RE: Nasa kreativnost (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


Hannan -> RE: Nasa kreativnost (9.4.2014 15:26:15)

joj vilo dobro pitanje...mozda one brkove , mada pojma nemam ni sta znace i zbog cega al ih svi furaju. znas li voli li neki sport , pa npr. loptu , reket tako nesto.




vila_7 -> RE: Nasa kreativnost (9.4.2014 18:00:00)

Nista ne znam,pitala zenu, kaze ma sta god ti hoces pa mi glupo dosadjivati a mislim da i nije njen sin nego da je za poklon .




canim -> RE: Nasa kreativnost (9.4.2014 18:04:02)

Ma stavi logo facebooka, to sad svakako svi imaju [sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Nasa kreativnost (9.4.2014 18:08:32)

tri lopte...fudbal, košarkaška i teniska...
i ime i dosta mu[sm=smiley36.gif]




almondray -> RE: Nasa kreativnost (10.4.2014 6:52:19)


IZVORNA PORUKA: vila_7

[img]http://www.dodaj.rs/t/15/Y1/4Qcl6fdm/kasike-duge-goca-i-anita.jpg[/img]

da se i ja pohvalim :)

Meni se sve sviđaju.Super to radiš.
Probaj neki motiv iz igrice, oni su mahom zaluđeni igricama.




vila_7 -> RE: Nasa kreativnost (11.4.2014 13:45:05)


IZVORNA PORUKA: canim

Ma stavi logo facebooka, to sad svakako svi imaju [sm=smiley36.gif]



[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




salmy -> RE: Nasa kreativnost (18.4.2014 21:45:56)

Obisla sam sve Bingo prodavnice u potrazi za Lakom za camce
Nema niko,blijedo me gledaju i kontaju ova pukla,jos obukla gumene cizme pokisla izgledala sam isto kao dosl camcem i svezala ga ispred Binga[sm=smiley36.gif] a on propusta

Gdje da kupim taj lak za camce ako nema u Bingu..hitno mi treba[sm=zmeden.gif]




Hanady RR -> RE: Nasa kreativnost (18.4.2014 21:47:05)


IZVORNA PORUKA: salmy

Obisla sam sve Bingo prodavnice u potrazi za Lakom za camce
Nema niko,blijedo me gledaju i kontaju ova pukla,jos obukla gumene cizme pokisla izgledala sam isto kao dosl camcem i svezala ga ispred Binga[sm=smiley36.gif] a on propusta

Gdje da kupim taj lak za camce ako nema u Bingu..hitno mi treba[sm=zmeden.gif]

Peny...velešići ?




salmy -> RE: Nasa kreativnost (18.4.2014 21:48:57)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Obisla sam sve Bingo prodavnice u potrazi za Lakom za camce
Nema niko,blijedo me gledaju i kontaju ova pukla,jos obukla gumene cizme pokisla izgledala sam isto kao dosl camcem i svezala ga ispred Binga[sm=smiley36.gif] a on propusta

Gdje da kupim taj lak za camce ako nema u Bingu..hitno mi treba[sm=zmeden.gif]

Peny...velešići ?

Jesi sigruna.mm ce me roknut,maloprije smo obisli sve Bingo radnje on vozi i zvoca[sm=jezicek.gif] ako odemo u Peny i ne nadjemo on ce da me kilne[sm=jezicek.gif]




Hanady RR -> RE: Nasa kreativnost (18.4.2014 21:51:35)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Obisla sam sve Bingo prodavnice u potrazi za Lakom za camce
Nema niko,blijedo me gledaju i kontaju ova pukla,jos obukla gumene cizme pokisla izgledala sam isto kao dosl camcem i svezala ga ispred Binga[sm=smiley36.gif] a on propusta

Gdje da kupim taj lak za camce ako nema u Bingu..hitno mi treba[sm=zmeden.gif]

Peny...velešići ?

Jesi sigruna.mm ce me roknut,maloprije smo obisli sve Bingo radnje on vozi i zvoca[sm=jezicek.gif] ako odemo u Peny i ne nadjemo on ce da me kilne[sm=jezicek.gif]

Bilo jeste...nekad ljetos ja uzimala...
nazovi ih ujutro pitaj...il na Fb grupi ih nađi, postavi upit sve ti jave




salmy -> RE: Nasa kreativnost (18.4.2014 22:13:38)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Obisla sam sve Bingo prodavnice u potrazi za Lakom za camce
Nema niko,blijedo me gledaju i kontaju ova pukla,jos obukla gumene cizme pokisla izgledala sam isto kao dosl camcem i svezala ga ispred Binga[sm=smiley36.gif] a on propusta

Gdje da kupim taj lak za camce ako nema u Bingu..hitno mi treba[sm=zmeden.gif]

Peny...velešići ?

Jesi sigruna.mm ce me roknut,maloprije smo obisli sve Bingo radnje on vozi i zvoca[sm=jezicek.gif] ako odemo u Peny i ne nadjemo on ce da me kilne[sm=jezicek.gif]

Bilo jeste...nekad ljetos ja uzimala...
nazovi ih ujutro pitaj...il na Fb grupi ih nađi, postavi upit sve ti jave

tnx




salmy -> RE: Nasa kreativnost (18.4.2014 22:43:26)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Obisla sam sve Bingo prodavnice u potrazi za Lakom za camce
Nema niko,blijedo me gledaju i kontaju ova pukla,jos obukla gumene cizme pokisla izgledala sam isto kao dosl camcem i svezala ga ispred Binga[sm=smiley36.gif] a on propusta

Gdje da kupim taj lak za camce ako nema u Bingu..hitno mi treba[sm=zmeden.gif]

Peny...velešići ?

Jesi sigruna.mm ce me roknut,maloprije smo obisli sve Bingo radnje on vozi i zvoca[sm=jezicek.gif] ako odemo u Peny i ne nadjemo on ce da me kilne[sm=jezicek.gif]

Bilo jeste...nekad ljetos ja uzimala...
nazovi ih ujutro pitaj...il na Fb grupi ih nađi, postavi upit sve ti jave

tnx

Koja sam budala,poslah im poruku :jel imate camac za brodove[sm=jezicek.gif] majko mila jesam luda..mene ce brzina ubit




Visnja RR -> RE: Nasa kreativnost (19.4.2014 19:51:04)

Naša breskvicaa počela da se bavi izradom nakita... ak vam se nesto od toga sviđa naručite! [sm=bravo.gif]

https://www.facebook.com/hachikopanda/media_set?set=a.4099652025802.1073741827.1717974387&type=3




Hanady RR -> RE: Nasa kreativnost (19.4.2014 21:31:54)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Obisla sam sve Bingo prodavnice u potrazi za Lakom za camce
Nema niko,blijedo me gledaju i kontaju ova pukla,jos obukla gumene cizme pokisla izgledala sam isto kao dosl camcem i svezala ga ispred Binga[sm=smiley36.gif] a on propusta

Gdje da kupim taj lak za camce ako nema u Bingu..hitno mi treba[sm=zmeden.gif]

Peny...velešići ?

Jesi sigruna.mm ce me roknut,maloprije smo obisli sve Bingo radnje on vozi i zvoca[sm=jezicek.gif] ako odemo u Peny i ne nadjemo on ce da me kilne[sm=jezicek.gif]

Bilo jeste...nekad ljetos ja uzimala...
nazovi ih ujutro pitaj...il na Fb grupi ih nađi, postavi upit sve ti jave

tnx

Koja sam budala,poslah im poruku :jel imate camac za brodove[sm=jezicek.gif] majko mila jesam luda..mene ce brzina ubit

[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]




salmy -> RE: Nasa kreativnost (22.4.2014 22:50:04)

Ja se docepala laka[sm=smiley36.gif]

sto sam ofarbala susi se,a sad farbam temperama posluzavnik...nije salvetna tehnika nije nista..Ja decko dva kista i tempere---Sve su prilike da ce biti super..Sutra radim finis lakiram je..
Ma nema evo me cetku ne ispustam iz ruku[sm=smiley36.gif] a bolesna uzas jedan..tura me drma ali ne popustam kist




vila_7 -> RE: Nasa kreativnost (23.4.2014 7:18:54)

Ja sam citala za taj lak za camce da se mogu lakirati i fimo stvarcice a onda opet negdje citam - ne valja!?
Cime vi lakirate FIMO a da ne mijenja boju i cime ga nanosite? Da li je neko probao bas FIMO lak?




vila_7 -> RE: Nasa kreativnost (23.4.2014 7:49:48)

I da pitam - one koje prave ogrlice sa privjescima - koju zicu/lanac koristite?




ninuska -> RE: Nasa kreativnost (23.4.2014 8:19:43)


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja se docepala laka[sm=smiley36.gif]

sto sam ofarbala susi se,a sad farbam temperama posluzavnik...nije salvetna tehnika nije nista..Ja decko dva kista i tempere---Sve su prilike da ce biti super..Sutra radim finis lakiram je..
Ma nema evo me cetku ne ispustam iz ruku[sm=smiley36.gif] a bolesna uzas jedan..tura me drma ali ne popustam kist


Moze slika kad zavrsisi? [sm=smiley1.gif]..imam i ja jedan drveni posluzavnik i odavno se kanim da ga prefarbam...
Bojila si temperama i prelakirala lakom za camce ili? Totalni sam laik, ali hocu pokusati [sm=smiley36.gif]




canim -> RE: Nasa kreativnost (23.4.2014 9:26:29)


IZVORNA PORUKA: vila_7

Ja sam citala za taj lak za camce da se mogu lakirati i fimo stvarcice a onda opet negdje citam - ne valja!?
Cime vi lakirate FIMO a da ne mijenja boju i cime ga nanosite? Da li je neko probao bas FIMO lak?

Ja sam za fimo koristila samo fimo lak i bila sam zadovoljna.




salmy -> RE: Nasa kreativnost (23.4.2014 10:49:04)


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja se docepala laka[sm=smiley36.gif]

sto sam ofarbala susi se,a sad farbam temperama posluzavnik...nije salvetna tehnika nije nista..Ja decko dva kista i tempere---Sve su prilike da ce biti super..Sutra radim finis lakiram je..
Ma nema evo me cetku ne ispustam iz ruku[sm=smiley36.gif] a bolesna uzas jedan..tura me drma ali ne popustam kist


Moze slika kad zavrsisi? [sm=smiley1.gif]..imam i ja jedan drveni posluzavnik i odavno se kanim da ga prefarbam...
Bojila si temperama i prelakirala lakom za camce ili? Totalni sam laik, ali hocu pokusati [sm=smiley36.gif]

Nisam jos zavrsila..Pitanje za iskusne majstorice[sm=smiley36.gif] jel mogu ja na tempere zalijepiti salvetu?pa sve lakirati .
I sta se moze koristiti umjesto tog ljepila...Bolesna sam uzas ejdan.a navalila da zavrsim..nemogu cekat da odrm u Tugru i kupim ljepilo i salvete..Imam nekih kuci pa bi improvizovala...Ona super izgleda sa temperama




canim -> RE: Nasa kreativnost (23.4.2014 10:53:35)

Za ljepljenje salvete mozes koristiti i bjelance, ali bit ce malo hrapavije, tj stvorit ce nekako hrapaviji izgled, nece prionuti kao recimo kad koristis dekupaz ljepilo, vec ce biti malo reljefno, inace bjelance su koristili stari slikari umjesto laka, da sacuvaju svoje slike [sm=smiley1.gif]

i jos nesto da napomenem, ja za bojenje drveta nikad nisam koristila tempere pa ne znam kako ce to sve ispasti.




salmy -> RE: Nasa kreativnost (23.4.2014 10:58:16)


IZVORNA PORUKA: canim

Za ljepljenje salvete mozes koristiti i bjelance, ali bit ce malo hrapavije, tj stvorit ce nekako hrapaviji izgled, nece prionuti kao recimo kad koristis dekupaz ljepilo, vec ce biti malo reljefno, inace bjelance su koristili stari slikari umjesto laka, da sacuvaju svoje slike [sm=smiley1.gif]

i jos nesto da napomenem, ja za bojenje drveta nikad nisam koristila tempere pa ne znam kako ce to sve ispasti.

Hvala puno probacu...stavicu slike kad bude gotovo




9months -> RE: Nasa kreativnost (23.4.2014 11:01:37)

Ovako izgleda kada se ja prihvatim jaja i salvetica
[sm=smiley36.gif]
[img]http://www4.slikomat.com/13/0423/5jf-201404.jpg[/img]
Ja sam kreativka koja nema vremena nazalost biti kreativna koliko bi voljela..ali ponekad se uhvati malo vremena
[sm=smiley1.gif]




salmy -> RE: Nasa kreativnost (23.4.2014 11:06:54)

Trenutno izgleda ovako

http://slkm.at/5668360




vila_7 -> RE: Nasa kreativnost (23.4.2014 14:59:04)


IZVORNA PORUKA: 9months

Ovako izgleda kada se ja prihvatim jaja i salvetica
[sm=smiley36.gif]
[img]http://www4.slikomat.com/13/0423/5jf-201404.jpg[/img]
Ja sam kreativka koja nema vremena nazalost biti kreativna koliko bi voljela..ali ponekad se uhvati malo vremena
[sm=smiley1.gif]



predivno




Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sljedeća stranica >   >>