RE: Danas sam tužna :( (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


chantal -> RE: Danas sam tužna :( (7.2.2012 22:35:43)

baš,baš tužnaaa...jer je moja dobra prijateljica imala pobačaj u 6 mj,ne mogu ni zamisliti tu bol-rađati,a znati da je mrtva beba uhhh  [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




pepika -> RE: Danas sam tužna :( (22.2.2012 13:35:28)

Tuzna sam zato sto nista ne ide kako treba,Boze znam da sve ima svoje razloge,al opet se pitam zasto? Nikad nista nismo nikom uradili nazao ni nekog povrijedili,al nece pa nece...sve nizbrdo pa hajde...Boze pogledaj nas molim te i da bar nesto bude kako treba. I ova zima ubi,pa sam jos vise depresivnija i sve mi se cini jos gore nego sto jest. [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] Sao pad,za padom...




felix -> RE: Danas sam tužna :( (22.2.2012 13:40:36)

ma nisam toliko tuzna, koliko sam nikakva .[sm=smiley6.gif] Jer mi dosta svega , nešto se sastalo . Al bit ce abd.i bolji dana ja se nadam .
[sm=smiley11.gif][sm=smiley24.gif]




jasmin -> RE: Danas sam tužna :( (22.2.2012 13:47:28)

>>Ne volite nešto, a ono može biti dobro za vas; nešto volite, a ono ispadne zlo po vas. - A Allah zna, a vi ne znate.<<




SdZ -> RE: Danas sam tužna :( (26.2.2012 14:42:34)

.... jer mi sve, sto kazu, skupilo. [sm=smiley13.gif]




veeseelaa -> RE: Danas sam tužna :( (26.2.2012 14:44:25)

drage ženice dok ste dobro i zdravo vi i vaši članovi porodice nemate razloga biti tužne
ja zaista ne padam u iskušenja te vrste..... naravno gubici voljenih nas obilježe, i zbog toga znam biti tužna.... ali brzo se trgnem... ne daj te se




felix -> RE: Danas sam tužna :( (27.2.2012 14:03:09)

jer mi je majka stara slaba , puno slaba ... Dragi Allah da joj olaksa njenu bol ...."BOZE, OLAKSAJ, A NE OTEZAJ, BOZE ZAVRSI S DOBRIM! AMIN!".





Lady26 -> RE: Danas sam tužna :( (27.2.2012 14:05:47)


IZVORNA PORUKA: felix

jer mi je majka stara slaba , puno slaba ... Dragi Allah da joj olaksa njenu bol ...."BOZE, OLAKSAJ, A NE OTEZAJ, BOZE ZAVRSI S DOBRIM! AMIN!".



Nana?Jel bolesna ili starost? [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Hannica -> RE: Danas sam tužna :( (27.2.2012 14:10:54)


IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

.... jer mi sve, sto kazu, skupilo. [sm=smiley13.gif]

Da potpisem. [sm=smiley13.gif]




felix -> RE: Danas sam tužna :( (27.2.2012 14:14:06)

jeste nana , a starost je i uz to teska bolest .... Zao mi je puno (to je od mm nena al je volim kao svoju ) draga zena ja je smatram svojom nenom maltene ....
Jer moje su nene davno umrle jednu nisam ni zapamtila od mog oca majka [sm=smiley19.gif] a djeda isto nisam nikad upoznala on je umro jos dok je moj otac imao 12est samo godina .
Da joj Bog samo olaksa bol , znas kako je kad jednu noc ne spavas a ona od bolova ne spava nocima ....




felix -> RE: Danas sam tužna :( (27.2.2012 14:17:43)


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

.... jer mi sve, sto kazu, skupilo. [sm=smiley13.gif]

Da potpisem. [sm=smiley13.gif]

nemoj biti tuzna, danas je tvoj dan . Sretan rodjendan i ovdje [sm=smiley31.gif] da budes vesela jesi cula [sm=smiley1.gif] pusa djeci lijepoj .




Lady26 -> RE: Danas sam tužna :( (27.2.2012 14:21:11)




Tuzno ali sta da covjek radi, pomoci ne mozes, ako se muci bolje da se rijesi [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image].....Obilazite je [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Rabi -> RE: Danas sam tužna :( (27.2.2012 14:29:08)


IZVORNA PORUKA: felix

jeste nana , a starost je i uz to teska bolest .... Zao mi je puno (to je od mm nena al je volim kao svoju ) draga zena ja je smatram svojom nenom maltene ....
Jer moje su nene davno umrle jednu nisam ni zapamtila od mog oca majka [sm=smiley19.gif] a djeda isto nisam nikad upoznala on je umro jos dok je moj otac imao 12est samo godina .
Da joj Bog samo olaksa bol , znas kako je kad jednu noc ne spavas a ona od bolova ne spava nocima ....



Nemoj da se brines zbog toga, moli Boga da joj olaksa...
Ipak, kad ide po redu nekako je lakse...




Malenaoduvijek -> RE: Danas sam tužna :( (28.2.2012 13:22:10)

tuzna,mrljava,nesto me sve mrzi......a ide mart [sm=smiley13.gif]




Mirkica -> RE: Danas sam tužna :( (28.2.2012 13:36:58)

nedajte se zene , kao sto vesela kaze samo smrt najblizih nas obilejzi i to ona smrt koja dodje previse rano jer tada je kasno za sve , kada odu najmiliji . ZElim da svaka tuga ode od vas znam dodje mi i samoj ali oept kazem Elhamdulillah

pepika mene bas tvoj psot raztuzi . AMIN JA RABBI DA VAS KRENE , s Bozijom pomoci drzi se glavu gore i bice svega , nekada nije sudbine bas sada bas u tom trenutku ali dodje sve dodje , strplejn spasen [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Vinetu -> RE: Danas sam tužna :( (7.3.2012 20:29:26)

Htjedoh i ja napisati zašto sam tužna danas, a onda ugledah ovo...
IZVORNA PORUKA: jasmin
>>Ne volite nešto, a ono može biti dobro za vas; nešto volite, a ono ispadne zlo po vas. - A Allah zna, a vi ne znate.<<

... Hvala mom Gospodaru na svemu! On je zaista velik, On odlučuje i On zna zašto mi je nešto namijenio, a nešto uskratio!

Jasmin,[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image]!




veeseelaa -> RE: Danas sam tužna :( (7.3.2012 20:44:35)


IZVORNA PORUKA: jasmin

>>Ne volite nešto, a ono može biti dobro za vas; nešto volite, a ono ispadne zlo po vas. - A Allah zna, a vi ne znate.<<

.




Lulu_08 -> RE: Danas sam tužna :( (19.3.2012 18:10:20)

Osjetim jaku bol u dusi i u srcu spoznajom da su obje djevojcice, Emili i Nina Prusac preminule nakon nesretne tragedije. Nemam rijeci ovo bas izbija dah iz grudi.

Dragi Boze molim Te, cuvaj moju i svu djecu svijeta, podari im zdravlja, srece i veselja i da se ovakva tragedija vise NIKADA ne ponovi [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif].




MAMA MA -> RE: Danas sam tužna :( (19.3.2012 21:06:06)


IZVORNA PORUKA: Djana

Osjetim jaku bol u dusi i u srcu spoznajom da su obje djevojcice, Emili i Nina Prusac preminule nakon nesretne tragedije. Nemam rijeci ovo bas izbija dah iz grudi.

Dragi Boze molim Te, cuvaj moju i svu djecu svijeta, podari im zdravlja, srece i veselja i da se ovakva tragedija vise NIKADA ne ponovi [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif].


I mene je dokrajcila ova vijest...koji je to um?Bog svakom da djecu tobejarabi:(((((




Mirkica -> RE: Danas sam tužna :( (19.3.2012 22:06:37)


IZVORNA PORUKA: Vinetu

Htjedoh i ja napisati zašto sam tužna danas, a onda ugledah ovo...
IZVORNA PORUKA: jasmin
>>Ne volite nešto, a ono može biti dobro za vas; nešto volite, a ono ispadne zlo po vas. - A Allah zna, a vi ne znate.<<

... Hvala mom Gospodaru na svemu! On je zaista velik, On odlučuje i On zna zašto mi je nešto namijenio, a nešto uskratio!

Jasmin,[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image]!






Pingvina -> RE: Danas sam tužna :( (19.3.2012 22:35:55)

Nisam vise ni tuzna...ovo nije tuga..Ovo je neko stanje iz kog cini se nema izlaza..Od 5.3. kako je srce mog malog leptirica, moje mrvice prestalo da kuca-sve je stalo. Nazad se ne moze, naprijed ne vidim.
Malo bi to...rodica na porodu izgubi jednu od svoje dvije bebice...disao je samo 20 minuta.
Prijatelj umrije u 31 godini zivota...dedo mi preseli..i kad covjek misli da srce vise nece podnijeti...jos mi javise da mi je prijateljica porodjena.Beba mrtva u 7 mjesecu trudnoce.[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Allahu smiluj se...Dovite molim vas...dovite..Neka vas svako zlo zaobidje..
Ja suza vise nemam..ne placem..cvilim.Jel srce moze puci???




Mirkica -> RE: Danas sam tužna :( (19.3.2012 22:38:10)


IZVORNA PORUKA: Pingvina

Nisam vise ni tuzna...ovo nije tuga..Ovo je neko stanje iz kog cini se nema izlaza..Od 5.3. kako je srce mog malog leptirica, moje mrvice prestalo da kuca-sve je stalo. Nazad se ne moze, naprijed ne vidim.
Malo bi to...rodica na porodu izgubi jednu od svoje dvije bebice...disao je samo 20 minuta.
Prijatelj umrije u 31 godini zivota...dedo mi preseli..i kad covjek misli da srce vise nece podnijeti...jos mi javise da mi je prijateljica porodjena.Beba mrtva u 7 mjesecu trudnoce.[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Allahu smiluj se...Dovite molim vas...dovite..Neka vas svako zlo zaobidje..
Ja suza vise nemam..ne placem..cvilim.Jel srce moze puci???

zao mi je Pingvin nisam znala da je trudnoca tako se zavrsila zao mi je :((( , budi hrabra i glavu gore posle kise MORAAA sunce doci




Lulu_08 -> RE: Danas sam tužna :( (19.3.2012 22:41:25)


IZVORNA PORUKA: Pingvina

Nisam vise ni tuzna...ovo nije tuga..Ovo je neko stanje iz kog cini se nema izlaza..Od 5.3. kako je srce mog malog leptirica, moje mrvice prestalo da kuca-sve je stalo. Nazad se ne moze, naprijed ne vidim.
Malo bi to...rodica na porodu izgubi jednu od svoje dvije bebice...disao je samo 20 minuta.
Prijatelj umrije u 31 godini zivota...dedo mi preseli..i kad covjek misli da srce vise nece podnijeti...jos mi javise da mi je prijateljica porodjena.Beba mrtva u 7 mjesecu trudnoce.[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Allahu smiluj se...Dovite molim vas...dovite..Neka vas svako zlo zaobidje..
Ja suza vise nemam..ne placem..cvilim.Jel srce moze puci???


Dusi moj.....tu sam, rijeci utjehe nemam, ali podrsku ti saljem zato neizmjernu. Nece puci srce, izdrzat' ce, slomljeno ali doci ce tracak sunca aBd da ga zalijeci pa da krenes dalje. Veliki zagrljaj ti saljem dusice [sm=smiley31.gif]...




Dida79 -> RE: Danas sam tužna :( (19.3.2012 22:45:50)


IZVORNA PORUKA: Pingvina

Nisam vise ni tuzna...ovo nije tuga..Ovo je neko stanje iz kog cini se nema izlaza..Od 5.3. kako je srce mog malog leptirica, moje mrvice prestalo da kuca-sve je stalo. Nazad se ne moze, naprijed ne vidim.
Malo bi to...rodica na porodu izgubi jednu od svoje dvije bebice...disao je samo 20 minuta.
Prijatelj umrije u 31 godini zivota...dedo mi preseli..i kad covjek misli da srce vise nece podnijeti...jos mi javise da mi je prijateljica porodjena.Beba mrtva u 7 mjesecu trudnoce.[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Allahu smiluj se...Dovite molim vas...dovite..Neka vas svako zlo zaobidje..
Ja suza vise nemam..ne placem..cvilim.Jel srce moze puci???


Mila pojma nisam imala [sm=smiley19.gif]
Zao mi je draga zbog svega [sm=smiley13.gif] Neka ti dragi Allah da snage da prebrodis ovo sve [sm=smiley13.gif]




Hanady RR -> RE: Danas sam tužna :( (19.3.2012 22:50:44)


IZVORNA PORUKA: Pingvina

Nisam vise ni tuzna...ovo nije tuga..Ovo je neko stanje iz kog cini se nema izlaza..Od 5.3. kako je srce mog malog leptirica, moje mrvice prestalo da kuca-sve je stalo. Nazad se ne moze, naprijed ne vidim.
Malo bi to...rodica na porodu izgubi jednu od svoje dvije bebice...disao je samo 20 minuta.
Prijatelj umrije u 31 godini zivota...dedo mi preseli..i kad covjek misli da srce vise nece podnijeti...jos mi javise da mi je prijateljica porodjena.Beba mrtva u 7 mjesecu trudnoce.[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Allahu smiluj se...Dovite molim vas...dovite..Neka vas svako zlo zaobidje..
Ja suza vise nemam..ne placem..cvilim.Jel srce moze puci???

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>