|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Škola skijanja
9.1.2012 20:06:57   
hanabanana
Zna li neko da li ima organizovana škola skijanja za školsku djecu?

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Škola skijanja
9.1.2012 20:10:13   
ElmaB
Ima. U OŠ Grbavica II možeš otići i raspitati se, a također plivački klubovi organiziraju za školsku djecu. Odeš na bazen na Otoku i tamo imašsve informacije.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Škola skijanja
9.1.2012 20:12:25   
hanabanana
hvala Elma, otiću na Otoku, to mi je blizu.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Škola skijanja
9.1.2012 20:15:55   
aya 05
Ski škola Vučko,super instriktori,super organizacija ma za 10.Mi idemo vec 3-cu godinu sa njima.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Škola skijanja
9.1.2012 20:32:08   
hanabanana
Aya jel organizuju prevoz?
gdje se mogu dobiti informacije?

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Škola skijanja
9.1.2012 20:39:38   
aya 05
Organizuju.
imas na internetu ski skola vucko&sport 4you

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Škola skijanja
9.1.2012 23:27:50   
anidla
hanabanana mm je radio u toj skoli kao trener/instruktor skijanja....sad im samo pomaze a on radi individualno sa djecom....maksimalno dvoje djece obucava....

ako ti sta bude trebalo,javi se na pp

LP


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Škola skijanja
9.1.2012 23:30:03   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

hanabanana mm je radio u toj skoli kao trener/instruktor skijanja....sad im samo pomaze a on radi individualno sa djecom....maksimalno dvoje djece obucava....

ako ti sta bude trebalo,javi se na pp

LP


user posted image
hej koja infouser posted image

nego jel ima dob ograničenauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Škola skijanja
9.1.2012 23:35:28   
anidla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: anidla

hanabanana mm je radio u toj skoli kao trener/instruktor skijanja....sad im samo pomaze a on radi individualno sa djecom....maksimalno dvoje djece obucava....

ako ti sta bude trebalo,javi se na pp

LP


user posted image
hej koja infouser posted image

nego jel ima dob ograničenauser posted image


ovako, da odmah razjasnim user posted image mm je radio duuugooo godina u sklopu skola, i sad se vodi preko udruzenja profesora tjelesnog odgoja Kanotona Sarajevo, ali je odlucio da sam radi ove godine. Zasto?

Zato sto se u skolama skijanja sad "otimaju" za djecu, ne vode racuna o broju djece u grupama, velik je to rizik.Zamislite da na 1 instrukotra 10-12 djece ide na trosjed...to je ludnica...

on ne zeli vise tu odgovornost. ovako se maksimalno posveti djetetu....

Hanady, on obucava djecu vec od 4-5 godina, ali sve opet zavisi od djeteta....

sad za vikend je ucio jednu zenu iz americke ambasade i njeno 2 djece user posted image

i da, ima licencu user posted image

ne reklamiram ga jer je i on prebukiran sa terminima,ali dobro pazite kome djecu dajete (provjerite da li imaju licence)


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Škola skijanja
10.1.2012 1:40:32   
eko beba
ima li neko informaciju koliko kosta cas skijanja za odrasle (individualni casovi)? ... Moji jos mali, pa bih ja sad iskoristila priliku da naucim, jer kad klinci dodju na red za skijanje ... mene nece biti ni na mapi user posted image


(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Škola skijanja
10.1.2012 11:29:46   
aya 05
Ja znam da je na Vlasicu 15KM cas skijanja.
Moje dijete sad ide na skijanje na Bjelasnicu i njih troje vodi jedan instruktor na trosjed.Ne znam ko bi poveo 10-tero djece sam na trosjed?

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Škola skijanja
10.1.2012 12:15:42   
pocahontas
koja dob je idealna da dijete počne skijati? ja znam da ima djece, vjerovatno extra nadarene koja stanu na skije sa 2,5 godine..pa sada kad pogledam ovo svoje dijete i njegove tanke nogice i 13kg, nidje veze sa skijanjem...a bas jedva cekam da zajedno skijamo user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Škola skijanja
10.1.2012 12:17:50   
henna ze
ja sam nedavno čitala da je 4 godine idealna dob..ima kod nas sportska škola i imaju školu skijanja..pa su oni o tome i pisali...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Škola skijanja
10.1.2012 12:31:22   
pocahontas
ništa anidla, kad noica krene sa tajom da uči skijati, neka zove druga svog user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Škola skijanja
11.1.2012 0:03:58   
selmai
Ja sam ove godine poslala malog pet godina sa školom skijanja Zima na skijama. Oni su baš velika škola skijanja i imaju sve organizovano. Prevoz, užina, ostavljanje stvari, WC (i teta koja ih vodi u WC), gledaju da ti dodju to blize stana,... Rade na Igmanu sa malom rajom. Sada smo napravili pauzu pa će opet u narednu smjenu. Išla sam ga pratiti, ja sam prezadovoljna sa njihovim radom, odgovorni su i inače rade s djecom. Vodila sam i malu od tri i pol godine, ali je ona odustala, ne konta bas rad u grupi.

Dosta su povoljni i može se sanjima dogovoriti oko cijene, posebno ako je više djece ili ćeš više smjena.

Možeš ih naći na internetu www.realway.com.ba

Ako je ovo zabranjeno pravilnikom kao reklama, izvinjavam se administraciji i molim da izbriše ali eto pošto je hanabanana tražila informaciju a ja sam to sada obavila, da uskočim sa informacijom.

< Poruku je uredio selmai -- 11.1.2012 0:07:13 >

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Škola skijanja
11.1.2012 0:21:11   
Daja_sa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

koja dob je idealna da dijete počne skijati? ja znam da ima djece, vjerovatno extra nadarene koja stanu na skije sa 2,5 godine..pa sada kad pogledam ovo svoje dijete i njegove tanke nogice i 13kg, nidje veze sa skijanjem...a bas jedva cekam da zajedno skijamo user posted image

Nije bitna tezina djeteta user posted image ...a dijete sa 3 godine komotno moze obuci majusne pancerice i skijice...ti uvijek mozes probati da vidis kako se on "snalazi" na skijama.
Ja sam instruktor skijanja i hiljade djece mi proslo kroz ruke...bilo je i male raje od 2-3 godine...naravno tako mali nisu naucili da skijaju...ali kroz igru na skijama sam uspjela da zavole taj sport...dokaz mi je bio sto su se svake godine dolazili na planinu trazili svoju "uciteljicu" i s vremenom proskijasmo zajedno...:)
Sad imam svog curetka od 3,5 godine i planiram da joj platim privatne casove skijanja ( a mama ce kasnije da nadogradjuje tehniku hehe)...jer smatram da je to investicija koja se itekako isplati. Kad jednom savladaju osnove skijanja kasnije sve ide lako.


< Poruku je uredio Daja_sa -- 11.1.2012 0:22:01 >


_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Škola skijanja
11.1.2012 7:56:23   
juni
Daja_sa, pa gdje si ti, fino je vidjeti tvoj post user posted image Bas mi neobicno user posted image Sinoc smo razgovarali o skinjanju, i mm kaze da je Emilu jos rano da krene sa casovima skijanja a ja sve kontam da nije, makar malo da osjeti. Inace, voli planinu i snijeg pravo.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Škola skijanja
11.1.2012 11:42:33   
hanabanana
Nama je ortoped rekao da zbog zglobova bolje sačekati 4 godine.
Zašto, nemam pojma.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Škola skijanja
11.1.2012 11:56:25   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nama je ortoped rekao da zbog zglobova bolje sačekati 4 godine.
Zašto, nemam pojma.


hajd sad mi je laske da nista ne propuštamo user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Škola skijanja
11.1.2012 12:15:33   
anidla
IZVORNA PORUKA: pocahontas

ništa anidla, kad noica krene sa tajom da uči skijati, neka zove druga svog user posted image


moze, moze user posted image sve za malu raju, kad je u pitanju Rafo user posted image user posted image ti kad odlucis da ti je <Rafi spreman, idemo i nas dvije s njima, taman da ponovimo tehniku skijanja user posted image

I nemoj da bi mu ista kupovala od opreme (skije, pancerice,kacigu), to se ne isplati jer brzo prerastu a mm ima opremu za 10-tero djece user posted image

A ovo se slazem (neko je gore napisao, ) da se djeca vezu za instruktora skijanja, mm ima djecu koju uci vec 5 godina...super skijaju, sad dolaze na usavrsavanje.

Jedan mali iz Beograda i jedna curica iz Dubrovnika nece nigdje da idu, ni u Sloveniju, ni u Austriju, samo kod mm. Tako samo se i sprijateljili sa njihovim roditeljima. Sad cemo bas jedan vikend u Beograd na splavove user posted image a Dubrovnik smo vec iskoristili user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Škola skijanja
11.1.2012 13:45:52   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ništa anidla, kad noica krene sa tajom da uči skijati, neka zove druga svog user posted image


moze, moze user posted image sve za malu raju, kad je u pitanju Rafo user posted image user posted image ti kad odlucis da ti je <Rafi spreman, idemo i nas dvije s njima, taman da ponovimo tehniku skijanja user posted image

I nemoj da bi mu ista kupovala od opreme (skije, pancerice,kacigu), to se ne isplati jer brzo prerastu a mm ima opremu za 10-tero djece user posted image

A ovo se slazem (neko je gore napisao, ) da se djeca vezu za instruktora skijanja, mm ima djecu koju uci vec 5 godina...super skijaju, sad dolaze na usavrsavanje.

Jedan mali iz Beograda i jedna curica iz Dubrovnika nece nigdje da idu, ni u Sloveniju, ni u Austriju, samo kod mm. Tako samo se i sprijateljili sa njihovim roditeljima. Sad cemo bas jedan vikend u Beograd na splavove user posted image a Dubrovnik smo vec iskoristili user posted image



Zdogovoreno..maštam o tome..o kako sam samo poželila skijati...i pustiti mozak na pašu na onoj žici do gore user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Škola skijanja
11.1.2012 15:03:03   
Anoniman
sjecate li se vi da je prije rata bila razmjena skija ili ti ga ski opreme na skenderiji...ono dodju svi roditelji sa skijama koje su male njihovoj djeci...pa se mijenjajuuser posted image user posted image user posted image ...to je bio haosuser posted image ...sto toga sada nemauser posted image

anidla...racunajte i nasuser posted image ako nas primate u rajuuser posted image ja nisam stala na skije vise od 10 god.user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Škola skijanja
11.1.2012 23:00:00   
M kao Mama
Jao, kakva tema, budi mi samo emocije i sjećanja, jer je to sve što je ostalo od mog skijaškog i klizačkog entuzijazma, ja sam skijala do pred rat, iza rata jednom stala na skije i odustala, neki me strah savladao i okačim pancerice o klin, a klizala, do prije 6 godina, kad sam bila bezobasna po zemljako tlo i svoje kosti, sada je i to nešto zvano čežnja.

Na žalost, moja kćer je na svog oca, ima dvije ili lijeve ili desne noge, teški antitalenat, ljetos joj kupila role i pokušam je barem to naučiti, kao uvertira za klizanje, ma kakvi na naopako, nema osjećaja i ne smije se opustiti. O slijanju ili ledu za sada s njom mogu samo sanjati.
Dadada sjećam se i ja te razmjene, baš moje prve skije Elanove žute ko sad ih gledam i crvene pancerice broj 26 putem ove razmjene su otišle na Grbacicu malo prije rata, tako mi ih je žao, sada bi to izledalo kao eksponat, a klizaljke su mi bile 25 broj prve, a njih mi je miš pojeo, a dva para iza ovog broja sam u ratu zamjenila sa komšinicom za neke 39 na kojim smo klizali po mahali, majko mila.

Ovo za školu skijanja to je super stvar i mislim da bi svako dijete naše trebalo da zna (ovdje čijtaj da pokuša) i da kliže i da skija, jer mi smo ipak Olimpijski grad

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Škola skijanja
11.1.2012 23:20:44   
anidla
IZVORNA PORUKA: dadada

sjecate li se vi da je prije rata bila razmjena skija ili ti ga ski opreme na skenderiji...ono dodju svi roditelji sa skijama koje su male njihovoj djeci...pa se mijenjajuuser posted image user posted image user posted image ...to je bio haosuser posted image ...sto toga sada nemauser posted image

anidla...racunajte i nasuser posted image ako nas primate u rajuuser posted image ja nisam stala na skije vise od 10 god.user posted image



moras biti dobra sa mnomuser posted image ma samo jos da nam malo porastu, idemo !


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Škola skijanja
18.1.2012 21:53:18   
mamina cura
Konacno je i timur krenuo sa svojih 7 god. Dedo i dajdza su nam pomogli tj kupili polovne skije i stapove, mama je uzela kacigu i brile a tata platio kurs. Isao je super prvu sedmicu a onda smo skuckali i za drugu... ma samo neka je na svjezem zraku... Kad se sjetim prosle godine i kako nije bilo snijega, ma treba iskoristiti i zadnju grudvu :)))
A i mama se vratila na skije, konacno :))) Furamo po Jahorini i odusevljena sam. Jeste dobro hladno ove sedmice ali oprema je ta koja cuva :)

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *