RE: Zavjese (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


Galicia -> RE: Zavjese (10.12.2014 21:12:37)

Hvala draga. [sm=smiley1.gif]




muaaa -> RE: Zavjese (10.12.2014 21:15:07)

Gali super[sm=bravo.gif],kako ja volim ove velike prozore




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (10.12.2014 21:21:44)

[Sadržaj poruke je obrisan]




nanika -> RE: Zavjese (15.12.2014 19:54:49)

Gali i meni se svidja[sm=smiley1.gif]




Galicia -> RE: Zavjese (15.12.2014 19:58:43)

Hvala vam. I mei se bas svidjaju.




Medić* -> RE: Zavjese (15.12.2014 21:34:37)

Krasno Gali [sm=bravo.gif]




Lavica28 -> RE: Zavjese (15.12.2014 21:47:14)

Diivno, mocno, prozori su mrak! Gdje si nasla ovu svijetlecu jelku, famooozna je, idealno rjesenje za djecicu! Pretpostavljam da nije ovdje kod nas...jer nisam jngdje vidjela..




Galicia -> RE: Zavjese (15.12.2014 22:10:46)

Hvala.
Preko okeana sam.
A jelka mi se svidila jer je minimalna nema hebanije oko nje, a inace je ona za dekoracije vani ono ispred kuce, folovi.




Lavica28 -> RE: Zavjese (16.12.2014 5:29:35)

Ma prekrsna je jelkica! Ja bih samo nju imala isto tako...ovdje su samo kineske plasticne al daj sta das, samo da malo atmosfere napravis...a i po prozorima se vidi da nisi ovdje, kao iz filmova su.




MicoTico -> RE: Zavjese (16.12.2014 9:15:07)

Gali, prekrasotične su [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/love.gif[/image]
A i dnevna mi je super[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley20.gif[/image]




palachinken -> RE: Zavjese (16.12.2014 9:23:12)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Gali, prekrasotične su [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/love.gif[/image]
A i dnevna mi je super[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley20.gif[/image]

[sm=smiley20.gif]




Slonicatonica -> RE: Zavjese (14.2.2018 13:08:45)

Gdje kupiti vodilice za zavjese? Kupila zavjese a vodilice nemam [sm=smiley36.gif]




ziel -> RE: Zavjese (14.2.2018 17:43:49)

Kako odrzavate zebra rolo zavjese?
Primjetila sam mrlju ali nece samo s vodom ocistiti...




aidana -> RE: Zavjese (14.2.2018 22:16:44)

Valjda ce ti neko javiti. Ja kako imam te zavjese u ovom stanu sa malom tus kabinom ne znam sta cu s njima. Ne mogu ih uopste ugurati u tus da ih operem. Ova najmanja, kuhinjska mi je nakon pranja ostala nekako sitno prosarana a bas sam se napatila s pranjem. Bilo bi dobro da ih imam gdje odnijeti na pranje.




ziel -> RE: Zavjese (14.2.2018 22:33:11)


IZVORNA PORUKA: aidana

Valjda ce ti neko javiti. Ja kako imam te zavjese u ovom stanu sa malom tus kabinom ne znam sta cu s njima. Ne mogu ih uopste ugurati u tus da ih operem. Ova najmanja, kuhinjska mi je nakon pranja ostala nekako sitno prosarana a bas sam se napatila s pranjem. Bilo bi dobro da ih imam gdje odnijeti na pranje.

Jel mislis da se moze odnijeti na autopraonu? samo da se ne pokida pritiskom iz vapovke.....




aidana -> RE: Zavjese (15.2.2018 11:11:15)


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: aidana

Valjda ce ti neko javiti. Ja kako imam te zavjese u ovom stanu sa malom tus kabinom ne znam sta cu s njima. Ne mogu ih uopste ugurati u tus da ih operem. Ova najmanja, kuhinjska mi je nakon pranja ostala nekako sitno prosarana a bas sam se napatila s pranjem. Bilo bi dobro da ih imam gdje odnijeti na pranje.

Jel mislis da se moze odnijeti na autopraonu? samo da se ne pokida pritiskom iz vapovke.....


To se ne usudjujem.
Izgleda da se nece niko vise javiti.




salmy -> RE: Zavjese (12.3.2018 10:49:12)


IZVORNA PORUKA: ziel

Kako odrzavate zebra rolo zavjese?
Primjetila sam mrlju ali nece samo s vodom ocistiti...

ja sam pobacala trakaste..pokusala oprati i sve otislo u vraga..sve pobacala




ziel -> RE: Zavjese (12.3.2018 10:50:40)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ziel

Kako odrzavate zebra rolo zavjese?
Primjetila sam mrlju ali nece samo s vodom ocistiti...

ja sam pobacala trakaste..pokusala oprati i sve otislo u vraga..sve pobacala

Kako si to prala? Da ja ne pokusavam [sm=smiley36.gif]




jocajaca -> RE: Zavjese (12.3.2018 10:53:52)

Ja zavjese mrzim, bilo kakve!
Mama je imala trakaste, pa smo ih čistili nekakvim sredstvom za mrlje, donmosila ga je iz Italije, zelene je boje, to poprskamo i krpom očistimo. Jesi li probala sa vanishom?




salmy -> RE: Zavjese (12.3.2018 10:54:30)


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ziel

Kako odrzavate zebra rolo zavjese?
Primjetila sam mrlju ali nece samo s vodom ocistiti...

ja sam pobacala trakaste..pokusala oprati i sve otislo u vraga..sve pobacala

Kako si to prala? Da ja ne pokusavam [sm=smiley36.gif]

rucno...smotala ih u rolnu i pokiselila mlakom vodom
kad se to osusilo..sareno poguzvano strasno




LieToMe RR -> RE: Zavjese (12.3.2018 10:55:38)

ja nemam zavjese [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
u prozorima dosle zaluzine ono izmedju stakala, najbolji prozori koje sam ikad vidjela [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
u spavacoj imamo roletne koje totalno zamrace ali rijetko ih spustamo, tj one su aktuelne ovo na proljece kad bude sunce i vrucine. zimi nam nisu potrebne pa ih i ne spustamo.

drugarica ima zebra zavjese mislim da je ona vodom i daksom prala neke flekice samo proguglaj ti to malo ziel, ili nazovi pa pitaj ove sto su ti radili kako se odrzavaju




salmy -> RE: Zavjese (12.3.2018 10:58:47)

ja sam stavila vanjske roletne i extra..uvijek cisti prozori[sm=jezicek.gif]




LieToMe RR -> RE: Zavjese (12.3.2018 11:05:53)

to smo kasnije skontali da smo trebali na spavacu staviti, daleko je bolje o bilo cega unutrasnjeg ali hajd...vala sad mi ne pada na pamet to raditi...ove roletne sa tim ful zamracivanjem platismo cini mi se 100 KM jednu u exkluzivu. ne zalim para imaju svoju fukncijuz ali ove vanjske su definitivno pun pogodak, pogotovo ljeti, lijepo zamracis a otvoris prozore pa imas onu neku prirodnu hladovinu
za dnevni boravak nemam potrebe sem onih zaluzina nista stavljati, i ovo odlicno zamraci kad je ono jako sunce prijepodne, iza 12 vec predje tako da nema potrebe




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]