RE: Dr Sanjin Dekovic (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


idana_85 -> RE: Dr Sanjin Dekovic (8.12.2013 12:28:44)

Zna li neko sta nam je sa dr? Danas se trebao vratiti s odmora i poceti raditi ali mi nista ne odgovara :(




idana_85 -> RE: Dr Sanjin Dekovic (18.12.2013 14:25:35)

Gost u emisji na tvsa[sm=bravo.gif]
http://video.tvsa.ba/pages/play/4815




kunjalica -> RE: Dr Sanjin Dekovic (23.12.2013 12:33:24)

Zna li neko je li doktor Dekovic tu iza Nove godine ili je možda na odmoru? Hvala.




pahuljica_a -> RE: Dr Sanjin Dekovic (8.4.2014 10:25:37)

pozdrav!
zna li slučajno neko koji je uz u privatnoj ordinaciji kod dr. Dekovića i koliko košta?




idana_85 -> RE: Dr Sanjin Dekovic (8.4.2014 11:42:53)

Dr. Dekovic radi u Nasoj maloj klinici. 3D je ultrazvuk i kosta 50 KM. Toplo preporucujem ;)




pahuljica_a -> RE: Dr Sanjin Dekovic (8.4.2014 16:37:52)

IZVORNA PORUKA: idana_85

Dr. Dekovic radi u Nasoj maloj klinici. 3D je ultrazvuk i kosta 50 KM. Toplo preporucujem ;)


hvala ti punoo! i još jedno pitanje, treba li se naručiti i koliko se otprilike čeka na termin?




Emica_sa -> RE: Dr Sanjin Dekovic (8.4.2014 16:42:00)


IZVORNA PORUKA: pahuljica_a

IZVORNA PORUKA: idana_85

Dr. Dekovic radi u Nasoj maloj klinici. 3D je ultrazvuk i kosta 50 KM. Toplo preporucujem ;)


hvala ti punoo! i još jedno pitanje, treba li se naručiti i koliko se otprilike čeka na termin?

ma ne ceka se puno,ja zvala u pon,narucila me za srijedu,kad je on tu,ona naruci,uglavnom u toku sedmice[sm=smiley1.gif]




pahuljica_a -> RE: Dr Sanjin Dekovic (8.4.2014 20:43:52)

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: pahuljica_a

IZVORNA PORUKA: idana_85

Dr. Dekovic radi u Nasoj maloj klinici. 3D je ultrazvuk i kosta 50 KM. Toplo preporucujem ;)


hvala ti punoo! i još jedno pitanje, treba li se naručiti i koliko se otprilike čeka na termin?

ma ne ceka se puno,ja zvala u pon,narucila me za srijedu,kad je on tu,ona naruci,uglavnom u toku sedmice[sm=smiley1.gif]


e baš ti hvala na brzom odgovoru...
iskreno se nadam da je pregled u privatnoj ordinaciji detaljniji i da duže traje od onog u državnim ustanovama....




pahuljica_a -> RE: Dr Sanjin Dekovic (8.4.2014 20:50:58)

IZVORNA PORUKA: pahuljica_a

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: pahuljica_a

IZVORNA PORUKA: idana_85

Dr. Dekovic radi u Nasoj maloj klinici. 3D je ultrazvuk i kosta 50 KM. Toplo preporucujem ;)


hvala ti punoo! i još jedno pitanje, treba li se naručiti i koliko se otprilike čeka na termin?

ma ne ceka se puno,ja zvala u pon,narucila me za srijedu,kad je on tu,ona naruci,uglavnom u toku sedmice[sm=smiley1.gif]


e baš ti hvala na brzom odgovoru...
iskreno se nadam da je pregled u privatnoj ordinaciji detaljniji i da duže traje od onog u državnim ustanovama....

imala bih još jedno pitanje vezano za dotičnog doktora...
budući da radi i na jezeru, ima li bolji pristup pacijenticama koje su mu dolazile privatno ili se ipak odnosi prema svima isto...
zanimaju me ove informacije, s obzirom da se još nikad nisam susrela sa ovim doktorom, a za njega sam čula samo riječi hvale...




grozđe -> RE: Dr Sanjin Dekovic (9.4.2014 8:34:40)

pahuljica_a dr.Dekovic je divan...

kakav je takav je...

ako ides privatno jedino sto ce biti bolje upucen u tvoje stanje...

Sretno.




idana_85 -> RE: Dr Sanjin Dekovic (9.4.2014 11:49:37)

pahuljice najbolje se njemu javi putem sms-a pa ce te naruciti
ja sam prvu trudnocu vodila kod njega na gaku, drugu privatno, vjeruj mi nema razlike u njegovom odnosu, moja kuma vodi gore na jezeru i divan je. jedina je razlika u detaljnosti pregleda, gore ti posveti 15-ak min a privatno 45 min ili vise. A i puno je ugodnije, nema cekanja po par sati...zaista ti ga toplo preporucujem.




pahuljica_a -> RE: Dr Sanjin Dekovic (10.4.2014 19:32:57)

IZVORNA PORUKA: idana_85

pahuljice najbolje se njemu javi putem sms-a pa ce te naruciti
ja sam prvu trudnocu vodila kod njega na gaku, drugu privatno, vjeruj mi nema razlike u njegovom odnosu, moja kuma vodi gore na jezeru i divan je. jedina je razlika u detaljnosti pregleda, gore ti posveti 15-ak min a privatno 45 min ili vise. A i puno je ugodnije, nema cekanja po par sati...zaista ti ga toplo preporucujem.


hvala punoo na informacijama...




TiruTiru -> RE: Dr Sanjin Dekovic (14.4.2014 17:28:07)

ZAmolit cu nekog ko ime vremana da mi pomogne, svejedno sto vjerovatno postavljam "nepotrebna" pitanja.
Naime, prva trudnoca je u pitanju, tek bih trebala na ultrazvuk, na prvu sam planirala privatno, na drugu dobih puno savjeta da je to bespotrebno bacanje para, a onda danas dobih neku prijatelsjku"preporuku poznanstva" s dr Dekovicem
E sada, ono sto mene zanima...jel ja dobro shvatih, pored domova zdravlja, skerliceve, zasto na jezeru vodite trudnocu? Zar se to moze?
Cisto mi je logicno...zasto putovati do jezera, ako se moze nekom blize ici? JEl to cisto zbog kvalitete doktora ili?
I jel se ja njemu mogu samo tek tako javiti i naci nacin da vodi moju trudnocu ili?
Hvala uanprijed




Vanne -> RE: Dr Sanjin Dekovic (14.4.2014 17:42:36)


IZVORNA PORUKA: TiruTiru

ZAmolit cu nekog ko ime vremana da mi pomogne, svejedno sto vjerovatno postavljam "nepotrebna" pitanja.
Naime, prva trudnoca je u pitanju, tek bih trebala na ultrazvuk, na prvu sam planirala privatno, na drugu dobih puno savjeta da je to bespotrebno bacanje para, a onda danas dobih neku prijatelsjku"preporuku poznanstva" s dr Dekovicem
E sada, ono sto mene zanima...jel ja dobro shvatih, pored domova zdravlja, skerliceve, zasto na jezeru vodite trudnocu? Zar se to moze?
Cisto mi je logicno...zasto putovati do jezera, ako se moze nekom blize ici? JEl to cisto zbog kvalitete doktora ili?
I jel se ja njemu mogu samo tek tako javiti i naci nacin da vodi moju trudnocu ili?
Hvala uanprijed


Vjeruj mi da je ogromna razlika izmedju gaka i doma zdravlja...ja putujem iz breze do gaka i ne zalim..jest da svaki put moram ganjati uputnice aline zalim...meni ne vodi trudnocu dr dekovic ali ga poznajem,moja mama radi sa njegovom suprugom,toplo ga preporucujem,neces se pokajati ako njemu odesi




idana_85 -> RE: Dr Sanjin Dekovic (14.4.2014 23:25:23)

U domu zdravlja su pregledi rijedji i doktori su uglavnom, cast izuzetcima malo manje sturcni. Sto nas kaze, to je seoska ambulanta. Na GAKu vodis trudnocu ako ti je rizicna pa ti daju uputnicu, ili ako nadjes doktora, po preporuci koji te gore vodi.
Ako imas mogucnost privatno idi, jer ti se bas posvete i budu detaljniji, iz razloga sto je na GAKu ludilo, imaju po pet zaduzenja, puno pacijenata, jedva stizu, ne znam ni ja kako stizu, a ti cekas satima. Onako fino ko gospodja, sto cekas 3h da te pregleda 10 min,fino privatno ne cekas i gledas bebca po sat :)
Dr se fino javis posaljes sms predstavis se, kazes da ti je taj i taj preporucio njega ipitas kada se mozes naruiciti, kada bi tebi odgovaralo itd.
Sretno




TiruTiru -> RE: Dr Sanjin Dekovic (15.4.2014 11:51:09)

Pa tako sam nekako i shvatila, s tim da mi juce prijateljica baci kosku u smislu, da je generalno bacanje para, da je bolje te pare ostavljati za bebu umjesto davati privatnom doktoru ako vec mogu do Jezera, tj do dr Dekovica doci. E sad, nisam pri nekim wau parama, al racunam da to moze zaisa biti opravdan trosak, ipak je to nasa beba, 100 stvari mi se vrti u glavi, ta cekanja po jezeru u julu-augustu, koliko upratih ganjanja...al eto, drago mi je sto evo imam s kim podijeliti iskustva i dobiti savjet. Stvarno ste super[sm=smiley20.gif]




grozđe -> RE: Dr Sanjin Dekovic (16.4.2014 12:43:33)

IZVORNA PORUKA: TiruTiru

Pa tako sam nekako i shvatila, s tim da mi juce prijateljica baci kosku u smislu, da je generalno bacanje para, da je bolje te pare ostavljati za bebu umjesto davati privatnom doktoru ako vec mogu do Jezera, tj do dr Dekovica doci. E sad, nisam pri nekim wau parama, al racunam da to moze zaisa biti opravdan trosak, ipak je to nasa beba, 100 stvari mi se vrti u glavi, ta cekanja po jezeru u julu-augustu, koliko upratih ganjanja...al eto, drago mi je sto evo imam s kim podijeliti iskustva i dobiti savjet. Stvarno ste super[sm=smiley20.gif]


Meni nije trosak jer sta ima vaznije od zdravlja i zivota?... ako si u mogucnosti preporucujem privatno da ides jer su guzve velike na Jezeru i jos se dodatno zamoris i nerviras u trudnoci...

ja sam 15-tak dana prije poroda svaki dan isla na ctg i na kraju sam se razbolila i takva na carski rez otisla, poslije u Porodilistu opet navukla neku prehladu...

dr. Dekovic je humanista i strucnjak... 50 km je pregled i ultrazvuk... kod drugih je skuplje, a ni blizu nisu strucnosti ni ljudskosti dr. Dekovica.

Sretno.





venus -> RE: Dr Sanjin Dekovic (3.6.2014 12:09:21)

Dr.Dekovic mi nije vodio trudnocu,ali me porodio.Hvala Bogu sve dobro proslo,tako da sam zadovoljna:-)Ljubazan i strucan,iako mi je vecina ljekara gore OK.
Inace,trudnocu sam vodila privatno,prva trudnooca u pitanju,drugu bih definitivno vodila na Jezeru. Tako su ove privatne ustanove pocele shvatati pacijente zdravo za gotovo kao da su oni jedini na svijetu.Uopce se ne posvete koliko bi trebali obzirom na cjenovnik,a ako idete privatno nije vise nikakav garant da se necete nacekati.Ovo su moja iskustva,a obzirom na rizicnu trudnocu obisla sam privatne ginekologe u Sarajevu uzduz i poprijeko,na kraju sam najzadovoljnija osobljem na Jezeru[sm=bravo.gif]




elma ella -> RE: Dr Sanjin Dekovic (26.8.2014 15:06:54)

Zna li neko sta nam je s doktorom,danima ne odgovara na poruke niti se javlja?Znam samo da se vratio s godisnjeg?




sing -> RE: Dr Sanjin Dekovic (9.2.2016 10:30:29)

Imali neko kontakt..br od dr Sanjina... Hvala




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]