RE: Kupovina namjestaja (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


muaaa -> RE: Kupovina namjestaja (16.8.2014 13:24:58)


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

ne moze da otvori link nije dobar

evo uredila sam




Emica_sa -> RE: Kupovina namjestaja (16.8.2014 13:40:26)

ja nisam vidila ovako nesto

imas i ove seats namjestaj,oni narucuju i Ikea namjestaj,a mozes od njih isto nesto naruciti iz kataloga ikea, pa se mozes raspitati




canim -> RE: Kupovina namjestaja (16.8.2014 14:50:51)


IZVORNA PORUKA: muaaa

Ovako nesto mi se svidja...jel ima kod nas?

http://images.kika.com/db/kikaV5/phpthumb/cache/c/c7/c7c/cache_srcc7cf87eb026618c2a70d5bb5819105d5_parf6e0b439561e51be8484c300f2bebf02_dat1363595415.jpeg

Ima po salonima svugdje ovakvih kauca, mozda u kalei da pogledas jer oni imaju najveci izbor, moja sestra ima nesto na taj fazon ali njoj je radjeno po narudjbi prije nekih 10tak godina i zadovoljna je.




scarlett -> RE: Kupovina namjestaja (20.9.2014 11:49:26)

Je li ko sluičajno u posljednje vrijeme vidio ovakvu tdf garnituru u nekom salonu u Sarajevu?

http://www.formaideale.rs/artikal/garnitura-milano/

Bitan mi je samo model, moja sestra i zaova imajuisti model, ali zbog materijala i dezena su sasvim različiti, ali su jako udobni i za sjedenje i za spavanje, sve isprobano i sada mi sebi tražimo, ali nisam nigdje vidjela.




Hannan -> RE: Kupovina namjestaja (21.9.2014 11:34:31)

Jesi gledala u MAlagicu?Vidi na njihovoj stranici , Oni su ovo prodavali...Imam je i ja...bila od eko koze i sva ispucala,sad smo je alkantarom presvukli.




scarlett -> RE: Kupovina namjestaja (21.9.2014 21:42:32)

Bila sam ljetos u Malagiću i tražeći je, nije je bilo. Vidjet ću da opet pogledam.
Jučer smo je uspjeli naći u FISu, ali mi se ne sviđa štof karta, izbor je jako loš, pa ću pogledati još negdje.




minie -> RE: Kupovina namjestaja (21.9.2014 22:01:32)

Ima u Sokolovic koloniji u fabrici namjestaja 3A, mozes izabrati stof koji god pozelis. Mislim da nije ni skupa, a razvlaci se i trosjed i dvosjed. Sve ovo znam jer sam radila na sajmu namjestsja za tog covjeka, najprodavanije su bile. Nije moja firma, ne reklamiram[sm=smiley36.gif]




R&T@ -> RE: Kupovina namjestaja (21.9.2014 22:17:08)


IZVORNA PORUKA: minie

Ima u Sokolovic koloniji u fabrici namjestaja 3A, mozes izabrati stof koji god pozelis. Mislim da nije ni skupa, a razvlaci se i trosjed i dvosjed. Sve ovo znam jer sam radila na sajmu namjestsja za tog covjeka, najprodavanije su bile. Nije moja firma, ne reklamiram[sm=smiley36.gif]


Imas li neki kontakt?
Imaju li stranicu?




minie -> RE: Kupovina namjestaja (21.9.2014 23:15:58)


IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: minie

Ima u Sokolovic koloniji u fabrici namjestaja 3A, mozes izabrati stof koji god pozelis. Mislim da nije ni skupa, a razvlaci se i trosjed i dvosjed. Sve ovo znam jer sam radila na sajmu namjestsja za tog covjeka, najprodavanije su bile. Nije moja firma, ne reklamiram[sm=smiley36.gif]


Imas li neki kontakt?
Imaju li stranicu?


Evo sad gledala, nesto im ne radi stranica. Ne znsm br sad, jedino da ti sutra na pp posaljem dok provjerim.




scarlett -> RE: Kupovina namjestaja (22.9.2014 0:33:17)

Pošalji i meni broj tel. ako ti nije problem. Provjerit ću s njima da li ih još uvijek imaju pa da odem pogledati, nemam auto, pa da se ne peglam uzalud javnim prevozom. Hvala velika na prijedlogu.




gagala -> RE: Kupovina namjestaja (23.9.2014 15:30:42)

ne znam drage moje što taj pločasti namještaj ganjate po firmama - toliko stolara privatno radi za dosta manje novaca, a vrlo često i bolje ......




Just smile -> RE: Kupovina namjestaja (17.6.2015 14:16:27)

Eh da malo osvjezim ovu temu! :) Mi smo pred kraj s renoviranjem stana. Oni sto nismo kupili ni trazili su tepisi, lusteri i dan noc zavjese. Gdje ste uzimali tepihe u zadnje vrijeme i okvirno cijene? Meni se svidjeli nekoliko u Belloni ali ne znam kakvi su njihovi? I ne znam hoce li nam biti ok dimenzije. Mi smo nekad davno uzimali u jednoj radnji na Vojnickom ali nje vise nema. Sto se tice lustera, narucivali smo kod jednog cike Eglo lustere na zatvorenoj Otoci. Nemam pojma da li on jos postoji.. I zavjese dan noc.. znam da radi Mikado i Exclusiv.. razlika u 5 KM... Sve ideje i informacije dobro su dosle! :)




Hanady RR -> RE: Kupovina namjestaja (17.6.2015 15:35:35)

Eee blago tebi ti pres kraj ja tek pocela hahaha


Nego zebra tj dan noc zavjese vidi firma bosfor nadji ih na piku i na fb...
Imaju u sarajevu predstavnistvo...
Najpovoljniji do sada sti sam nasla.....


Meni treba rasvjeta....ima na otoci i.novog zgradi gdje.je nekad kino bilo eglo...a inaj ciko na otvorenoj nema eglo vise samo.losije ponesto...

Cilimi...tepih centar googlaj rakovica
A ima divnih nova radnja u wizi new.colection gdje jw bio beneton nekad...
Cijene...e koliko materijalom bojom velicinom trebas..
A ja cu sto manje da kupim...




dzenica -> RE: Kupovina namjestaja (17.6.2015 15:47:48)

Meni je zebra zavjese (dan noć) ugrađivala firma MSDrol, imaju izložbeni salon na Grbavici. Prezadovoljna sam bila i cijenom i uslogom.

Sretno sa opremanjem :-)




Hanady RR -> RE: Kupovina namjestaja (17.6.2015 15:57:01)

Koiko po metru rade ...one obicne linine nikakvi dezeni




Just smile -> RE: Kupovina namjestaja (17.6.2015 21:31:33)

Hvala draga Hanady! :) Ovaj Bosfor cemo odmah zvati mozda i za vikend da dodju da vidimo sta i koliko. Ako sam dobro skontala na netu skoro su duplo jeftiniji od Mikada Excluziva isl. A za Eglo znam za radnju ali ciko je bio bas povoljan... :) Steta.. Onda radnja pa jedan po jedan :) I hvala za tepihe, pogledat cemo oboje. A i tebi sretno dalje s renoviranjem. Ja jedva cekam da udjemo aBd. :)




Just smile -> RE: Kupovina namjestaja (17.6.2015 21:33:32)

MSD rol je cijenom mislim kao Mikado itd. Pogledat cemo i njih aki nam ove prve verzije otpadnu. Hvala! :)




salmy -> RE: Kupovina namjestaja (17.6.2015 22:15:15)

Eglo ima extra rasvjete

mi smo uzeli lampe kod njih..definitivno najjaci izbor




canim -> RE: Kupovina namjestaja (18.6.2015 0:48:46)

Ima u Lamperu na stupu veliki izbor cilima, bas sam se iznenadila nedavno kad sam usla, i ima finih na ilidzi u onoj radnjici kod kruznog toka.




ziki -> RE: Kupovina namjestaja (18.6.2015 10:51:43)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


Nego zebra tj dan noc zavjese vidi firma bosfor nadji ih na piku i na fb...
Imaju u sarajevu predstavnistvo...
Najpovoljniji do sada sti sam nasla.....



da ih pohvalim, odlični su i profesionalni, odradili odlično, zavjesa super a cijena ubedljivo najjeftinija.




Just smile -> RE: Kupovina namjestaja (30.6.2015 7:38:53)

Mi smo pokupovali sinoć lustere u Eglu. Sve je divno, krasno, samo malo cijena... :) Ali sami smo birali. Dolazio nam je momak iz "Bosofora"-a za zavjese, nisu mi se svidjeli uzorci tako da to tražimo dalje. Planiramo večeras do Exclusiva, u Mikadu nisu imali potrebne boje. I tepihe još nismo gledali. :)




Hanady RR -> RE: Kupovina namjestaja (30.6.2015 7:51:32)

Eglo lusteri imaju i u adazalu :)




almondray -> RE: Kupovina namjestaja (16.9.2015 19:09:21)

JS ,Hanady pa gdje su slike ?




Bonesa -> RE: Kupovina namjestaja (16.9.2015 19:49:35)

Zna li neko gdje bih mogla pronaci bijeli trpezarijski sto, da nije puno skup :)

Hvalaa




Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]