RE: Celulit (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


Skvo RR -> RE: Celulit (9.8.2010 10:50:20)

IZVORNA PORUKA: mamaajna

ja,ja na suho.umotas guzu noge stomak i radis po kuci ili spavas tako


Ja bi umrla sa ovim tretmanom...ne mogu sebe zamisliti ni u budnom stanju, a kamoli da spavam tako...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Cestitke zeno!




ajsica -> RE: Celulit (18.12.2010 0:12:05)

ja sam koristila somatoline  i pravo je bilo efekta malo duze traje onaj nocni tretman i nisam ga placala skupo kao u apotekama hahah nasla sam vezu i za colistar crio gel i za somatoline pa sam sad na tome i nemam celulita




mamana -> RE: Celulit (9.6.2011 13:12:51)

Da li ste koristili Niveine preparate za celulit (anticelulitni serum) i da li su efikasni?




*pcelica* -> RE: Celulit (13.6.2011 16:15:03)

Ja sam koristila Nivea goodbye sa L karnitinom Nije los Sada sam kupila brsljan gel od lifeline koristim ga sedam dana i koza je meksa i malo zategnutija valjda ce biti rezultata Citala sam na netu da ga hvale pa reko da probam




Alo_moja -> RE: Celulit (2.7.2011 17:51:51)

Možete li mi reći gdje u Sarajevu mogu kupiti to ulje bršljna? I da li je gel bolji, ili pak najbolje kombinirati oboje? Da li ima neka marka koja je kao bolja?
U RH mogu naći samo Nikelovo bršlj. ulje koje je dosta skupo, pa će mi frendica kupiti u Sa, zato ako možete preporučiti mi neku ljekarnu ili drogeriju pa da joj prenesem...Hvala :-)





abh -> RE: Celulit (12.6.2012 16:10:23)

E smije li se mazati kremama protiv celulita po nogama, kad si trudna?




bambi7 -> RE: Celulit (13.6.2012 8:34:19)

Mislim da smijes, i ja sam mazala...




Lavić -> RE: Celulit (13.6.2012 8:44:50)

IZVORNA PORUKA: mamana

Da li ste koristili Niveine preparate za celulit (anticelulitni serum) i da li su efikasni?


Ja počela koristiti Q10 plus gel-kremu prije 5 dana, koža jeste već drugačija - glađa, a na kutiji piše da su rezultati vidljivi nakon 14 dana, pa vidjećemo [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Kad potrošim ovo pakovanje, pokušaću sa serumom, ako ti u međuvremenu probaš, javi rezultate! 




mamana -> RE: Celulit (13.6.2012 10:23:46)

Ja sam kombinovala gel i serum i uspjela sam se kroz riješiti celulita. Ja sam se svaki put masirala.




Alma_27 -> RE: Celulit (15.6.2012 17:07:14)

je li neko probao radiotalase protiv celulita? evo ovo http://www.farah.ba/tehnologije.php

sta ste probali kod kozmeticara/dermatologa? ja se ne mogu mazati kremama svako vece. nisam ustrajna u tome[sm=smiley13.gif] a celulita imam da mi dodje da se ubijem [sm=lev.gif]








Alma_27 -> RE: Celulit (15.6.2012 22:04:28)

dajte zene


[sm=zmeden.gif]




bananica -> RE: Celulit (15.6.2012 22:24:01)


IZVORNA PORUKA: Alma_27

dajte zene


[sm=zmeden.gif]




sta treba[sm=jezicek.gif]




Alma_27 -> RE: Celulit (16.6.2012 10:43:50)


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: Alma_27

dajte zene


[sm=zmeden.gif]




sta treba[sm=jezicek.gif]



trebaju mi vasa iskustva sa tretmanima protiv celulita u kozmetickim salonima. meni je za oko zapela radioterapija ali nisma sigurna da li djeluje.
ja nemam viska kg i ne zelim preoblikovati tijelo ali bih se rado rijesila ovog celulita. makar da se ne vidi ovoliko [sm=smiley19.gif]

joj, ovog smajlija sto place... tugo moja [sm=smiley36.gif]




bananica -> RE: Celulit (16.6.2012 10:47:55)

ja ti ne mogu pomoci, nemam nikakvo iskustvo s tim

celulita imam, al se ne borim protiv njega, neka ga, ne smeta mi[sm=smiley36.gif]




Crnkica -> RE: Celulit (5.11.2012 10:24:24)

kako se riješiti celulita,ja sam dosta mršava ali celulita imam poprilično,vježbam i pijem puno vode ali ništa.




hanabanana -> RE: Celulit (5.11.2012 10:30:45)

Kreme, masaža, ciljane vježbe.
Manje mliječnih proizvoda....I mogu još beskrajno puno navesti šta trebaš a šta ne trebaš...a činjenica je da je presudna genetika, po mom skromnom mišljenju.




Crnkica -> RE: Celulit (5.11.2012 15:36:28)

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Kreme, masaža, ciljane vježbe.
Manje mliječnih proizvoda....I mogu još beskrajno puno navesti šta trebaš a šta ne trebaš...a činjenica je da je presudna genetika, po mom skromnom mišljenju.

a zbog čega ne mliječne proizvode to mi je glavna hrana,a sigurno da je genetika presudna kod mene,ako naiđeš na neki dobar savjet,članak i sl.molim te kopiraj.
hvala u svakom slučaju.




ToSamJa -> RE: Celulit (6.11.2012 19:40:09)

Pitanje: da li ovi proizvodi protiv celulita mogu imati los uticaj na mlijeko dojilje?
Koji se smiju,a koji ne koristiti?




valeria73 -> RE: Celulit (21.8.2014 11:40:09)

Mislim da nema pomoći od kremica, jer i one se moraju umasirati pa to dođe na isto, zar ne? Ne kažem sada da se može masirati sa bilo čime i riješiti celulit. Masaže su dosta neugodne (bar meni) ali izdržim. Prije godinu i nešto sam vježbala svaki dan, dosta intenzivno i bila sam jako zadovoljna rezultatima, celulit mi je velikim dijelom nestao, ali eto, opet se vratio jer sam zbog zdravstvenih problema morala prestati sa fitnessom. Tražim neku alternativnu metodu koja nije toliko zahtjevna fizički kao vježbanje :D Nisam baš u mogućnosti da skačem svaki dan :D Svake preporuke su dobrodošle!
http://www.galleria-center.com/sr/masaza.html




Lavica28 -> RE: Celulit (13.4.2016 9:32:20)

Da amlo podignem temu, vidim niko dugo nije pisao...došlo vrijeme da se malo utegnemo pred ljeto :)
Ima li iko voljan da podijeli efikasne savjete u borbi protiv ove napasti?




Lavica28 -> RE: Celulit (13.4.2016 13:30:20)

Ima li iko za preporučiti maserku koja radi privatno kući a koja je provjereno dobra za anticelulitne masaže?




loptica7 -> RE: Celulit (14.4.2016 8:46:47)

Uh taj celulit....[sm=hudicek1.gif]

Nakupilo se kod mene kao u prici... Nagli gubitak kg, a u meduvremenu 3 trudnoce, ma sta da kazem..

Evo vec 2 mj vjezbam, doduse kod kuce. Sigurno 6 dana u tjednu, ali vecinom svih 7. Nastojim ne prekidati, jer to nisu treninzi kao u teretani gdje bi na veliko koristila traku za trcanje, uz jos neke sprave.
Zadovoljna sam. Vidim da napredujem, sto mi je dovoljno da ne odustanem.[sm=smiley1.gif]




Crnkica -> RE: Celulit (14.4.2016 17:08:16)


IZVORNA PORUKA: loptica7

Uh taj celulit....[sm=hudicek1.gif]

Nakupilo se kod mene kao u prici... Nagli gubitak kg, a u meduvremenu 3 trudnoce, ma sta da kazem..

Evo vec 2 mj vjezbam, doduse kod kuce. Sigurno 6 dana u tjednu, ali vecinom svih 7. Nastojim ne prekidati, jer to nisu treninzi kao u teretani gdje bi na veliko koristila traku za trcanje, uz jos neke sprave.
Zadovoljna sam. Vidim da napredujem, sto mi je dovoljno da ne odustanem.[sm=smiley1.gif]

imas li klip po kojem vjezbas ili imas neke svoje vjezbice,postavi mi link.




Crnkica -> RE: Celulit (14.4.2016 17:14:58)


IZVORNA PORUKA: mamaajna

ja,ja na suho.umotas guzu noge stomak i radis po kuci ili spavas tako

ovaj tretma bolje izbjegavajte,ja sam pokušala jednom umotala noge od koljena do stomaka,i tako držala dva sata,kad nnogu ne izgubi pošto imam oslabljenu cirkulaciju u jednoj nozi.Jedva sam ustala i ta noga mi je bila blokirana jedan sat dok nisam malo po malo je vratila u zivot i krv normalno profunkcionisala.
Nikad više,lijepe vjezbe...trcanje jos bolje.




loptica7 -> RE: Celulit (15.4.2016 1:10:18)


IZVORNA PORUKA: Crnkica


IZVORNA PORUKA: loptica7

Uh taj celulit....[sm=hudicek1.gif]

Nakupilo se kod mene kao u prici... Nagli gubitak kg, a u meduvremenu 3 trudnoce, ma sta da kazem..

Evo vec 2 mj vjezbam, doduse kod kuce. Sigurno 6 dana u tjednu, ali vecinom svih 7. Nastojim ne prekidati, jer to nisu treninzi kao u teretani gdje bi na veliko koristila traku za trcanje, uz jos neke sprave.
Zadovoljna sam. Vidim da napredujem, sto mi je dovoljno da ne odustanem.[sm=smiley1.gif]

imas li klip po kojem vjezbas ili imas neke svoje vjezbice,postavi mi link.


Naisla na fb na str gdje cure stalno izbacuju plan treninga, ima dosta videa, slika s vjezbama, izazova i sl.
Kako sam shvatila mogu se kontaktirat e-mailom i da ti posalju plan treninga, prema tvojoj gradi, navikama u ishrani, da li treniras kuci ili u teretani. Ima dosta toga. Naravno to im placas.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]