Pravno savjetovanje za ivf (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodično zakonodavstvo



Poruka


mo girl -> Pravno savjetovanje za ivf (2.3.2012 7:03:17)

Neznam gdje da smjestim ovu temu nisam nasla nikakvo slicno pitanje.Naime da bi isli na ivf u split treba nam obavljeno pravno i psiholosko savjetovanje ali u skladu sa hrvatskim zakonom.ja sam juce zvala par advokata al niko to neradi pa neznam ziva kome da se obratim?ako neko zna nekog advokata u mostaru koji bi mi mogao izdati tu potvrdu veliku uslugu bi mi ucinio




Hanady RR -> RE: Pravno savjetovanje za ivf (2.3.2012 9:17:51)

ja sma malo pokušala da se informišem o ovome..
naime nemama podatak da bi to kod nas neko mogao uopće izdati jer naši zakoni nisu usmjereni prema ovome...možda da pokušaša nazvati advikatsku komoru F BiH 033 261 090 i 033 209-976 imaš službenicu koja će ti dati informacije dali neko to radi, odnosno bavi se ovom temtikom...
samo pitanje je dali će ti u Splitu uopće to priznati...

Ono što nalazim da u splitu potoji obiteljski centar gdje je moguće dobiti ove potvrde...
TRG FRANJE TUĐMANA 3. (Na Rivi kraj Sv.Frane, ulaz između mjenjačnice i trgovine vinima) 3.kat
tel.021 384 364
Gđa. pravnica Marina Pokrajac (četvrtkom popodne je u centru)

sad nisma sigurna u slijed poziva...ali možda da ndjpeij nazoveš split i popričaš sa njima...dali će priznati ako nađeš u F BiH ko to može izdati...ili dali možeš kod njih doći i na koji način to obaviti.
Pa u zavisnoti od odgovora dalje reagiraš.

Sretno.




mo girl -> RE: Pravno savjetovanje za ivf (2.3.2012 10:51:57)

hvala puno na odgovoru evo zvala sam njih u splitu rekli su mi da priznaju potvrde od naseg advokata pa sam zvala advokate i jedan mi je rekao da dodjem u ponedeljak pa se nadam da me nece odbiti




Stranica: [1]