RE: Virtuelna prijateljstva! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Druženja, događaji



Poruka


emi7908 -> RE: Virtuelna prijateljstva! (13.3.2013 9:46:41)

Ja nikad nisam ni pomislila da bi mi neko iz virtualnog svijeta mogao postati blizak, ali RR je to promjenila.... Interesantno je kad svatiš da se iza nekih nikova krije osoba sa kojom si djelila školsku klupu,da iza nekih stoji žena koju poznaješ godinama, da ima i onih divnih bića koja stanuju ulaz do tvog... Nevjerovatno i onda se tako prijatno iznenadiš.
I drago mi je što sam upoznala divnih osoba, ja lično uvijek otvorim vrata svoga svijeta i života svima koji žele da budu dio istog..




palachinken -> RE: Virtuelna prijateljstva! (18.6.2013 11:07:52)

Ja sam i muža preselila iz virtuelnog u konkretni svijet, štobireklo, nemam problema s internet-prijateljstvima, ljubavima i ostalim međuljudskim odnosima.
Što prije prihvatimo tempo i aršine modernog svijeta, ljepše ćemo plivati u njemu.
A što se tiče RR, imamo finu ekipicu Zeničanki za popit kafu, ima divnih žena za prijateljevat' mimo RR, a vala neke kad izdaleka vidim, cestu pređem, da ne moram sresti [sm=smiley36.gif]
Žalim što mi neke nisu bliže, pa da srčemo kafu dok nam djeca stiču imunitet u parkovima [sm=smiley1.gif]




veeseelaa -> RE: Virtuelna prijateljstva! (18.6.2013 11:18:04)

ja nekako vjerujem da su prava prijateljstva ona iz djetinjstva
a ko zna šta insana čeka u životu.....vjerujem da su virtulana prijateljstva ustvari više poznanstva....
mada ko zna....




EEDITH -> RE: Virtuelna prijateljstva! (18.6.2013 12:12:11)

virtuelno ili neko drugo,ako je iskreno i pravo ,onda je svakako prijateljstvo,
ovo je virtuelno vrijeme i sasvim je logično da imamo takva i prjateljstva,
meni je ranije to bilo malo čudno i možda sam imala prilično kočnica u svezi bilo koje vrste komunikacije ovog tipa,
no ,međutim kada sam stigla na rr i malo se opustila ,uvidjela sam da je to jedan lijep vid komunikacije,opuštanja,druženja,veoma korisnih savjeta...........a kada sam napokon i upoznala neke fine ženice shvatila sam koliko se mi žene znamo lijepo družiti i koliko smo spremne pomoći jedna drugoj.
nije da mi fali prijatelja u životu,imam ih sasvim dovoljno,ali svaki period života nam donosi nešto novo,pa tako i nova poznanstva i prijatelje





mishkica -> RE: Virtuelna prijateljstva! (18.6.2013 12:16:13)


IZVORNA PORUKA: eldinky

virtuelno ili neko drugo,ako je iskreno i pravo ,onda je svakako prijateljstvo,
ovo je virtuelno vrijeme i sasvim je logično da imamo takva i prjateljstva,
meni je ranije to bilo malo čudno i možda sam imala prilično kočnica u svezi bilo koje vrste komunikacije ovog tipa,
no ,međutim kada sam stigla na rr i malo se opustila ,uvidjela sam da je to jedan lijep vid komunikacije,opuštanja,druženja,veoma korisnih savjeta...........a kada sam napokon i upoznala neke fine ženice shvatila sam koliko se mi žene znamo lijepo družiti i koliko smo spremne pomoći jedna drugoj.
nije da mi fali prijatelja u životu,imam ih sasvim dovoljno,ali svaki period života nam donosi nešto novo,pa tako i nova poznanstva i prijatelje



Svaka ti je zlatna[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]