili seku I ne treba da bude ljubomorna ona i nova bebica će se voljeti najviše na svijetu)
2. neki x - Sead i Said - (Said treba u 2012 bolje da jede)

3.skvo rr i um
4.lilix i Benjamin 4 i po godine ( treba da posluša roditelje i konačno krene u vrtić) i Berina ( treba da prestane da otima braci igračke)
5.New mama i Ajna
6.Mala Selma-Afan ( 2 god i 8 mjeseci-treba da prestane da skace po uglu, jer se moze jako povrijediti[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] i da u 2012.bolje jede jer ce imati vece misice[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image])




assmiras -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 9:37:36)

I mi bismo rado, ali mislim da necemo biti u Sa 17. tog :(, a ako budemo onda

assmiras i Selma [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image], prosle godine je bilo super ....




emi7908 -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 9:39:52)

1. Mamaalma RR - Lajla - (dobiće bracu ili seku I ne treba da bude ljubomorna ona i nova bebica će se voljeti najviše na svijetu)
2. neki x - Sead i Said - (Said treba u 2012 bolje da jede)
3.skvo rr i um
4.lilix i Benjamin 4 i po godine ( treba da posluša roditelje i konačno krene u vrtić) i Berina ( treba da prestane da otima braci igračke)
5.New mama i Ajna
6.Mala Selma-Afan ( 2 god i 8 mjeseci-treba da prestane da skace po uglu, jer se moze jako povrijediti  i da u 2012.bolje jede jer ce imati vece misice )

7. Emi7908 - Eman 3 god (ako može dragi Deda mraz da zamoli Emana da malo bolje sluša mamu, možda pretjerujem sad [sm=smiley36.gif])




emi7908 -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 9:41:01)

Zaboravih pitati, Višnja kad ti novac možemo dati?




jednaa -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 9:46:01)




1. Mamaalma RR - Lajla - (dobiće bracu ili seku I ne treba da bude ljubomorna ona i nova bebica će se voljeti najviše na svijetu)
2. neki x - Sead i Said - (Said treba u 2012 bolje da jede)
3.skvo rr i um
4.lilix i Benjamin 4 i po godine ( treba da posluša roditelje i konačno krene u vrtić) i Berina ( treba da prestane da otima braci igračke)
5.New mama i Ajna
6.Mala Selma-Afan ( 2 god i 8 mjeseci-treba da prestane da skace po uglu, jer se moze jako povrijediti  i da u 2012.bolje jede jer ce imati vece misice ) [/quote]
7. Emi7908 - Eman 3 god (ako može dragi Deda mraz da zamoli Emana da malo bolje sluša mamu, možda pretjerujem sad [sm=smiley36.gif])
8. jednaa i Danin 2 godine ( ako može Dje d Mraz da kaže Daninu da prestane govoriti neću na svaku molbu)




HanaBana -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 9:49:48)

Evo da se i mi dodamo na spisak[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]Teta Visnja zaboravila..ccccc...

1. Mamaalma RR - Lajla - (dobiće bracu ili seku I ne treba da bude ljubomorna ona i nova bebica će se voljeti najviše na svijetu)
2. neki x - Sead i Said - (Said treba u 2012 bolje da jede)
3.skvo rr i um
4.lilix i Benjamin 4 i po godine ( treba da posluša roditelje i konačno krene u vrtić) i Berina ( treba da prestane da otima braci igračke)
5.New mama i Ajna
6.Mala Selma-Afan ( 2 god i 8 mjeseci-treba da prestane da skace po uglu, jer se moze jako povrijediti  i da u 2012.bolje jede jer ce imati vece misice )
7. Emi7908 - Eman 3 god (ako može dragi Deda mraz da zamoli Emana da malo bolje sluša mamu, možda pretjerujem sad [sm=smiley36.gif] )
8. tealana - Lana, 4,5 godine (Lana super slusa ali treba da prestane tuzakati mamu)
9. HanaBana - Hana 4,5 godine (Hana je hrabra i poslusna djevojcica, ali treba da prestane da se knjeza za svaku sitnicu) 
10. SelmaAdo - Denis 1 god i 3 mjeseca (Denis dobro jede ali treba da prestane dirati cvijece kod nane:)




bananica -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 9:54:15)

11. bananica - Danija,4,5god 




lilix -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 10:03:25)

Višnja i ja sam htjela da pitam ovo za novac, gdje i kako, ili na račun?




Hanady RR -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 10:05:38)



1. Mamaalma RR - Lajla - (dobiće bracu ili seku I ne treba da bude ljubomorna ona i nova bebica će se voljeti najviše na svijetu)
2. neki x - Sead i Said - (Said treba u 2012 bolje da jede)
3.skvo rr i um
4.lilix i Benjamin 4 i po godine ( treba da posluša roditelje i kona�no krene u vrtić) i Berina ( treba da prestane da otima braci igra�ke)
5.New mama i Ajna
6.Mala Selma-Afan ( 2 god i 8 mjeseci-treba da prestane da skace po uglu, jer se moze jako povrijediti  i da u 2012.bolje jede jer ce imati vece misice )
7. Emi7908 - Eman 3 god (ako može dragi Deda mraz da zamoli Emana da malo bolje sluša mamu, možda pretjerujem sad [sm=smiley36.gif] )
8. tealana - Lana, 4,5 godine (Lana super slusa ali treba da prestane tuzakati mamu)
9. HanaBana - Hana 4,5 godine (Hana je hrabra i poslusna djevojcica, ali treba da prestane da se knjeza za svaku sitnicu) 
10. SelmaAdo - Denis 1 god i 3 mjeseca (Denis dobro jede ali treba da prestane dirati cvijece kod nane:)
11. bananica - danija (4,5 godine)
12. Hanady RR - Hanadi ( 5 god ) i Farah ( 2 - skoro pa tri[sm=jezicek.gif])
13. Samimamin - Sami ( 18 mjeseci)




Dida79 -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 10:08:16)





1. Mamaalma RR - Lajla - (dobiće bracu ili seku I ne treba da bude ljubomorna ona i nova bebica će se voljeti najviše na svijetu)
2. neki x - Sead i Said - (Said treba u 2012 bolje da jede)
3.skvo rr i um
4.lilix i Benjamin 4 i po godine ( treba da posluša roditelje i kona�no krene u vrtić) i Berina ( treba da prestane da otima braci igra�ke)
5.New mama i Ajna
6.Mala Selma-Afan ( 2 god i 8 mjeseci-treba da prestane da skace po uglu, jer se moze jako povrijediti  i da u 2012.bolje jede jer ce imati vece misice )
7. Emi7908 - Eman 3 god (ako može dragi Deda mraz da zamoli Emana da malo bolje sluša mamu, možda pretjerujem sad [sm=smiley36.gif] )
8. tealana - Lana, 4,5 godine (Lana super slusa ali treba da prestane tuzakati mamu)
9. HanaBana - Hana 4,5 godine (Hana je hrabra i poslusna djevojcica, ali treba da prestane da se knjeza za svaku sitnicu) 
10. SelmaAdo - Denis 1 god i 3 mjeseca (Denis dobro jede ali treba da prestane dirati cvijece kod nane:)
11. bananica - danija (4,5 godine)
12. Hanady RR - Hanadi ( 5 god ) i Farah ( 2 - skoro pa tri[sm=jezicek.gif])
13. Samimamin - Sami ( 18 mjeseci)
14.Dida 79 -Vildan 4,5 godine( da samo bude ZDRAV a sve ostalo cemo lako )




new mama -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 10:10:01)








1. Mamaalma RR - Lajla - (dobiće bracu ili seku I ne treba da bude ljubomorna ona i nova bebica će se voljeti najviše na svijetu)
2. neki x - Sead i Said - (Said treba u 2012 bolje da jede)
3.skvo rr i um
4.lilix i Benjamin 4 i po godine ( treba da posluša roditelje i kona�no krene u vrtić) i Berina ( treba da prestane da otima braci igra�ke)
5.New mama i Ajna 3 godine
6.Mala Selma-Afan ( 2 god i 8 mjeseci-treba da prestane da skace po uglu, jer se moze jako povrijediti  i da u 2012.bolje jede jer ce imati vece misice )
7. Emi7908 - Eman 3 god (ako može dragi Deda mraz da zamoli Emana da malo bolje sluša mamu, možda pretjerujem sad [sm=smiley36.gif] )
8. tealana - Lana, 4,5 godine (Lana super slusa ali treba da prestane tuzakati mamu)
9. HanaBana - Hana 4,5 godine (Hana je hrabra i poslusna djevojcica, ali treba da prestane da se knjeza za svaku sitnicu) 
10. SelmaAdo - Denis 1 god i 3 mjeseca (Denis dobro jede ali treba da prestane dirati cvijece kod nane:)
11. bananica - danija (4,5 godine)
12. Hanady RR - Hanadi ( 5 god ) i Farah ( 2 - skoro pa tri[sm=jezicek.gif] )
13. Samimamin - Sami ( 18 mjeseci)
14.Dida 79 -Vildan 4,5 godine






tekja -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 10:10:25)

15. tekja - Vedad 2 godine i 5 meseci




Hanady RR -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 10:17:06)










1. Mamaalma RR - Lajla - (dobiće bracu ili seku I ne treba da bude ljubomorna ona i nova bebica će se voljeti najviše na svijetu)
2. neki x - Sead i Said - (Said treba u 2012 bolje da jede)
3.skvo rr i um
4.lilix i Benjamin 4 i po godine ( treba da posluša roditelje i kona�no krene u vrtić) i Berina ( treba da prestane da otima braci igra�ke)
5.New mama i Ajna 3 godine
6.Mala Selma-Afan ( 2 god i 8 mjeseci-treba da prestane da skace po uglu, jer se moze jako povrijediti  i da u 2012.bolje jede jer ce imati vece misice )
7. Emi7908 - Eman 3 god (ako može dragi Deda mraz da zamoli Emana da malo bolje sluša mamu, možda pretjerujem sad [sm=smiley36.gif] )
8. tealana - Lana, 4,5 godine (Lana super slusa ali treba da prestane tuzakati mamu)
9. HanaBana - Hana 4,5 godine (Hana je hrabra i poslusna djevojcica, ali treba da prestane da se knjeza za svaku sitnicu) 
10. SelmaAdo - Denis 1 god i 3 mjeseca (Denis dobro jede ali treba da prestane dirati cvijece kod nane:)
11. bananica - danija (4,5 godine)
12. Hanady RR - Hanadi ( 5 god- iduće godine kreće u školu i o�ekuje se da bude dobra i poslušna kao i do sada ) i Farah ( 2 - skoro pa tri - da ne bude svađalica da bi dobila paketiće i da ne tu�e seku jer se seke moraju voljeti)[sm=jezicek.gif] )
13. Samimamin - Sami ( 18 mjeseci)
14.Dida 79 -Vildan 4,5 godine
15. tekja - Vedad 2 godine i 5 meseci


( žene upišite po re�enicu, što djeca vole, što bi da im kaže deda mraz - on je vrlo vrijdan deda mraz i jako voli da se pbrati svakom djetetu pojedina�no)




jednaa -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 10:39:09)


IZVORNA PORUKA: jednaa




1. Mamaalma RR - Lajla - (dobiće bracu ili seku I ne treba da bude ljubomorna ona i nova bebica će se voljeti najviše na svijetu)
2. neki x - Sead i Said - (Said treba u 2012 bolje da jede)
3.skvo rr i um
4.lilix i Benjamin 4 i po godine ( treba da posluša roditelje i konačno krene u vrtić) i Berina ( treba da prestane da otima braci igračke)
5.New mama i Ajna
6.Mala Selma-Afan ( 2 god i 8 mjeseci-treba da prestane da skace po uglu, jer se moze jako povrijediti  i da u 2012.bolje jede jer ce imati vece misice )

7. Emi7908 - Eman 3 god (ako može dragi Deda mraz da zamoli Emana da malo bolje sluša mamu, možda pretjerujem sad [sm=smiley36.gif])
8. jednaa i Danin 2 godine ( ako može Dje d Mraz da kaže Daninu da prestane govoriti neću na svaku molbu)

zasto ste me izbrisale[sm=zmeden.gif]




Hanady RR -> RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca (9.12.2011 10:40:42)


1. Mamaalma RR - Lajla - (dobiće bracu ili seku I ne treba da bude ljubomorna ona i nova bebica će se voljeti najviše na svijetu)
2. neki x - Sead i Said - (Said treba u 2012 bolje da jede)
3.skvo rr i um
4.lilix i Benjamin 4 i po godine ( treba da posluša roditelje i kona�no krene u vrtić) i Berina ( treba da prestane da otima braci igra�ke)
5.New mama i Ajna 3 godine
6.Mala Selma-Afan ( 2 god i 8 mjeseci-treba da prestane da skace po uglu, jer se moze jako povrijediti  i da u 2012.bolje jede jer ce imati vece misice )
7. Emi7908 - Eman 3 god (ako može dragi Deda mraz da zamoli Emana da malo bolje sluša mamu, možda pretjerujem sad [sm=smiley36.gif] )
8. jednaa i Danin 2 godine ( ako može Dje d Mraz da kaže Daninu da prestane govoriti neću na svaku molbu)
9. tealana - Lana, 4,5 godine (Lana super slusa ali treba da prestane tuzakati mamu)
10. HanaBana - Hana 4,5 godine (Hana je hrabra i poslusna djevojcica, ali treba da prestane da se knjeza za svaku sitnicu) 
11. SelmaAdo - Denis 1 god i 3 mjeseca (Denis dobro jede ali treba da prestane dirati cvijece kod nane:)
12. bananica - danija (4,5 godine)
13. Hanady RR - Hanadi ( 5 god- iduće godine kreće u školu i o�ekuje se da bude dobra i poslušna kao i do sada ) i Farah ( 2 - skoro pa tri - da ne bude svađalica da bi dobila paketiće i da ne tu�e seku jer se seke moraju voljeti)[sm=jezicek.gif] )
14. Samimamin - Sami ( 18 mjeseci)
15.Dida 79 -Vildan 4,5 godine
16. tekja - Vedad 2 godine i 5 meseci


( žene upišite po re�enicu, što djeca vole, što bi da im kaže deda mraz - on je vrlo vrijdan deda mraz i jako voli da se pbrati svakom djetetu pojedina�no)




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>