Privatni ginekolozi u mostaru (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


abeba -> Privatni ginekolozi u mostaru (5.3.2012 17:45:16)

Cao cure evo prvi put sam na forumu i zamolila bi vas za pomoc,evo ugl sumljam na trudnocu [sm=zmeden.gif] i htjela bi otic kod nekog ginekologa da napravim ultrazvuk da vidim dali sam trudna ali moj problem je taj sta sam studentica u mostaru a inace sam iz HR i neznam kad cu sljedeci put doma...pa me zanima ako bi mi koja od vas mogla dat br. od nekog ginekologa i koje su ovdje cjene za preglede...unaprijed vam hvala




mostarka82 -> RE: Privatni ginekolozi u mostaru (5.3.2012 18:31:26)

mogu ti preporučiti dr. Zadru ordinacija se nalazi u naselju iza kolodvora prvi pregled je 60 KM ostali po 50 KM a imaš dole ispod temu gdje ti zene pišu jos savjeta u vezi doktora pa za kojega se odlucis mogu ti reci radi li privatno ili nije . Ima ti doktorica Barisic radi u centru grada preko puta Staroga trznog centra ako bi htjela kod doktorice ili ti je svejedno. cijena ista 50Km jedino kod dr. Bjelanovica pregled košta 30 Km radi u naselju blizu Rondoa.




abeba -> RE: Privatni ginekolozi u mostaru (5.3.2012 19:08:34)

e hvala a da te pitam jel mozda znas broj od te dr barisic jer mi je ona nekako najblize tj jedino za to znam di se nalazi [sm=smiley1.gif]




nikita -> RE: Privatni ginekolozi u mostaru (5.3.2012 23:12:37)

dr barisic radi u klinici srce, broj klinike je 036 324 743, nazovi njih i naruci se, sretno




ucitelj -> RE: Privatni ginekolozi u mostaru (15.3.2012 14:41:52)

jesi bila abeba sta kaze dr




blonde_vale -> RE: Privatni ginekolozi u mostaru (17.2.2014 13:40:20)

Sumnjam na trudnocu,trebala bi otici na pregled,ali nr znam di... Ja bi u neke doktorice,pa me zanima koje imaju,di se nalaze i kolike su cijene? Nisam iz Mostara pa ne znam,a doma to ne mogu obaviti... Molom vas da mi pomogmete... [sm=zmeden.gif]




Stranica: [1]