|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanjin Dekovic
8.12.2013 12:28:44   
idana_85
Zna li neko sta nam je sa dr? Danas se trebao vratiti s odmora i poceti raditi ali mi nista ne odgovara :(

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Dr Sanjin Dekovic
18.12.2013 14:25:35   
idana_85
Gost u emisji na tvsauser posted image
http://video.tvsa.ba/pages/play/4815

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Dr Sanjin Dekovic
23.12.2013 12:33:24   
kunjalica
Zna li neko je li doktor Dekovic tu iza Nove godine ili je možda na odmoru? Hvala.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Dr Sanjin Dekovic
8.4.2014 10:25:37   
pahuljica_a
pozdrav!
zna li slučajno neko koji je uz u privatnoj ordinaciji kod dr. Dekovića i koliko košta?

(odgovor članu kunjalica)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Dr Sanjin Dekovic
8.4.2014 11:42:53   
idana_85
Dr. Dekovic radi u Nasoj maloj klinici. 3D je ultrazvuk i kosta 50 KM. Toplo preporucujem ;)

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu pahuljica_a)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Dr Sanjin Dekovic
8.4.2014 16:37:52   
pahuljica_a
IZVORNA PORUKA: idana_85

Dr. Dekovic radi u Nasoj maloj klinici. 3D je ultrazvuk i kosta 50 KM. Toplo preporucujem ;)


hvala ti punoo! i još jedno pitanje, treba li se naručiti i koliko se otprilike čeka na termin?

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Dr Sanjin Dekovic
8.4.2014 16:42:00   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: pahuljica_a

IZVORNA PORUKA: idana_85

Dr. Dekovic radi u Nasoj maloj klinici. 3D je ultrazvuk i kosta 50 KM. Toplo preporucujem ;)


hvala ti punoo! i još jedno pitanje, treba li se naručiti i koliko se otprilike čeka na termin?

ma ne ceka se puno,ja zvala u pon,narucila me za srijedu,kad je on tu,ona naruci,uglavnom u toku sedmiceuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu pahuljica_a)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Dr Sanjin Dekovic
8.4.2014 20:43:52   
pahuljica_a
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: pahuljica_a

IZVORNA PORUKA: idana_85

Dr. Dekovic radi u Nasoj maloj klinici. 3D je ultrazvuk i kosta 50 KM. Toplo preporucujem ;)


hvala ti punoo! i još jedno pitanje, treba li se naručiti i koliko se otprilike čeka na termin?

ma ne ceka se puno,ja zvala u pon,narucila me za srijedu,kad je on tu,ona naruci,uglavnom u toku sedmiceuser posted image


e baš ti hvala na brzom odgovoru...
iskreno se nadam da je pregled u privatnoj ordinaciji detaljniji i da duže traje od onog u državnim ustanovama....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Dr Sanjin Dekovic
8.4.2014 20:50:58   
pahuljica_a
IZVORNA PORUKA: pahuljica_a

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: pahuljica_a

IZVORNA PORUKA: idana_85

Dr. Dekovic radi u Nasoj maloj klinici. 3D je ultrazvuk i kosta 50 KM. Toplo preporucujem ;)


hvala ti punoo! i još jedno pitanje, treba li se naručiti i koliko se otprilike čeka na termin?

ma ne ceka se puno,ja zvala u pon,narucila me za srijedu,kad je on tu,ona naruci,uglavnom u toku sedmiceuser posted image


e baš ti hvala na brzom odgovoru...
iskreno se nadam da je pregled u privatnoj ordinaciji detaljniji i da duže traje od onog u državnim ustanovama....

imala bih još jedno pitanje vezano za dotičnog doktora...
budući da radi i na jezeru, ima li bolji pristup pacijenticama koje su mu dolazile privatno ili se ipak odnosi prema svima isto...
zanimaju me ove informacije, s obzirom da se još nikad nisam susrela sa ovim doktorom, a za njega sam čula samo riječi hvale...

(odgovor članu pahuljica_a)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Dr Sanjin Dekovic
9.4.2014 8:34:40   
grozđe
pahuljica_a dr.Dekovic je divan...

kakav je takav je...

ako ides privatno jedino sto ce biti bolje upucen u tvoje stanje...

Sretno.

(odgovor članu pahuljica_a)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Dr Sanjin Dekovic
9.4.2014 11:49:37   
idana_85
pahuljice najbolje se njemu javi putem sms-a pa ce te naruciti
ja sam prvu trudnocu vodila kod njega na gaku, drugu privatno, vjeruj mi nema razlike u njegovom odnosu, moja kuma vodi gore na jezeru i divan je. jedina je razlika u detaljnosti pregleda, gore ti posveti 15-ak min a privatno 45 min ili vise. A i puno je ugodnije, nema cekanja po par sati...zaista ti ga toplo preporucujem.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Dr Sanjin Dekovic
10.4.2014 19:32:57   
pahuljica_a
IZVORNA PORUKA: idana_85

pahuljice najbolje se njemu javi putem sms-a pa ce te naruciti
ja sam prvu trudnocu vodila kod njega na gaku, drugu privatno, vjeruj mi nema razlike u njegovom odnosu, moja kuma vodi gore na jezeru i divan je. jedina je razlika u detaljnosti pregleda, gore ti posveti 15-ak min a privatno 45 min ili vise. A i puno je ugodnije, nema cekanja po par sati...zaista ti ga toplo preporucujem.


hvala punoo na informacijama...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Dr Sanjin Dekovic
14.4.2014 17:28:07   
TiruTiru
ZAmolit cu nekog ko ime vremana da mi pomogne, svejedno sto vjerovatno postavljam "nepotrebna" pitanja.
Naime, prva trudnoca je u pitanju, tek bih trebala na ultrazvuk, na prvu sam planirala privatno, na drugu dobih puno savjeta da je to bespotrebno bacanje para, a onda danas dobih neku prijatelsjku"preporuku poznanstva" s dr Dekovicem
E sada, ono sto mene zanima...jel ja dobro shvatih, pored domova zdravlja, skerliceve, zasto na jezeru vodite trudnocu? Zar se to moze?
Cisto mi je logicno...zasto putovati do jezera, ako se moze nekom blize ici? JEl to cisto zbog kvalitete doktora ili?
I jel se ja njemu mogu samo tek tako javiti i naci nacin da vodi moju trudnocu ili?
Hvala uanprijed

(odgovor članu pahuljica_a)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Dr Sanjin Dekovic
14.4.2014 17:42:36   
Vanne

IZVORNA PORUKA: TiruTiru

ZAmolit cu nekog ko ime vremana da mi pomogne, svejedno sto vjerovatno postavljam "nepotrebna" pitanja.
Naime, prva trudnoca je u pitanju, tek bih trebala na ultrazvuk, na prvu sam planirala privatno, na drugu dobih puno savjeta da je to bespotrebno bacanje para, a onda danas dobih neku prijatelsjku"preporuku poznanstva" s dr Dekovicem
E sada, ono sto mene zanima...jel ja dobro shvatih, pored domova zdravlja, skerliceve, zasto na jezeru vodite trudnocu? Zar se to moze?
Cisto mi je logicno...zasto putovati do jezera, ako se moze nekom blize ici? JEl to cisto zbog kvalitete doktora ili?
I jel se ja njemu mogu samo tek tako javiti i naci nacin da vodi moju trudnocu ili?
Hvala uanprijed


Vjeruj mi da je ogromna razlika izmedju gaka i doma zdravlja...ja putujem iz breze do gaka i ne zalim..jest da svaki put moram ganjati uputnice aline zalim...meni ne vodi trudnocu dr dekovic ali ga poznajem,moja mama radi sa njegovom suprugom,toplo ga preporucujem,neces se pokajati ako njemu odesi

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Dr Sanjin Dekovic
14.4.2014 23:25:23   
idana_85
U domu zdravlja su pregledi rijedji i doktori su uglavnom, cast izuzetcima malo manje sturcni. Sto nas kaze, to je seoska ambulanta. Na GAKu vodis trudnocu ako ti je rizicna pa ti daju uputnicu, ili ako nadjes doktora, po preporuci koji te gore vodi.
Ako imas mogucnost privatno idi, jer ti se bas posvete i budu detaljniji, iz razloga sto je na GAKu ludilo, imaju po pet zaduzenja, puno pacijenata, jedva stizu, ne znam ni ja kako stizu, a ti cekas satima. Onako fino ko gospodja, sto cekas 3h da te pregleda 10 min,fino privatno ne cekas i gledas bebca po sat :)
Dr se fino javis posaljes sms predstavis se, kazes da ti je taj i taj preporucio njega ipitas kada se mozes naruiciti, kada bi tebi odgovaralo itd.
Sretno

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Dr Sanjin Dekovic
15.4.2014 11:51:09   
TiruTiru
Pa tako sam nekako i shvatila, s tim da mi juce prijateljica baci kosku u smislu, da je generalno bacanje para, da je bolje te pare ostavljati za bebu umjesto davati privatnom doktoru ako vec mogu do Jezera, tj do dr Dekovica doci. E sad, nisam pri nekim wau parama, al racunam da to moze zaisa biti opravdan trosak, ipak je to nasa beba, 100 stvari mi se vrti u glavi, ta cekanja po jezeru u julu-augustu, koliko upratih ganjanja...al eto, drago mi je sto evo imam s kim podijeliti iskustva i dobiti savjet. Stvarno ste superuser posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Dr Sanjin Dekovic
16.4.2014 12:43:33   
grozđe
IZVORNA PORUKA: TiruTiru

Pa tako sam nekako i shvatila, s tim da mi juce prijateljica baci kosku u smislu, da je generalno bacanje para, da je bolje te pare ostavljati za bebu umjesto davati privatnom doktoru ako vec mogu do Jezera, tj do dr Dekovica doci. E sad, nisam pri nekim wau parama, al racunam da to moze zaisa biti opravdan trosak, ipak je to nasa beba, 100 stvari mi se vrti u glavi, ta cekanja po jezeru u julu-augustu, koliko upratih ganjanja...al eto, drago mi je sto evo imam s kim podijeliti iskustva i dobiti savjet. Stvarno ste superuser posted image


Meni nije trosak jer sta ima vaznije od zdravlja i zivota?... ako si u mogucnosti preporucujem privatno da ides jer su guzve velike na Jezeru i jos se dodatno zamoris i nerviras u trudnoci...

ja sam 15-tak dana prije poroda svaki dan isla na ctg i na kraju sam se razbolila i takva na carski rez otisla, poslije u Porodilistu opet navukla neku prehladu...

dr. Dekovic je humanista i strucnjak... 50 km je pregled i ultrazvuk... kod drugih je skuplje, a ni blizu nisu strucnosti ni ljudskosti dr. Dekovica.

Sretno.


(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Dr Sanjin Dekovic
3.6.2014 12:09:21   
venus
Dr.Dekovic mi nije vodio trudnocu,ali me porodio.Hvala Bogu sve dobro proslo,tako da sam zadovoljna:-)Ljubazan i strucan,iako mi je vecina ljekara gore OK.
Inace,trudnocu sam vodila privatno,prva trudnooca u pitanju,drugu bih definitivno vodila na Jezeru. Tako su ove privatne ustanove pocele shvatati pacijente zdravo za gotovo kao da su oni jedini na svijetu.Uopce se ne posvete koliko bi trebali obzirom na cjenovnik,a ako idete privatno nije vise nikakav garant da se necete nacekati.Ovo su moja iskustva,a obzirom na rizicnu trudnocu obisla sam privatne ginekologe u Sarajevu uzduz i poprijeko,na kraju sam najzadovoljnija osobljem na Jezeruuser posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Dr Sanjin Dekovic
26.8.2014 15:06:54   
elma ella
Zna li neko sta nam je s doktorom,danima ne odgovara na poruke niti se javlja?Znam samo da se vratio s godisnjeg?

(odgovor članu venus)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Dr Sanjin Dekovic
9.2.2016 10:30:29   
sing
Imali neko kontakt..br od dr Sanjina... Hvala

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 170
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *