RE: Treće dijete??!! (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finansijske dileme roditeljstva



Poruka


veeseelaa -> RE: Treće dijete??!! (20.2.2017 10:15:16)

jedna gđa , je nasla uporiste u prici da ne zeli vise od jednog djeteta jer će svu svoju imovinu ostaviti samo jednom djetetu
ta neće imati s kim da se svadja

meni je to bilo [sm=smiley21.gif]

jer djeca su onakva kakvu ih mi vaspitamo

meni bome niko preci od mog brata, kad se zakasljem na drugoj strani grada on cuje i dodje :)))
rodjaci, rodjake, prijatelji i ini poznancii nikako ne mogu biti ni 1% kao brat il sestra

i ja jedino se nesebično mogu dati za brata, sa svim drugim imam matematiku, kao vjerujem i većina ljudi





salmy -> RE: Treće dijete??!! (20.2.2017 11:19:11)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jedna gđa , je nasla uporiste u prici da ne zeli vise od jednog djeteta jer će svu svoju imovinu ostaviti samo jednom djetetu
ta neće imati s kim da se svadja

meni je to bilo [sm=smiley21.gif]

jer djeca su onakva kakvu ih mi vaspitamo

meni bome niko preci od mog brata, kad se zakasljem na drugoj strani grada on cuje i dodje :)))
rodjaci, rodjake, prijatelji i ini poznancii nikako ne mogu biti ni 1% kao brat il sestra

i ja jedino se nesebično mogu dati za brata, sa svim drugim imam matematiku, kao vjerujem i većina ljudi



Draga veselaaa vi ste porodica za primjer
Toliko znam porodica koji imaju lose relacije vjeruj...ti to ne kontas jer ste u supet relacijama
Ja imam i brata i sestru ..moze proc danaaa i dana da me brat nazove..visr sr cujem sa snahom nego bratom,..jednostavno je tako...mm ima sestru ista stvar..da on nju ne nazove moze proc mjesec nece ga prva nazvat....i nije to samo primjer....
Ali ovo nihe tema emisije....vjeruj mi ljudi su se otudjili....pa i najblizi




veeseelaa -> RE: Treće dijete??!! (20.2.2017 11:44:58)

meni ej stvarno zao sto ej tako
i prosto se pitam kako do tog dodje [sm=smiley13.gif]
al ja od banalnih stvari pa do krupnih mislim na svog brata
npr djeca dobiju slatkise, one same odvoje daidžićima
ono ko da smo jedna kuca, ne znam
nadam se da će i moja djeca takva biti jer na ovom svijetu je jako bitno da imas takvu vrstu podrske
nekako zivot ide lakse, i nekako te nije strah nikakve situacije, jer imas oslonac




salmy -> RE: Treće dijete??!! (20.2.2017 11:47:55)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni ej stvarno zao sto ej tako
i prosto se pitam kako do tog dodje [sm=smiley13.gif]
al ja od banalnih stvari pa do krupnih mislim na svog brata
npr djeca dobiju slatkise, one same odvoje daidžićima
ono ko da smo jedna kuca, ne znam
nadam se da će i moja djeca takva biti jer na ovom svijetu je jako bitno da imas takvu vrstu podrske
nekako zivot ide lakse, i nekako te nije strah nikakve situacije, jer imas oslonac

Slazem se..ja jedino imam oslonac u mm....sve ostalo je drugo po redu
Muslim da dosta igra uloga roditelja...moja mama opste ne haje sto se mi recimo ne vudjamo cesto...itd..kaze odrasli ste radite sta hocete...nece da se zamara opste....[sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Treće dijete??!! (20.2.2017 12:10:58)

da, roditelji vjerovatno uticu na odnose

mislim mene mama zove i pita jesil se čula s bratom, gdje je
rekoh ti mu majka a mene pitas [sm=smiley36.gif]

i onda je ja zezam sa onom krilaticom " sestra ti je kao majka samo malo bliza" [sm=jezicek.gif]

helem da ne odemo od teme, smatram da su braća i sestre jedna blagodat, i da je na dobitnu onaj ko ih ima, zato sam se i odlučila radjati, prvesntsveno naravno jer i ja volim i zelim imati vise djece a i u listu bi stavila razlog da djeca sutra kad me ne bude na ovom dunjaluku imaju jedno drugo




koka i po -> RE: Treće dijete??!! (20.2.2017 14:09:30)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

da, roditelji vjerovatno uticu na odnose

mislim mene mama zove i pita jesil se čula s bratom, gdje je
rekoh ti mu majka a mene pitas [sm=smiley36.gif]

i onda je ja zezam sa onom krilaticom " sestra ti je kao majka samo malo bliza" [sm=jezicek.gif]

helem da ne odemo od teme, smatram da su braća i sestre jedna blagodat, i da je na dobitnu onaj ko ih ima, zato sam se i odlučila radjati, prvesntsveno naravno jer i ja volim i zelim imati vise djece a i u listu bi stavila razlog da djeca sutra kad me ne bude na ovom dunjaluku imaju jedno drugo










teacher75 -> RE: Treće dijete??!! (20.2.2017 18:31:42)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: teacher75

Ja inace odljeve imam tako da bi samo mirena dosla u obzir a nesto mi se ne zeza sa hormonima a cula sam i za slucajeve sto su pored spirale [sm=nosecka.gif] pa me nesto strah

Tiki ne vezano za temu[sm=smiley36.gif]kako imas i otkad odljeve? Meni se sve nesto poremitilo..bila kod ginica sve ok...ali menstruacija kriza...da nije sa godinama..jesil oduvjek imala odljeve i kako to izgleda..ja drugi dan lezim jer je kriza nocne uloske koristim...treci cetvrti nista....a nedavno sam pislije par dana opet dobila a to je bilo uzas...prepala sr...ako je nasljedno i bacila na mamu lose mi se pise..ona je na kraju balade povadila sve organe zenske...
Taman sam zeljezo vratila sa 4 na 23...ubi me ovo

Imam citav zivot tako. Prva 3 dana lije a ukupno traje oko 7 dana [sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]