|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
8.1.2013 0:03:52   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: didasa

Isto kao i BM da se moze i ja bi 4 bez razmisljana.Svako od nas ima svoju nafaku.Kad sam rodila prvo imali smo svega,kad sam ostala trudna drugi put ostala sam i bez posla al prezivilo se.Sad sa trecom smo oboje bez posla al snalazimo se osnovno za normalan zivot zaradimo malo MM malo ja.Al najvaznije je od svega da imamo jedno drugo i da se volimo i postujemo i sve ide kao podmazano.Bude teskih dana al njihov osmjeh i graja po kuci lijece sve.



svaka ti čast, ali zaista, ja ima dvoje, o trećem ozbiljno razmišljam,a kobogda za koju godinu, jer kako reče jedna mama, djeca su snaga, izvor života i sve ostalo, nakon prvog poroda govorila sam nikada više, a onda u neko doba psjetila sam želju za još jednom bebom, da moja L ne raste sama, sada kada su njih dvije, i vidim ih kako se vole, kako su sretne jedna pored druge, tačno razmišljam o još jednom i akobohda bože zdravlja, to mi je želja.


(odgovor članu didasa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
23.9.2014 10:50:17   
Double mamma
Jako sam tužna kad vidim koliko općenito po forumima (i još u današnje vrijeme) ima ovakvih tema... user posted image Tema koje se čudom čude začeću. Autorice kao da traže empatiju, te da se očajava i plače sa njima. Jadikuje na gorkom sudbinom. Kao da se radi o prometnoj nesreći. Padu zrakoplova. Moždanom udaru...Nekakvom zdravstvenom "oboljenju" koje je snašlo njihovu sirotu porodicu...Katastrofa. Kad se sjetim što mi prijateljica prolazi (koi fizički i psihički teror!!) ne bi li možda jednog dana ugledala svoj pozitivan test, dođe mi plakati. Možda zvučim grubo, ali zaista. Ne možeš misliti ozbiljno kada kažeš da ti se trudnoća "dogodila"! Ne možeš ženo i bok. Da, možeš reći da si pogriješila. Jesi. Ti i tvoj muž pogriješili ste (naravno,ukoliko nije bilo do toga da ste kojim čudom u onih 0,0001 posto parova kojima se zalomi pod punim gasom odgovorne kontracepcije jer je to onda jedan potpuno drugi slučaj). I što sad tražiš?Da ti netko potvrdi da je ok da za tu grešku netko plati glavom. Svojim životom. Bezobrazno. Jako bezobrazno. Bitna si ti, bitan je posao, bitno je slobodno vrijeme, svi planovi koje će beba upropastiti...Sve je ne samo bitno, već i mnogo bitnije nego to maleno biće koje već postoji u tebi. Nije pravi tren za bebu?!A bio je za neodgovoran seks user posted image Užasno tužno. Tako ležerno razmatrati ubojstvo...Sorry, znam da ovo nije što si htjela čuti. Ali duboko u sebi znaš da je brutalno činjenično stanje. Najteži potezi u životu uvijek su oni - pravi. Ne dozvoli da za tvoju grešku ispašta netko drugi. Dozvoliš li to, vječito ćeš se kajati i misao o toj bebici proganjat će te godinama. Da i nitko drugi za nju ne sazna, ti ćeš znati zauvijek da je jednom postojala, a da je zbog tebe nema više. Pružila si ljubav dvama anđelima, i vjerujem da u tvom srcu ima dovoljno ljubavi i za njihovog bracu/seku.

(odgovor članu didasa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
23.9.2014 12:15:59   
Penelope82
Ljudi,je li vama bude bar malo lakse kada ovdje "istresete" svoje frustracije?! Ne razumijemuser posted image

(odgovor članu Double mamma)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
25.9.2014 12:22:41   
Double mamma
Ako je to išlo mene, onda mogu vas pitati isto, budući da vas je moj post vidno ozlojedio. user posted image Ovdje smo svi da damo svoje mišljenje i savjetujemo iz svog kuta viđenja. To što ja nisam pristupila s vašeg stajališta ne znači da sam frustrirana, već samo da nam se mišljenja razlikuju. Mogu biti i frustrirana određenom tematikom, ali to nikako nije nešto nad čim biste trebali jadikovati. To je moje mišljenje, i da, razlikuje se od vašeg. user posted image

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
25.9.2014 18:58:35   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Penelope82

Ljudi,je li vama bude bar malo lakse kada ovdje "istresete" svoje frustracije?! Ne razumijemuser posted image



user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
25.9.2014 19:13:11   
Medi_87
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Penelope82

Ljudi,je li vama bude bar malo lakse kada ovdje "istreset_e" svoje frustracije?! Ne razumijemuser posted image



user posted image
ili sto bi rekal vesela user posted image : ne kontam user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   [Obrisana poruka]
25.9.2014 19:15:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
25.9.2014 19:41:17   
Mirkica
imam dvoje ne planiram trece , radimo sve potrebno da se i ne desi a ako bi se zamaklo jos jedno djete onda bih ga rodial kao i ovu trojicu uz Boziju pomoc i sigurno ga voljela podjednako .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
25.9.2014 20:00:43   
veeseelaa
fkt ko ne želi djecu zašto ne koristi kotracepciju? nego se sad bavi onim što ne bi trebalo, da je bilo "pameti"



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
25.9.2014 20:03:57   
MicoTico
A ja nikako ne kontam što se javljate sa savjetima 2 godine poslijeuser posted image user posted image

< Poruku je uredio MicoTico -- 25.9.2014 20:08:05 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
25.9.2014 20:14:25   
salmy
Ovdje treba promjeniti naslov teme

"Svako djete ima svoju nafaku"user posted image

glupavih tema braco moja

(odgovor članu Double mamma)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
25.9.2014 20:17:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico

A ja nikako ne kontam što se javljate sa savjetima 2 godine poslijeuser posted image user posted image


e pa stavrnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
25.9.2014 20:18:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MicoTico

A ja nikako ne kontam što se javljate sa savjetima 2 godine poslijeuser posted image user posted image



ma ja nikog ne savjetujem,ja nako pišem šta mi je srcu ćejfuser posted image
mislim znas mene

< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.9.2014 20:22:14 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
25.9.2014 21:33:37   
maglaj_mum
Jos malo pa ce se javiti mama s dvoje djece i temom kako se prave djeca...o jos haman nismo imaliuser posted image

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
26.9.2014 22:05:53   
svamojadjeca
ahh kako bi ja volila trece user posted image ja sam prestravljena vec 5g kad mi dodzeuser posted image

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
26.9.2014 22:09:21   
veeseelaa
ja bi otišla na umjetnu oplodnju
kad bi imala tako ogromnu želju, ta valjda bi uspjelouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Treće dijete??!!
26.9.2014 23:46:03   
ananas_ze
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja bi otišla na umjetnu oplodnju
kad bi imala tako ogromnu želju, ta valjda bi uspjelouser posted image

e moja vesela

< Poruku je uredio Visnja RR -- 27.9.2014 0:55:04 >


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Treće dijete??!!
29.9.2014 20:07:34   
svamojadjeca
pa i ja pomisljam na to

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Treće dijete??!!
25.1.2017 9:13:10   
budućamama
Treća trudnoća? NIsam o tome ni razmišljala, ni planirala. Ipak, juče test pozitivan user posted image
Malo straha, malo strepnje, ali sve u svemu, radost :D

nadam se da ima još mama/trudnica sa trećim djetetom ovdje koje su voljne podiječliti iskustva....

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Treće dijete??!!
30.1.2017 9:40:13   
vila_7
cestitam buduca mama user posted image
Ja imam dvoje i mislila sam to je to , ali evo ovih dana mi se stalno trece vrzma po glavi a cim sam se opet vratila na RR - tu je to negdje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Treće dijete??!!
30.1.2017 9:44:14   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: vila_7

cestitam buduca mama user posted image
Ja imam dvoje i mislila sam to je to , ali evo ovih dana mi se stalno trece vrzma po glavi a cim sam se opet vratila na RR - tu je to negdje user posted image user posted image user posted image


pa hajde šta čekaš user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Treće dijete??!!
30.1.2017 9:45:34   
vila_7
ladyblue user posted image hvata me panika user posted image , u jednom trenu ma sto necu bas bih voljela, u drugom sama sebi govorim da sam luda user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Treće dijete??!!
30.1.2017 9:49:47   
ladyblue RR
ko ima kuveta da devera što da ne?! ja ne mogu zamisliti ni da dvoje imam ali sada je već i kasno za mene da rađam više djece. da sam se odmah odlučila za drugo, to bi bila druga priča. doduše, ja nisam nešto nikada ni imala namjeru drugo dijete rađati, mada s ove distance možda sam i pogriješila.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
30.1.2017 9:54:27   
škorpija
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

fkt ko ne želi djecu zašto ne koristi kotracepciju? nego se sad bavi onim što ne bi trebalo, da je bilo "pameti"



potpis ko kuća, abortus neki koriste kao kontraceptivno sredstvo user posted image .
inace da sam mlađa i da radim u drzavnoj firmi koja plaća porodiljno odsustvo sigirno bih rodila i treće, meni su djeca najveća radost :), nisu to ni putovanja ni garderoba i karijera, sve mi je to p.... dim user posted image

< Poruku je uredio škorpija -- 30.1.2017 9:55:09 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
30.1.2017 10:00:05   
salmy

IZVORNA PORUKA: škorpija

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

fkt ko ne želi djecu zašto ne koristi kotracepciju? nego se sad bavi onim što ne bi trebalo, da je bilo "pameti"



potpis ko kuća, abortus neki koriste kao kontraceptivno sredstvo user posted image .
inace da sam mlađa i da radim u drzavnoj firmi koja plaća porodiljno odsustvo sigirno bih rodila i treće, meni su djeca najveća radost :), nisu to ni putovanja ni garderoba i karijera, sve mi je to p.... dim user posted image

Eh sad..da su babi muda bila bi dedauser posted image
Ja da sam mladja kao i mm naravno rodila bi drugo pa trece...ali nece da moze
Ne odlucujemo mi o tome..onaj gore se pobrinuo i dao nam svima po zaslugama...hvala mu na ovome sto imam...nama dosta elhamdulila..
Mada decko stalno pita zasto nema brata itd...shvatice kad odraste...tako mu grah pao

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *