|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: OSIGURANJE
21.2.2012 13:51:26   
mimikimi
eh hvala moracu to pokusati ja sam vec rekla u razgovoru jednom da cu novce traziti drugim putem
a ona meni dok vi dignete tuzbu mi cemo do tada vjerovatno vama isplatiti
ipak hvala puno


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: OSIGURANJE
21.2.2012 15:00:42   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: mimikimi

imam jedno pitanje vezano za zivotno osiguranje nadamseda ga ovdje mogu postaviti ili ako ima neka tema da me neko uputi ja nisam mogla naci
e sad zanima me sta se radi u slucaju kad osiguravajuca kuca ne isplacuje osiguranje?
jaa sam predala sve potrebne dokumente osiguranju i oni su kao sve potpisali i dirrektor i sluzbenici i izracunali mi koji iznos treba da dobije ali evo vec drugi mjesec niko nista ni habera



Jesi li ti na vrijeme podnijela sve papire?
Mogla bi i reci kojaje osiguravajuca kuca, cisto da je izbjegavamo?
Rokovi su vrlo bitni.
Ako ih oni ne postuju, obrati se Agenciji koja im daje dozvolu za rad.

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: OSIGURANJE
21.2.2012 15:09:56   
10 mart 2009
IZVORNA PORUKA: mimikimi

imam jedno pitanje vezano za zivotno osiguranje nadamseda ga ovdje mogu postaviti ili ako ima neka tema da me neko uputi ja nisam mogla naci
e sad zanima me sta se radi u slucaju kad osiguravajuca kuca ne isplacuje osiguranje?
jaa sam predala sve potrebne dokumente osiguranju i oni su kao sve potpisali i dirrektor i sluzbenici i izracunali mi koji iznos treba da dobije ali evo vec drugi mjesec niko nista ni habera
kad ih zovnem kao blokiran im je racun jer ih preuzima druga osiguravajuca kuca i tako to
ja ne mogu da vjerujem da kod nas ama  bas nista ne moze da radi kako treba nigdje nikakvog zakona samo te samaraju po dzepu
ima li ko kakav savjet sta da radim dalje
hvala



mimikimi, sa kojom si osiguravajućom kućom sklopila ugovor, javi mi podatke na pp da vidimo šta se može uraditi

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: OSIGURANJE
21.2.2012 16:03:21   
mimikimi
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: mimikimi

imam jedno pitanje vezano za zivotno osiguranje nadamseda ga ovdje mogu postaviti ili ako ima neka tema da me neko uputi ja nisam mogla naci
e sad zanima me sta se radi u slucaju kad osiguravajuca kuca ne isplacuje osiguranje?
jaa sam predala sve potrebne dokumente osiguranju i oni su kao sve potpisali i dirrektor i sluzbenici i izracunali mi koji iznos treba da dobije ali evo vec drugi mjesec niko nista ni habera



Jesi li ti na vrijeme podnijela sve papire?
Mogla bi i reci kojaje osiguravajuca kuca, cisto da je izbjegavamo?
Rokovi su vrlo bitni.
Ako ih oni ne postuju, obrati se Agenciji koja im daje dozvolu za rad.


sve uredno predala sto su trazili kopija licne ovjerena pa potpisala ugovore u kojima pise da prekidam osiguranje i koliki iznos mi trebaju platiti i poslala im original policu osiguranja
ja sam sebi sve ovjerila i kopirala da imam za slucaj kakav


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: OSIGURANJE
21.2.2012 16:06:55   
mimikimi
10 mart 2009 imas pp


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: OSIGURANJE
29.2.2012 16:00:51   
dubravka01
E mene interesuje kako funkcioniše vinkulacija police osiguranja kod uzimanja stambenog kredita??
Kako, šta, gdje ma sve što znate pišite user posted image Hvala

_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: OSIGURANJE
5.8.2013 12:27:03   
elmaL
zna li neko da li ijedno osiguranje ima opciju uplate osiguranja za avionsku kartu, u smislu ako se nešto desi da možemo otkazati let? ne mislim ovdje na klasično putno osiguranje.

brat od mm u holandiji prošle godine otkazao let jer su djeca dobila pljuskavice, i dobio pare nazad od osiguranja. Ne znam da li postoji ovdje ta opcija user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *