RE: OSIGURANJE (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finansijske dileme roditeljstva



Poruka


mimikimi -> RE: OSIGURANJE (21.2.2012 13:51:26)

eh hvala moracu to pokusati ja sam vec rekla u razgovoru jednom da cu novce traziti drugim putem
a ona meni dok vi dignete tuzbu mi cemo do tada vjerovatno vama isplatiti
ipak hvala puno




hanabanana -> RE: OSIGURANJE (21.2.2012 15:00:42)

IZVORNA PORUKA: mimikimi

imam jedno pitanje vezano za zivotno osiguranje nadamseda ga ovdje mogu postaviti ili ako ima neka tema da me neko uputi ja nisam mogla naci
e sad zanima me sta se radi u slucaju kad osiguravajuca kuca ne isplacuje osiguranje?
jaa sam predala sve potrebne dokumente osiguranju i oni su kao sve potpisali i dirrektor i sluzbenici i izracunali mi koji iznos treba da dobije ali evo vec drugi mjesec niko nista ni habera



Jesi li ti na vrijeme podnijela sve papire?
Mogla bi i reci kojaje osiguravajuca kuca, cisto da je izbjegavamo?
Rokovi su vrlo bitni.
Ako ih oni ne postuju, obrati se Agenciji koja im daje dozvolu za rad.




10 mart 2009 -> RE: OSIGURANJE (21.2.2012 15:09:56)

IZVORNA PORUKA: mimikimi

imam jedno pitanje vezano za zivotno osiguranje nadamseda ga ovdje mogu postaviti ili ako ima neka tema da me neko uputi ja nisam mogla naci
e sad zanima me sta se radi u slucaju kad osiguravajuca kuca ne isplacuje osiguranje?
jaa sam predala sve potrebne dokumente osiguranju i oni su kao sve potpisali i dirrektor i sluzbenici i izracunali mi koji iznos treba da dobije ali evo vec drugi mjesec niko nista ni habera
kad ih zovnem kao blokiran im je racun jer ih preuzima druga osiguravajuca kuca i tako to
ja ne mogu da vjerujem da kod nas ama  bas nista ne moze da radi kako treba nigdje nikakvog zakona samo te samaraju po dzepu
ima li ko kakav savjet sta da radim dalje
hvala



mimikimi, sa kojom si osiguravajućom kućom sklopila ugovor, javi mi podatke na pp da vidimo šta se može uraditi




mimikimi -> RE: OSIGURANJE (21.2.2012 16:03:21)

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: mimikimi

imam jedno pitanje vezano za zivotno osiguranje nadamseda ga ovdje mogu postaviti ili ako ima neka tema da me neko uputi ja nisam mogla naci
e sad zanima me sta se radi u slucaju kad osiguravajuca kuca ne isplacuje osiguranje?
jaa sam predala sve potrebne dokumente osiguranju i oni su kao sve potpisali i dirrektor i sluzbenici i izracunali mi koji iznos treba da dobije ali evo vec drugi mjesec niko nista ni habera



Jesi li ti na vrijeme podnijela sve papire?
Mogla bi i reci kojaje osiguravajuca kuca, cisto da je izbjegavamo?
Rokovi su vrlo bitni.
Ako ih oni ne postuju, obrati se Agenciji koja im daje dozvolu za rad.


sve uredno predala sto su trazili kopija licne ovjerena pa potpisala ugovore u kojima pise da prekidam osiguranje i koliki iznos mi trebaju platiti i poslala im original policu osiguranja
ja sam sebi sve ovjerila i kopirala da imam za slucaj kakav




mimikimi -> RE: OSIGURANJE (21.2.2012 16:06:55)

10 mart 2009 imas pp




dubravka01 -> RE: OSIGURANJE (29.2.2012 16:00:51)

E mene interesuje kako funkcioniše vinkulacija police osiguranja kod uzimanja stambenog kredita??
Kako, šta, gdje ma sve što znate pišite [sm=smiley1.gif] Hvala




elmaL -> RE: OSIGURANJE (5.8.2013 12:27:03)

zna li neko da li ijedno osiguranje ima opciju uplate osiguranja za avionsku kartu, u smislu ako se nešto desi da možemo otkazati let? ne mislim ovdje na klasično putno osiguranje.

brat od mm u holandiji prošle godine otkazao let jer su djeca dobila pljuskavice, i dobio pare nazad od osiguranja. Ne znam da li postoji ovdje ta opcija [sm=zmeden.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]