|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
12.8.2008 16:38:44   
SANELA2007
abh ponesi ono u cemu ces se najugodnije osjecati,a sto se tice patika netrebaju ti jer se vjezbe rade na strunjacama,mozes samo neke carapice
ili cak sta vise mozes se obuci ugodno i netreba ti nikakva presvlaka
i uzivaj na vjezbama,

< Poruku je uredio malena27 RR -- 14.1.2011 9:49:27 >

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
13.8.2008 10:32:25   
bubamara80
ne treba ti ništa samo stomak user posted image  ja sam bila dva puta do sada idem i danas
mada iskreno još nisam čula ništa što nisam prije. a i smjenjuju se dvije sestre
i u ta dva puta sam primjetila da jedna jedno priča a druga drugo user posted image  ima dosta subjektivnog s njihove strane

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu SANELA2007)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
13.8.2008 11:36:39   
eminas
IZVORNA PORUKA: idana_85

Fino je bilo, mada su muzevi bili pomalo stidni. Bilo je malo i smijesno. Moze se dogovoriti s ovom sestrom sto bude srijedom, jer i ona je govorila da ce rado organizovati cas za muzeve ako zelimo. Vidimo se sutra


Zna li neko da li se ostalo pri prijedlogu da u petak 15.08. na vježbama u Skerlićevoj dođu i muževi? Sestra Sabaheta je to predložila prošle sedmice. Ima li izmjena ili dolaze i muževi?

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
13.8.2008 11:45:24   
idana_85
Jeste,ostalo se. U petak je rekla da ce u srijedu nastaviti sa masazama za bebu,a onda u petak muzevi.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu eminas)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
13.8.2008 11:55:01   
Skvo RR
Ja danas idem......:)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
13.8.2008 12:02:50   
idana_85
Pa jah, ti vazda ides kad ja ne moguuser posted image Ja danas idem na pregled u 18h, jedva cekam da vidim svoju tackicu,a u petak muzev. Nista do sljedece sedmice :(

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
13.8.2008 12:04:51   
Skvo RR
Heheh...nije namjerno... Puno srece danas,,,a nije vise tackica....sad je masallah bebara.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
1.9.2008 14:13:31   
idana_85
Ide li sutra iko u Skerlicevu????

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu SANELA2007)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
13.10.2008 9:48:01   
aldi
Cure zna li neko da li su još uvijek termini na Otoci

Ponedjeljak i Srijeda od 16:30
Petak od 10:30


ili neki drugi??? U 25-oj sam sedmici i planiram da krenem na njih!!!

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
13.10.2008 9:50:58   
Dinkica
E super bas i mene to zanima, ja sam 23 sedmica ali ne smijem raditi vjezbe istezanja vec samo disanja jer imam kontrakciju user posted image .

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
13.10.2008 10:27:27   
Anais
uh, ja bih isto ubrzo trebala krenuti, 26.sedmica sam ...
neko je spominjao da su počele vježbice i u domu zdravlja na vojnickom polju ... ali otoka mi je isto ok ...


(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
13.10.2008 11:08:35   
Dinkica
I meni bi odgovare vjezbe u domu zdravlja na vojnickom jer mi je skroz blizu. Sad sam zvala njihovu ginekologiju kaze da nisu jos pocele i da nazovem krajem sedmice znace vise detalja o terminu pocetka vjezbica. Evo broj pa da mozete i vi  zvati: 454 755 (ginekologija na vojnickom)

(odgovor članu Anais)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
13.10.2008 11:42:38   
Enchy
Cao svima

Samo da vam, javim da su temini na Otoci koje je Aldi napisala tacni.

Znaci danas u 16.30 h

Pozz

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
13.10.2008 14:09:47   
aldi
Hvala Enchy! Mislim da bih i ja trebala krenuti od slijedeće sedmice.

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu Enchy)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
13.10.2008 15:21:07   
Anais
hvala vam na informacijama .. . ja bih onda krenula na otoku od sljedece sedmice dok ovi na vojnickom ne počnu!
negdje sam pročitala da se ne treba najavljivati, samo dođeš?

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
22.10.2008 10:22:27   
Anais
zovem ovaj broj koji je neko napisao ranije na Otoci 711 465, ali niko se ne javlja user posted image
zna li neko da li se treba prethodno najaviti ili se prvi put na vjezbe moze doci bez najave?



(odgovor članu Anais)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
22.10.2008 15:05:49   
Enchy
Draga anais,

na vjezbe se ne treba najavljivati, samo se pojavis i to je to:)
Tek kada pocnu vjezbe, sestra provjeri da li ima neko novi, i uvede tvoje podatke u knjigu.
ne treba ti ni knjizica ni bilo sta drugo, samo volja, a to sigurno imas.

I ja sam isla na te vjezbe, sada sam u terminu pa ne idem vise, ali je svakako korisno ici, pa uzivaj

Pozz

(odgovor članu Anais)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
23.10.2008 10:01:50   
Anais
hvala Enchy!
bila sam jučer na vježbama i u svakom slučaju je korisno user posted image

(odgovor članu Enchy)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
23.10.2008 17:23:30   
mivica
Joj zene kako vam zavidim user posted image Ja sam se porodila prije 4 mjeseca, ali tako sam rado isla na vjezbice, da mi sada bas nedostaju. Tamo sam se zaista uspjevala relaksirati i opusteno razgovarati o svemu user posted image user posted image user posted image Sretno vam i abd sa narednom trudnocom cu opet ici (nema veze sto znam sve)user posted image

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu Anais)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
1.11.2008 13:18:50   
slono
Vjezbe su zakon, pogotovo kad vam je to prva trudnoca.Ja sam prije vise od 5 godina bila redovna na vjezbicama kao u skoli i tamo upoznala zenicu sa kojom sam postala sjajna prijateljica i djeca nam se druze evo 5 godina,a naravno nas dvije smo tako bliske kao da se znamo od djetinjstva.
Osim toga naucila sam puno toga, disanje koje je najvaznije i samo da vam potvrdim koliko to znaci za prvu trudnocu.U bolnici, dok sam primala indukciju za otvaranje,disem ja u 16,prvi tip disanja mi lezi i njega furam jer su konrakcije svake minute,muz mi stopa na sat, a babica ulazi u sobu i posmatra me i pita da li sam ja to isla na vjezbe.U toku poroda sa dr Puzicem vodim konverzaciju kao da se ne poradjam i na kraju ballade njih dvoje, dr i babica, komentarisu kako je divno poradjati edukovane trudnice koje se ne deru i ne trose energiju na galamu.
Divno je to iskustvo bilo.
Sad sam vec u 34.nedjelji druge trudnoce, nisam jos ugrabila vremena da odem , ali cu obavezno barem par puta da ponovim disanje,ali to je problem kad imas dijete i gomilu obaveza i onda nista ne stizes.
Zato ako vam je prva trudnoca, idite sto cesce.Meni je te 2003.god. bilo pakleno ljeto, na plus 35-40 sam isla svaki put ka su vjezbe vodile sestre Nura i Berina- Otoka!
Malo me sad prpa poroda, ali nadam se da ce biti i brzi i laksi od prvog, iako je i onaj bio filmski.
Pusa svima i lijep pozdrav!!!!!!!!!
Valjda nisam upeglala!!!!!!

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
6.11.2008 7:47:59   
aldi
Ja još uvijek ne uspijevam da odem user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
8.11.2008 22:32:27   
mamina cura
I meni su vjezbe jako pomogle kod obje trudnoce. Samo mi je zao sto ocevi nisu malo aktivniji na tom podrucju. Ja sam svog natjerala da ide dva puta a onda kad sam vidjela da se neugodno osjeca i da je u jednini morala sam popustiti i cekao me je u autuuser posted image  I oni trebaju proci kroz malu skolu kao i mi ali eto takvi smo mi malo zatucaniuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
8.11.2008 22:44:41   
mnn
zna li netko kakve vježbe mogu raditi trudnice? ja sam prije trudnoče išla na fitnes i sad kad sam trudna u 4 mjesecu nekako se osiječam tromo iako se nisam udebljala puno, samo 2 kg. gdje se u puli može vježbati? Pozdrav svim trudnicama i bebicamauser posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Vjezbe za trudnice u Sarajevu
17.11.2008 12:22:34   
aldi
Bilo je na TV-u da će u domu zdravlja na Vojničkom početi vježbe za trudnice,ima li iko neku informaciju, jesu li počele i koji je termin održavanja. Ja zovem broj 454 755 ali se na njega niko ne javlja.

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
17.11.2008 18:19:32   
Anais
vježbe na vojničkom su počele prošle sedmice, tako nam je babica rekla na otoci ... trebale bi biti utorkom, ali nije ni ona znala u koliko sati tačno ... ja bih vjerovatno od sljedeće sedmice isto krenula na vojničko, bliže mi je ... kada saznam termin vježbi, javit cu ... ne znam kako se niko ne javalja na taj broj user posted image


< Poruku je uredio malena27 RR -- 14.1.2011 9:49:38 >

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

(Nije zeza)


Kad zovete nekoga ko se zove Zumra, hocete li reci

ZumrO (87%)

ZumrA (13%)


Broj svih glasova: 111

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *