|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ratni snimci porodilišta u Tuzli
29.12.2008 0:55:26   
Anoniman
Jao kako je ovo zalosno, bas me potreslo.
Da se nikak nikom ne dogodi ono sto se nama dogodilo

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ratni snimci porodilišta u Tuzli
8.1.2009 1:03:29   
teta berta
jako tužno. treba tim mamama orden dati, a ne ovim političarima

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ratni snimci porodilišta u Tuzli
8.1.2009 1:27:02   
adannn

Ne mogu da vjerujem.Stvarno mi je bilo teško gledati.Pjesma je govorila sve,oslikavala je svaku scenu.Da se nikad ne ponovi i da se sva djeca rađaju u miru,jer to zaslužuju. 

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ratni snimci porodilišta u Tuzli
15.1.2009 21:03:27   
Ella_H
Rasplakala sam se i sjetila jada i bjede koju smo mnogi dozivili u ratu....
Ja stalno gledam Bosnu sanjam je, filmovi price sinu ma sve ali
onaj rat neponovio se....Uvijek sam zahvalna Allahu na svemu malom i velikom
i trudim se biti skromna u svemu jer ipak moje djetinjstvo je bio rat i brzo se odraslo,
Iako sam daleko od Bosne ona je uvijek u meni.....:(

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ratni snimci porodilišta u Tuzli
18.5.2009 15:33:43   
jassa
user posted image ovo je pretuzno, ne mogu da vjerujem kako su se jadna djeca ispatila i u kakvim su se uvjetima zene poradjale, a ipak ostale vesele i sretne.
DA NAM SE NIKAD NE PONOVI...

< Poruku je uredio jassa -- 18.5.2009 15:41:25 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ratni snimci porodilišta u Tuzli
4.8.2009 14:36:58   
ena23
Ah sto se isplaka boze dragi i mili...

S druge strane- neka sam pogledala. Sad me nije strah poroda, ako nista, ne brinem da li ce sljedeca granata puknut u mene i moje djete...
Ma svaka cast svakoj zeni koja se u onom ratu porodila.
Da Bog da se ovo nikad  nikom ne ponovilo. 


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu jassa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ratni snimci porodilišta u Tuzli
4.8.2009 14:44:30   
Leva
Moja dainica je rodila u novembru 92. u ovoj istoj bolnici i dva sata kasnije su je otpustili svu iskasapljenu. Daidza ju je nosio do toaleta 15 dana a moji roditelji su na sve moguce nacine pokusavali da dodju do lijekova protiv bolova....
Ova prica mi uvijek padne na um kada slusam neku moju prijateljicu koja kuka kako je grozan bio porod. Bilo bi glupo da im kazem da nemaju pojma sta je tezak porod ali opet ko sam ja da dajem komentar jer se i nakon tri godine i dalje samo samo znam truditi user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ratni snimci porodilišta u Tuzli
11.3.2010 17:40:55   
sara.at
e isplaka uz ovaj video, sjetim se rata,bjede i strahote kao djete sto sam dozivjela i sto nam je djetinjstvo oduzeto. I dan danas kad cujem pucanj sva se stresem i svaki put me vrati u vrijeme koje se ne zelim sjecati....user posted image user posted image user posted image pokusavam ovakve i slicne video dokumentacije da negledam i necitam pogotove ne sad kad nosim svoju zecicu al nekad se vrijedi i vratiti da covjek zna cjeniti ono sto danas ima user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ratni snimci porodilišta u Tuzli
11.3.2010 18:00:38   
milenium
IZVORNA PORUKA: adannn


Ne mogu da vjerujem.Stvarno mi je bilo teško gledati.Pjesma je govorila sve,oslikavala je svaku scenu.Da se nikad ne ponovi i da se sva djeca rađaju u miru,jer to zaslužuju. 



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ratni snimci porodilišta u Tuzli
11.3.2010 18:02:52   
myb@by
Pilići mali,kako sam se isplakala u svakoje sam bebi vidjela svoju djevojcicu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ratni snimci porodilišta u Tuzli
11.3.2010 18:12:28   
disam
uh,jezivo i puno emocija nesto mi se steglo u grudima ako nista ove bebe bar nisu bile svjesne svih onih strahota.svaka cast zenama koje su rodile u ratu

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ratni snimci porodilišta u Tuzli
11.3.2010 19:01:16   
nikita
A sto se isplaka , bas potresan video, ne ponovilo se vise nikad, i nadam se da ce prestat ratovi u na Bliskom istoku.
Maleni na 5 min i 13 sek mi bas lici na mog, a ovaj na 4 min i 5 sek , kako se nasmija dusa mala



_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu disam)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ratni snimci porodilišta u Tuzli
11.3.2010 20:17:19   
Mirkica
opet se isplakah glava me zaboli , jako tuzan video  al nek se ne zaboravi i kao sto neko rece da sva dijeca ovog svijeta rode se u miru i zive u miru zive svoje dijetinjstvo.



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ratni snimci porodilišta u Tuzli
11.3.2010 21:04:44   
Ilhana RR
Nemojte me sada pogresno shvatiti, znam da je zalosno ali mislim da mi je ipak drago da je onoj onolikoj mrznji i u nakvom ratu ipak uspijelo 32 576 osoba pokazalo da je i po vrh svega ljubav nesto najjace na svijetu...

a kao sto je neko vec rekao, ove zene koje su se poradjale u ova doba su nasi heroji!!!

Zaboravi reci, samo po osmijehu onog oca koji po prvi put vidja svoje dijete je nesto prelijepo... i iskreno...

< Poruku je uredio Ilhana RR -- 11.3.2010 21:05:50 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ratni snimci porodilišta u Tuzli
11.3.2010 21:06:59   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Nemojte me sada pogresno shvatiti, znam da je zalosno ali mislim da mi je ipak drago da je onoj onolikoj mrznji i u nakvom ratu ipak uspijelo 32 576 osoba pokazalo da je i po vrh svega ljubav nesto najjace na svijetu...

a kao sto je neko vec rekao, ove zene koje su se poradjale u ova doba su nasi heroji!!!

Zaboravi reci, samo po osmijehu onog oca koji po prvi put vidja svoje dijete je nesto prelijepo... i iskreno...


nema se tu sta pogrsno svatiti ilhana ali je stvarno tako kako si napisala , jest zalosno ali ipak ljubav je jaca od svega :)))user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ratni snimci porodilišta u Tuzli
11.3.2010 21:12:53   
sara.at
ta draga Ilhana ja sam tacno zajecala kad sam njega jadnog vidjela sa ruzom u bolnicu dosao i jos ono svoje djete onako gleda a on sav buckast med medeni, a kao sto kazes vidi se da je ljubav bila jaca od svega, o uslovima tih zena i o njihovom porodu netreba ni pricati. Moja mama je 95´ rodila mog brata bez struje i bez vode uz svijecu pa joj je ostalo jos i posteljice pa je rahmetli tata isao po vojnog doktora da je opet cisti, znam kako je tim zenama bilo roditi i koliko su se napatile user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *