|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanjin Dekovic
8.7.2013 15:05:45   
Sweetmamy
drage moje.buduci da jos nisam isla na CTG zanima me kad ste vi pocele s tim i sta u biti to znaci user posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Dr Sanjin Dekovic
8.7.2013 15:08:58   
budućamama
ima već otvorena tema:
http://www.ringeraja.ba/forum/CTG/m_52716/tm.htm

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Sweetmamy)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Dr Sanjin Dekovic
8.7.2013 17:31:29   
idana_85

IZVORNA PORUKA: budućamama

Dr Deković je već na godišnjem i biće cijeli mjesec. Vraća se tek početkom augusta.

A joj user posted image Sta cu sada :( Ko ga mijenja, je li nekome ostavio svoje pacijente u amanet?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Dr Sanjin Dekovic
18.7.2013 15:46:39   
grozđe

IZVORNA PORUKA: idana_85


IZVORNA PORUKA: budućamama

Dr Deković je već na godišnjem i biće cijeli mjesec. Vraća se tek početkom augusta.

A joj user posted image Sta cu sada :( Ko ga mijenja, je li nekome ostavio svoje pacijente u amanet?


idana_85 jesi li bila na pregledu kod dr.Dekovica? Ja sam bila ove sedmice.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Dr Sanjin Dekovic
19.7.2013 10:03:33   
idana_85
jesam grozdje prosle sedmice, na Nasoj maloj klinici. Trebam opet sljedece sedmice. kako je bilo?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Dr Sanjin Dekovic
19.7.2013 10:06:43   
grozđe

IZVORNA PORUKA: idana_85

jesam grozdje prosle sedmice, na Nasoj maloj klinici. Trebam opet sljedece sedmice. kako je bilo?


Super, bas mi je drago user posted image ... sve je dobro hvala Bogu i vidio je spol bebe...kaze 100% djecak user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Dr Sanjin Dekovic
19.7.2013 10:09:24   
grozđe
idana_85 koja si sedmica?... tako sam i ja ispocetka isla svako 15 dana i to je dobro... meni je odgovaralo da cesce dolazim i budem mirna...

Rijad je predivno ime...Rijad ili Tarik vidjet cemo abd user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Dr Sanjin Dekovic
19.7.2013 11:40:01   
idana_85
grozdje, cestitam na tvom user posted image
dr.dekovic uvijek pogodi spol, kaze samo je jednom pogrijesio za cijelu svoju karijeru. gdje si isla, privatno ili gore? srela sam jednu zenicu isto u cekaoni,kaze ona dolazi jednom mjesecno. ja sam sada 7+2, idem sljedece sedmice kad budem 8 sedmica. U kojoj sedmici si ti?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Dr Sanjin Dekovic
19.7.2013 11:49:50   
grozđe

IZVORNA PORUKA: idana_85

grozdje, cestitam na tvom user posted image
dr.dekovic uvijek pogodi spol, kaze samo je jednom pogrijesio za cijelu svoju karijeru. gdje si isla, privatno ili gore? srela sam jednu zenicu isto u cekaoni,kaze ona dolazi jednom mjesecno. ja sam sada 7+2, idem sljedece sedmice kad budem 8 sedmica. U kojoj sedmici si ti?


idana_85 hvala... ma ja vjerujem cim kaze 100% mada doktori znaju i pogrijesiti...nisam ni pitala za spol jer mi je najvaznije da je zivo i zdravo... sada dolazim jednom mjesecno, a 17. smo sedmica...mozda se nekada i vidimo jer i ja idem privatno...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Dr Sanjin Dekovic
19.7.2013 13:43:42   
idana_85
super breskva, pa sigurno cemo se sresti,a i ostati u kontaktu. hB u dobrim smo rukama. je li ti to prva trudnoca? jesi prije isla kod njega?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Dr Sanjin Dekovic
19.7.2013 14:03:50   
idana_85
IZVORNA PORUKA: grozđe


IZVORNA PORUKA: Arminaa

IZVORNA PORUKA: grozđe

Pricamo o dr. Dekovicu, tako je. Iznesi nam i ti svoje iskustvo ili misljenje.

U nekoliko navrata sam lezala na patologiji, pa sam imala priliku svaki dan da ga susrecem i nemam dobro misljenje o njemu kao doktoru.
On jeste uvijek nasmijan, komunikativan i prijatan, ali kao doktor je cista nula, promasaj.
Ko voli slatkorjecive ljude koji vam zamazu oci svojom ljubaznoscu, Dekovic je dobar izbor, mada je mislim da je bitnija strucnost. A ja je nisam bas vidjela kod njega. Ai ne volim ljude kod kojih je krilatica ''''ma lako cemo'''', a onda kad ti zatreba, nigdje ih!
To je moje misljenje i iskustvo o Sanjinu Dekovicu.

I zaboravih napisati, zene koje se odluce za Dekovica ce dati muzu njegov broj telefona, kako bi se doticni doktor s muzevima susreo (kao da se oni poradjaju), pretpostavljam da znate razloguser posted image


Komunikaciju ja ostvarujem sa dr.Dekovicem, a suprug kada idemo na pregled. Moje misljenje o doktoru je dobro i mislim da je strucan. Volim cuti i druga misljenja i iskustva i ista postujem.

Kako kaze mama alma rr Arminaa objasni nam sta je to kod tebe ostavilo takav utisak.



Blago sam sokirana ovim i postovima slicim ovim.
Ja sam kod dr Dekovica vodila prvu trudnocu prije 5 god. I nista osim razumjevanja i strucnosti nisam srela. Jednom sam se i ja uspanicila slala prouku da me primi, on nije smatrao neophodnim nakon druge mi je rekao da dodjem. Kad sam dosla prvo me naruzio sto panicim jer ne smijem, pijem apaurine,imam kontrakcije....a onda mi je objasnio zasto nije moguce da m ise desava ono sto sam mislila i da sam bezrazlozno panicila. I bio je u pravu,bilo mi je neprijatno. Negdje prije sam pisala svoje iskustvo s prvom trudnocom.
I sada idem kod njega, i samo u njegovim rukama se osjecam sigurno.
Mislim da je stvarno bezveze reci da je doktor ljubazan ali nije strucan jer ne odgovara na poruke iste sekunde. I on je covjek, ima zivot i ima nekoliko poslova. Ne da je ljubazan vec je i strucan. Dr Dekovic je potpredsjednik Svjetksog udruzenja za medicinsko pravo i ujedno jedini clan iz BiH. Osim toga, sam sebi placa i ide sirom svijeta na razne edukacije iz svoje oblasti i trudi se. Znam da ima gardprema pacijenticama drugih doktora,ali iz postovanja, jer su to njegove starije kolege. Mislim da je on covjek prije svega i zna da je trudnoca delikatno stanje i trudi se da se svi ugodno osjecaju i opuste.


< Poruku je uredio idana_85 -- 19.7.2013 14:15:18 >


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Dr Sanjin Dekovic
19.7.2013 14:59:11   
grozđe

IZVORNA PORUKA: idana_85

super breskva, pa sigurno cemo se sresti,a i ostati u kontaktu. hB u dobrim smo rukama. je li ti to prva trudnoca? jesi prije isla kod njega?


breskva heheh...sigurno ti se jedu, ja ih u zadnje vrijeme puno jedem...imala sam jedan spontani, a i prije sam isla kod njega..dobila sam jaku upalu mokracnih kanala sa krvi u mokraci..missed bio u 6.sedmici trudoce..

idana_85 ja sam tolerantna zena i realna..svako ima pravo da pise, kaze sta zeli...medjutim Arminaa je "pobjegla" ako si primijetila i nije odgovorila na nasa pitanja... ne znam zasto je onda sve ovo pisala?!

sto se tice dr. Dekovica ja sam zadovoljna i jako mi je bitno sto se moze pricati s njim, sto sam opustena...dr.Dekovic radi mislim na jedno 5-6 mjesta i zamislite kako izgleda njegov dan?

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Dr Sanjin Dekovic
19.7.2013 16:58:06   
idana_85
Ma jesam ,glavna mi je ajla86 kad je sama sebe citirala i slozila se i vesela kako je to prokomentarisala user posted image user posted image user posted image
Zao mi je zbog prve trudnoce, ova ce abd biti super,cuvaj se, sigurno si u dobrim rukama
Sorry za ovo breskva, ja kontam voce je voce...grozna sam ovih dana samo zaboravljam i pogresno pricam user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio idana_85 -- 19.7.2013 17:00:13 >


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Dr Sanjin Dekovic
19.7.2013 17:51:43   
grozđe

IZVORNA PORUKA: idana_85

Ma jesam ,glavna mi je ajla86 kad je sama sebe citirala i slozila se i vesela kako je to prokomentarisala user posted image user posted image user posted image
Zao mi je zbog prve trudnoce, ova ce abd biti super,cuvaj se, sigurno si u dobrim rukama
Sorry za ovo breskva, ja kontam voce je voce...grozna sam ovih dana samo zaboravljam i pogresno pricam user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Dr Sanjin Dekovic
24.7.2013 22:32:29   
idana_85
Zna li iko sta nam je sa dr Dekovicem? Ja mu jos jucer ujutro poslala sms, nije mi odgovorio, a trebala sam sutra na kontrolu user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Dr Sanjin Dekovic
25.7.2013 1:02:48   
AnaB
Doktoru je umro otac prije par dana.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Dr Sanjin Dekovic
31.7.2013 12:21:44   
budućamama
Zna li iko kada dr. počinje s radom na Jezeru?

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu AnaB)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Dr Sanjin Dekovic
1.8.2013 0:20:16   
budućamama
Poslala sam mu sms i odgovorio je da mu je prvi radni dan na jJezeru ponedeljak iza Bajrama zbog smrtnog slučaja u porodici, pa eto da znate.

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Dr Sanjin Dekovic
19.8.2013 12:35:58   
muzika28
Molim vas na pp broj mobitela dr. Dekovica, pokusala sam na onaj broj koji sam nasla na prethodnim stranicama da mu posaljem sms, ali ne prima. Inace, ja sam pacijent dr. Nikulina. pa me uputio na Dekovica dok je na odmoru, ali nemoguce je doci do njega.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Dr Sanjin Dekovic
20.8.2013 8:45:34   
idana_85
Muzika, jesi uspjela? Nesto mu nije bio ok telefon. Ja sam jucer ujutro poslala i cijeli dan nije isporucena,tek navece. I u 23h mi dr salje poruku izvinjava se doslo mu samo pola,da posaljem cijelu i potpisem se. Te smo dogovorili termin za danas. Broj je ok, sretno ;)

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu muzika28)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Dr Sanjin Dekovic
20.8.2013 9:01:07   
grozđe
Muzika dr.Dekovic ima isti broj i ti opet probaj poslati poruku. Nije mu nesto s mobitelom u redu, sto kaze idana. Desilo se i meni zadnji put da poruka nije dostavljena. idana sretno na kontroli...ps. ona tabela za spol mi nije funkcionisala user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Dr Sanjin Dekovic
20.8.2013 16:02:13   
muzika28
Hvala vam puno. Poslala poruku i odgovorio mi je!

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Dr Sanjin Dekovic
13.11.2013 13:22:17   
idana_85
Evo drage moje ima glasanje za najboljeg doktora, medju predlozenim kandidatima je i nas dr Sanjin. Pa ako zelite glasajte
http://tvsa.ba/ sa desne strane ima anketa

Usput, saznah da je dr od 22-og na godisnjem dvije sedmice, pa mozda ce i vama kao i meni koristiti ova informacija.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu muzika28)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Dr Sanjin Dekovic
13.11.2013 14:14:57   
grozđe
Glasala user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Dr Sanjin Dekovic
13.11.2013 14:46:10   
shej
Ja sam igrom slucaja naletila kod ovog doktora na Jezeru, buduci da je pregled bio hitan pa mi nije bilo bitno koji je doktor. Sve stoji, jako je ljubazan, obziran ali brate dragi bila sam unutra 15 minuta, od toga je 10 minuta tipkao poruke na mobitel i stalno govorio, evo samo momenat da ovo, evo samo da ono... user posted image U tome me 3 puta pitao zasto sam dosla i koje tegobe imam.. Kazem ljubazan je i sve stoji, ali bar prema meni jako nezainteresovan, mada moguce da je i zbog toga sto nisam njegov pacijent user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *