RE: Komentari poslije pobačaja (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


ljiljo -> RE: Komentari poslije pobačaja (12.5.2016 14:41:16)

...gubitak bebe na bilo koji nacin koji nije s tvojom namjerom, je neopisiv i samo ti znas kako ti je, bilo da ti je to prva, druga , treca ili ko zna koja trudnoca. U rukama drzati nalaz bete koja opada, saznanje da tvoja beba odlazi [sm=smiley19.gif] polahko od tebe...samo onaj ko je to dozivio moze znati.
Meni se to desilo, druga je trudnoca bila, imam zivog i zdravog sincica hvala Bogu, ali i dan danas me tako zaboli kad mi kazu:" pa sta hoces imas vec jedno "... ma kao noz u srce, bukvalno se jezim na tu recenicu. Ma ne znam ni koji djavo sebi daju za pravo da uopste smiju komentarisati.




Iammom -> RE: Komentari poslije pobačaja (14.4.2019 10:32:53)

Nažalost, prošli mjesec sam se suočila sa trećim spontanim pobačajem... Najgori mogući komentar stigao je od člana bliže porodice... Rečenica :" Što se đaba trudite kad ne možete da imate djecu više...". Sreća pa u glavi ponavljah da je sabur na prvu....






Visnja RR -> RE: Komentari poslije pobačaja (14.4.2019 13:49:49)

Iammom draga, glavu gore!
Probaj te glupe komentare gurnuti od sebe....

[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




vortex RR -> RE: Komentari poslije pobačaja (16.4.2019 9:51:49)

Lammom, bas strasno kako ljudi nemaju filter za svoje gluposti. Mnogo mi je zao sto kroz to prolazite.

Samo vas 2 znate kako vam je i kroz sta prolazite. 
Glavu gore i samo po svojoj odluci radite, druge zanemarite, iako znam koliko komentari znaju povrijediti, iznervirati, rastuziti, itd.
U mislima sams tobom




tajchy_93 -> RE: Komentari poslije pobačaja (17.4.2019 8:26:10)


IZVORNA PORUKA: Iammom

Nažalost, prošli mjesec sam se suočila sa trećim spontanim pobačajem... Najgori mogući komentar stigao je od člana bliže porodice... Rečenica :" Što se đaba trudite kad ne možete da imate djecu više...". Sreća pa u glavi ponavljah da je sabur na prvu....




Na takve komentare, covjek jednostavno ostane bez teksta, ne mozes da vjerujes da neko moze i da razmislja tako.
Ali ja se opet vodim time da mozda na neki nacin i mogu shvatiti takve ljude, jer onaj ko to nije dozivio (na svu srecu i ne daj Boze nikome ni da dozivi), nikad,ali nikad nece moci razumjeti bol onoga ko je prosao vec to. Tako da stvarno ne treba trositi snagu na bilo kakva objasnjenja, jer to je uzaludan posao, i koliko god mozes, ne dozvoli da te takvi komentari doticu. [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]