RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Vježbanje



Poruka


KupusLivada -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (28.12.2011 11:22:57)

Evo mali update, vjezbe na Vojnickom su samo utorkom u 16.30. Skroz je ok.

Ovaj utorak nece biti zbog praznika.

Oceve izgleda vise nigdje ne pustaju, neke zenice na otoci su mi rekle da su to ukinuli zbog guzve. Uglavnom, ja ni jednog nisam vidjela.






eskimka -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (9.1.2012 14:31:51)

evo na Hippovoj stranici imaju podaci o vjezbama... http://www.hipp.ba/skola-za-trudnice.html 
prema vasim iskustvima, gdje je bolje, skerliceva ili otoka?




teacher75 -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (3.2.2012 16:01:10)


IZVORNA PORUKA: eskimka

evo na Hippovoj stranici imaju podaci o vjezbama... http://www.hipp.ba/skola-za-trudnice.html 
prema vasim iskustvima, gdje je bolje, skerliceva ili otoka?


skerliceva 100 puta




eskimka -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (10.2.2012 23:08:00)

joj danas, kako sam isla na komisiju na Djidjikovac, usput svratim do skerliceve da za svaki slucaj provjerim ima li vjezbi... i tako se ja prosetam do kartoteke da ih priupitam, jer je bilo oko pola 11, kad me gospodja sa kartoteke napade... kakve vjezbe, njima je sve gore poplavilo (od snijega valjda :)), ocita mi bukvicu kako mi trudnice ne smijemo po ovakvom vremenu nigdje ici, ma jedna glava hiljadu jezika.... katastrofa.... bas sam neugodno iznenadjena :( a do sada sam imala uglavnom pozitivna iskustva :(




teacher75 -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (10.2.2012 23:08:40)

e svasta[sm=smiley13.gif]




sarajka81 -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (20.2.2012 11:46:26)

trudnice, jesu il termini u skerlicevoj i dalje utorkom i srijedom od 16:30 a petkom u 11h?




teacher75 -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (20.2.2012 14:21:40)


IZVORNA PORUKA: sarajka81

trudnice, jesu il termini u skerlicevoj i dalje utorkom i srijedom od 16:30 a petkom u 11h?

utorkom i cetvrtkom su popodne u tom terminu, nisu vise srijedom,a petkom su i dalje ujutro al na zovi pa pitaj jesu li ponovo poceli s radom, jer nisu radili zbog ovih elementarnih nepogoda, krov im je prokisnjavao




bebaby -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (20.2.2012 20:11:17)

Nova sam na forumu, pa se nadam da ne smeta ako pitam ponovo.
Da li na otoci imaju vjezbe u jos nekom terminu osim ponedjeljkom? Kakva su vasa iskustva? [sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (20.2.2012 20:26:12)


IZVORNA PORUKA: bebaby

Nova sam na forumu, pa se nadam da ne smeta ako pitam ponovo.
Da li na otoci imaju vjezbe u jos nekom terminu osim ponedjeljkom? Kakva su vasa iskustva? [sm=smiley1.gif]

imaju i srijedom u istom terminu te petkom ujutro u pola 11 ili 11. meni je puno bolje u skerlica




eminad -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (22.2.2012 13:03:22)

Vjezbe u Skerlica su u toku opet, ja zvala prije nekih 15min da provjerim - utorkom i cetvrtkom od 16:30 i srijedom od 11:00 [sm=bravo.gif]




eminad -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (22.2.2012 13:04:51)

ja nisam jos nikad bila, al planiram od sljedece sedmice krenuti, sad sam usla u 6.mjesec [sm=smiley1.gif] inace idem na preglede u skerlica i zadovoljna sam [sm=bravo.gif]




bebaby -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (22.2.2012 21:57:19)

Hvala teacher75




Monaa -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (27.2.2012 16:24:53)

Treba i nositi tene i trenerku na ove vjezbe u Skerlicevu? Ili samo onako doci?




teacher75 -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (27.2.2012 16:27:12)

ne treba, samo ono u cemu ti je ugodno




Monaa -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (27.2.2012 17:07:55)

Hvala. Znaci ni tene, u carapicama se bude?




suncesunce -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (27.2.2012 17:36:19)

nemojte se smijati i ljutiti ako ste vec negdje odgovorile na ovo pitanje, ali bila bih zahvalna ako bi mi neko mogao reci imaju li te vjezbe smisla (koristi) ako vec znam da cu morati na carski??
vjezbe pravilnog disanja mi pretpostavljam ne bi bile od pomoci, ali bih jako voljela saznati ponesto o pravilnoj nezi bebe, a i tjelovjezba ne bi bila na odmet.
Hvala na odg.
veliki pozz vjezbalice trudilice [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




KupusLivada -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (27.2.2012 20:01:44)

Suncesunce, imaju koristi, dojenje, prvi dani sa bebom, opustanje itd.

Osim toga, iako oni forsiraju pricu o prirodnom porodu, insistiraj da odgovore i na tvoja pitanja o carskom rezu, rani itd...




teacher75 -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (27.2.2012 20:40:03)


IZVORNA PORUKA: suncesunce

nemojte se smijati i ljutiti ako ste vec negdje odgovorile na ovo pitanje, ali bila bih zahvalna ako bi mi neko mogao reci imaju li te vjezbe smisla (koristi) ako vec znam da cu morati na carski??
vjezbe pravilnog disanja mi pretpostavljam ne bi bile od pomoci, ali bih jako voljela saznati ponesto o pravilnoj nezi bebe, a i tjelovjezba ne bi bila na odmet.
Hvala na odg.
veliki pozz vjezbalice trudilice [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]


naravno da ima koristi, evo kupus livada ti je napisala, s tim da bih ja preporucila u skerlica, na otoci je bezveze




suncesunce -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (27.2.2012 22:15:57)

e hvala vam... stvarno planiram doci. doduse tek smo usli u 5. pa cemo pricekat jos brem 20 dana.

druga stvar, prvi put cu doci sama a onda cu se vljda tamo uspjeti informirati kada bi bilo dobro da i mm dodje samnom. tako sam shvatila iz prethodnih postova... nadam se da cemo tamo zateci jos kojeg taticu inace ce ovaj moj umrijeti od neugodnosti :)))




KupusLivada -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (28.2.2012 11:01:46)

Na Otoci i u Saraj polju partneri vise ne mogu prisustvovati, zbog guzve. Vjerujem da je isto i u Skerlicevoj?




teacher75 -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (28.2.2012 16:41:07)

IZVORNA PORUKA: KupusLivada

Na Otoci i u Saraj polju partneri vise ne mogu prisustvovati, zbog guzve. Vjerujem da je isto i u Skerlicevoj?

nije, u skerlica je bar duplo manje zena, zato sam i hvalila skerlica (izmedju ostalog).al ne znam dolaze li partneri jos, provjerite




sabinos -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (28.2.2012 16:59:55)

treba li tu neka prijava prije nego sto se pocne sa vjezbama?ili samo ovjerena knjizica ili sta vec?




mia mama -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (1.3.2012 22:24:52)

najbolje ti je da nazoves i informises se, zavisno od toga gdje bi išla.
Vježbe su super stvar i svima bi ih preporucila, jer tu su zena koje su majke, pa mozda vec i nane [sm=smiley1.gif] ..uglavnom sa dosta iskustva i mnogo pomažu.
[sm=bravo.gif]




Miimy -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (1.3.2012 22:30:31)

mene interesuje od kojeg mjeseca se krece na vjezbe i kolko dugo traju i kolko puta sedmicno... hvala




Monaa -> RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu (6.3.2012 12:10:22)

Kazu da je najbolje krenuti od 25. sedmice, ali meni licno je to bilo rano pa evo planiram od danas krenuti a sad sam 31. sedmica. Imas 3 puta sedmicno po 2 sata.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>