|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanjin Dekovic
31.7.2012 18:58:00   
ihsan
pozz...

moze li mi neko poslati na pp br broj od dr. Dekovica... i da li odgovara na sms?? ?? Unaprijed hvala !!

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Dr Sanjin Dekovic
1.8.2012 8:28:36   
novi kolacic
Poslala broj, al da znas da te ne moze primiti prije 4.9. - mislim da se tada vraca sa godisnjeg, jedino ako nemas srece - radi jos do kraja sedmice.

(odgovor članu ihsan)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Dr Sanjin Dekovic
1.8.2012 12:45:59   
ihsan
Hvala :)

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Dr Sanjin Dekovic
1.8.2012 20:07:53   
ajla86
ja mu sad poslala poruku....nema mi Nikulina a ja sam jako losa...a sad da ganjam opet nekog petog pa nece me svi dr sa jezera pregledati hahaha nadam se da ce me primiti napisala sam da se neosjecam dobro...

(odgovor članu ihsan)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Dr Sanjin Dekovic
2.8.2012 19:53:50   
ajla86
da kazem koju i ja o ovom divnom dr..
danas me shebo maximalno..
bila sam an kontroli kod njega nedavno,posto mi je rizicna trudnoca on ako zaboli ista odmah me nazovite ili sms ako nisam ja dezurni da nazovem dr kolegu da vas pregleda ma med i mlijeko iz njegovih usta....
odusevio me...
danas ja sa trbuhom u rukama...savila se ko upitnik na jezero..da naglasim da sam mu slala sms juce da imam bolove da nemogu izdrzati..zvala ga NISTA
i ja na jezero on je gore....
potrazim ga kazem sta je i kako je....
on kaze da ima sad komisiju i nemoze me pogledati jer ide na godisnji user posted image
kaze ima dr pa neko ce vas vec pogledati....
hvala lijepo i dovidzenja doktore.....
vazda sam mrzila one koji puno pricaju i sve kod njih moze i sve je kod njih za raju.....nema gore sorte

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Dr Sanjin Dekovic
31.8.2012 15:48:16   
novi kolacic
Jeli ima koja sa iskustvom carskog kod Dekovica? Uasno me strah poroda koji mi se blizi, a posto se sad nekako preklapaju iduce sedmice on i Nikulin, dvoumim se kojem da idem, ako mognem birati... Kad je prirodni, dr.i nije toliko bitan, al kad te sjeckaju...

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Dr Sanjin Dekovic
9.9.2012 19:28:07   
ajla86
neznam za Dekovica ali moje 3 radne kolegice znam da su ganjale da ih Nikulin radi kazu da je famozan u cr....ponavljam..nisam niti rodila prorodno niti cr...posto kupila po to prodala user posted image nadam se da ce se sve hairli zavrsiti radio te jedan ili drugi nek ti dragi Bog pomogne..i tebi i meni i svima nama sa pupama...

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Dr Sanjin Dekovic
29.10.2012 23:47:32   
Gabicca
Jedini droktor koji je dobio sve pozitivne kritike je dr Dekovic i iz tog razloga bih voljela da bude i moj dr :) Vodim trudnocu kod privatnika, i jednom sam kod dr Nikulina otisla na pregled, prije dva mjeseca i ucinio mi se ok, mada citam da ima previse negtivnih iskustava sa istim, pa bih zeljela da zakazem pregled kod dr Sanjina. Mozete li me uputiti kako da to uradim? Jer sam do Nikulina dosla preko veze, a za Sanjina nemam nikakvu vezu i voljela bih da idem regularnim putem jer vidim da on ne razdvaja pacijentice :) pa na koji nacin, uputite me :)

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Dr Sanjin Dekovic
23.11.2012 22:35:34   
SelmaK
Za sve one koje imaju pozitivno iskustvo i misljenje o dr. Dekovicu, a medju njima sam i ja...zelim da javim da je od nedavno poceo raditi i privatno u jednoj poliklinici, tako da se i na taj nacin moze doci do njega. Da ne bih reklamirala, ako neznate gdje, mozete mi poslati poruku.

Iskreno ja sam bila vrlo radosna kada sam ovo saznala...........

_____________________________

Aladin zivot mamin, 26.07.08.

(odgovor članu Gabicca)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Dr Sanjin Dekovic
5.12.2012 14:03:15   
ja_25
Da li je neko isao kod dr. Dekovica privatno gdje sad radi? Kakav je UZ? Kakve su cijene?

(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Dr Sanjin Dekovic
13.12.2012 11:06:24   
Fatma
Doktor koji je pravi psiholog.Zna umiriti,utjesiti i kao najvaznije sve objasniti.Pacijentica mu je na prvom mjestu.Dr.Sanjin mi nevodi trudnocu ali samimala priliku sa njim nekoliko puta prijatno razgovarati.Ko odabere dr.Sanjina za svog ginekologa nece se pokajati.user posted image

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Dr Sanjin Dekovic
13.12.2012 11:13:43   
EEDITH
sve pohvale za dr. Dekovića,mene je porodio sa D,fin ,razuman,stručan,posveti se pacijentu,ma sve u superlativu.ja se bila dogovorila da me i sa E porodi,ali tada bila frka oko mrse na GAK,tako da sam otišla u državnu,ali mi je i sad žao.

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Fatma)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Dr Sanjin Dekovic
13.12.2012 13:54:02   
kula
Ja sam počela ići privatno kod dr.Dekovića, jer ga je mnogo lagše ''uganjati'' privatno. tretman je naravno odličan, možeš zakazati poslijepodnevne termine (što meni i odgovara jer radim), a i subotom...
Ovaj aranžman mi je najbolji, samo će me preuzeti na Jezeru kad bude vrijeme.
A sve tablete koje trebam koristiti odem kod svoje doktorice opšte prakse i tražim recept - tako udarim dvije muhe jednim udarcem.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Dr Sanjin Dekovic
26.2.2013 11:38:17   
Alverde
Divan doktor, čovjek i stručnjak. Prva mi je trudnoća i vodim je kod njega na osnovu vaših komentara i rodicine preporuke, jer je nju dva puta sa blizancima porodio. Ja sam u 7 mjesecu i prezadovoljna sam do sada. 100% vam se posveti, pregleda vas iz svakog mogućeg ugla da šta ne propusti. sve pokaže i objasni. Možete ga uvijek kontaktirati porukom i jaaaaaaaaaaako je ljubazan. Ko se još uvijek dvoumi, moja preporuka je dr. Deković bez ijedne loše kritike. Meni je bilo važno kad sam tražila koga da izaberem od dr na GAK-u kakva su iskustva forumašica i to mi je pomoglo da donesem odluku zato se i ja sad trudim da sve što bolje opišem ne bil nekom pomogla u odluci user posted image user posted image

< Poruku je uredio Alverde -- 26.2.2013 11:39:53 >

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Dr Sanjin Dekovic
28.2.2013 17:00:39   
assmiras
Gdje Dr. Dekoviic radi privatno? Ako neko zna, volila bih da mi da informaciju.

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu Alverde)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Dr Sanjin Dekovic
28.2.2013 18:24:17   
Arminaa
Cekajte, jel vi sve lijepo pricate o Sanjinu Dekovicu sto radi na Jezeru?!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Dr Sanjin Dekovic
28.2.2013 18:48:04   
grozđe
Pricamo o dr. Dekovicu, tako je. Iznesi nam i ti svoje iskustvo ili misljenje.

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Dr Sanjin Dekovic
28.2.2013 21:13:04   
Jeca_Perec

IZVORNA PORUKA: assmiras

Gdje Dr. Dekoviic radi privatno? Ako neko zna, volila bih da mi da informaciju.


http://www.nasamalaklinika.com

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Dr Sanjin Dekovic
28.2.2013 22:47:08   
snjeguljicaa
Dobro vece zene drage, vidim da se o doktoru pise samo najbolje pa me zanima kako na Jezeru doci do njega. Ja sam 10/11sedmica i doktor iz doma zdravlja me je poslao gore da radim UZ jer misli da nosim nisko pa da oni to potvrde ili sta vec, pa sam malo istrazivala i naletila na sve pohvale za ovog doktora samo ne znam kakva je procedura gore jer nikad nisam bila a UZ bi trebala uraditi za dvije sedmice(tako mi rece doktor). Unaprijed hvala user posted image

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Dr Sanjin Dekovic
1.3.2013 18:46:42   
Arminaa
IZVORNA PORUKA: grozđe

Pricamo o dr. Dekovicu, tako je. Iznesi nam i ti svoje iskustvo ili misljenje.

U nekoliko navrata sam lezala na patologiji, pa sam imala priliku svaki dan da ga susrecem i nemam dobro misljenje o njemu kao doktoru.
On jeste uvijek nasmijan, komunikativan i prijatan, ali kao doktor je cista nula, promasaj.
Ko voli slatkorjecive ljude koji vam zamazu oci svojom ljubaznoscu, Dekovic je dobar izbor, mada je mislim da je bitnija strucnost. A ja je nisam bas vidjela kod njega. Ai ne volim ljude kod kojih je krilatica ''ma lako cemo'', a onda kad ti zatreba, nigdje ih!
To je moje misljenje i iskustvo o Sanjinu Dekovicu.

I zaboravih napisati, zene koje se odluce za Dekovica ce dati muzu njegov broj telefona, kako bi se doticni doktor s muzevima susreo (kao da se oni poradjaju), pretpostavljam da znate razloguser posted image

< Poruku je uredio Arminaa -- 1.3.2013 18:49:49 >

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Dr Sanjin Dekovic
1.3.2013 18:50:25   
M kao Mama
Pa jel ti trebao, pa ti nije pomogao, mislim malo bolje pojasni,

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Dr Sanjin Dekovic
1.3.2013 22:00:30   
ajla86

IZVORNA PORUKA: ajla86

da kazem koju i ja o ovom divnom dr..
danas me shebo maximalno..
bila sam an kontroli kod njega nedavno,posto mi je rizicna trudnoca on ako zaboli ista odmah me nazovite ili sms ako nisam ja dezurni da nazovem dr kolegu da vas pregleda ma med i mlijeko iz njegovih usta....
odusevio me...
danas ja sa trbuhom u rukama...savila se ko upitnik na jezero..da naglasim da sam mu slala sms juce da imam bolove da nemogu izdrzati..zvala ga NISTA
i ja na jezero on je gore....
potrazim ga kazem sta je i kako je....
on kaze da ima sad komisiju i nemoze me pogledati jer ide na godisnji user posted image
kaze ima dr pa neko ce vas vec pogledati....
hvala lijepo i dovidzenja doktore.....
vazda sam mrzila one koji puno pricaju i sve kod njih moze i sve je kod njih za raju.....nema gore sorte





ista prica kao i samnom....po meni je samo na rijecima dobar....

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Dr Sanjin Dekovic
1.3.2013 22:21:48   
Ramona11
Jel ono Dekovica zovu Rolex? user posted image



_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Dr Sanjin Dekovic
2.3.2013 10:51:59   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: ajla86


IZVORNA PORUKA: ajla86

da kazem koju i ja o ovom divnom dr..
danas me shebo maximalno..
bila sam an kontroli kod njega nedavno,posto mi je rizicna trudnoca on ako zaboli ista odmah me nazovite ili sms ako nisam ja dezurni da nazovem dr kolegu da vas pregleda ma med i mlijeko iz njegovih usta....
odusevio me...
danas ja sa trbuhom u rukama...savila se ko upitnik na jezero..da naglasim da sam mu slala sms juce da imam bolove da nemogu izdrzati..zvala ga NISTA
i ja na jezero on je gore....
potrazim ga kazem sta je i kako je....
on kaze da ima sad komisiju i nemoze me pogledati jer ide na godisnji user posted image
kaze ima dr pa neko ce vas vec pogledati....
hvala lijepo i dovidzenja doktore.....
vazda sam mrzila one koji puno pricaju i sve kod njih moze i sve je kod njih za raju.....nema gore sorte





ista prica kao i samnom....po meni je samo na rijecima dobar....




pa ti si ono goro i napisalauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Dr Sanjin Dekovic
2.3.2013 10:53:55   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: snjeguljicaa

Dobro vece zene drage, vidim da se o doktoru pise samo najbolje pa me zanima kako na Jezeru doci do njega. Ja sam 10/11sedmica i doktor iz doma zdravlja me je poslao gore da radim UZ jer misli da nosim nisko pa da oni to potvrde ili sta vec, pa sam malo istrazivala i naletila na sve pohvale za ovog doktora samo ne znam kakva je procedura gore jer nikad nisam bila a UZ bi trebala uraditi za dvije sedmice(tako mi rece doktor). Unaprijed hvala user posted image



nazovi Jezero i pitaj kad je n dežuran, i taj dan s uputnicom dodji gore, poslije se s njim možeš dogovarati

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *