|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Zenici
22.2.2013 12:35:43   
Storm
Nekada radi i subotom ali to je samo po potrebi, valjda kada vlada velika potraznja user posted image a nazvati mozes vec tamo od nekih dva sata da zakazes, sestra Elvira bude tu, divna osoba. eto sretno user posted image

(odgovor članu Bambolina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ginekolozi u Zenici
22.2.2013 12:46:21   
Bambolina
Hvala Storm, nazvala juče, rezervisala termin, još samo da mi kaže da je sve ok ako Bog da. Javim utiske user posted image

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ginekolozi u Zenici
22.2.2013 17:07:07   
Storm
Bice sve dobro, ne brini, samo pozitivno...sretno user posted image

(odgovor članu Bambolina)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ginekolozi u Zenici
2.4.2013 13:19:37   
2strawberry
I ja sam u potrazi za ginekologom u Zenici, ali nervira me sto niko od privatnika nema web stranicu niti neke slike. Iskreno, kada placam sve mi je bitno. Naravno strucnost doktora na prvom mjestu, ali bitno mi je i da bude ljubazan, da zna razgovarati i objasniti sve, i bitno mi je da je ambijent gdje se vrsi pregled ugodan, sredjen i da je oprema novija. U suprotnom mogu otici i u dom zdravlja besplatno, zar ne?

Sada sam u 7.tjednu trudnoce, i vrijeme bi bilo za prvi pregled, a ja bih najradije prvo usla kod svakoga u ordinaciju da upoznam doktora i da vidim svidja li mi se okruzenje user posted image Nego, konkretno, za sada sam za dr.Sestica cula sve najbolje, sto na forumu, sto od mojih poznanica, i voljela bih na prvi pregled otici kod njega, pa molim vas da mi kazete gdje radi privatno i kako ga mogu kontaktirati ako znate?

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ginekolozi u Zenici
3.4.2013 7:49:57   
Nedi
Dr sestica mozes naci u svakoj privatnoj poliklinici medicom, dr sabic itd i on je ok.

A mozes otici i kod granica. za njega sam cula sve naj a i ja sad idem kod njega ima divnu ordinaciju u b. rijeci. imam broj ali mi trenutno nije tu potrazim ti sutra ako hoces

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ginekolozi u Zenici
3.4.2013 12:07:11   
2strawberry
Zar Granic ima vremena sad kad je direktor bolnice? Iznenadila si me da ima privatnu ordinaciju, to je korisna informacija, pa ako mozes posalji mi broj, jer ne nalazim na internetu. Gdje se tacno nalazi ordinacija i znas li kako radi?

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ginekolozi u Zenici
3.4.2013 12:21:56   
palma
Meni je dr Ribić vodio blizanačku trudnoću, jako rizičnu i prezadovoljna sam.

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ginekolozi u Zenici
3.4.2013 12:37:38   
dandi84
Svi imaju različita iskustva, neko je kod dobrog doktora nadrljao a neko tog istog u zvijezde ukiva...
Moja topla preporuka je doktor Ajanović...Jako dobar doktor i dijagnostičar...Sa mojom prijateljicom se nakon 10 godina braka izborio da prirodno dobiju bebu...Skidam mu kapu...Zna svoj posao...Ja kod njega idem u bolnicu na preglede, sad za sad ne bih ga mijenjala...Prema meni je ok, imamo dobru komunikaciju sto mi je najvaznije a i nije neki da leti za parama....Eto toliko...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Bambolina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ginekolozi u Zenici
3.4.2013 12:47:50   
royal
Pozdrav drage moje,

Slučajno se nađoh na ovoj temi pa se bacih u razmišljanje, naime u 7. sam sedmici i već sam prije 10-ak dana bila na prvom pregledu. Išla sam u bolnicu a razlog su preporuke bivših trudnica na doktoricin rad , mada me svekrva napala što sam odmah "poletila" na pregled kao Bože dragi u njeno vrijeme žene do IV mj. nisu išle i kao što nisam išla privatniku.Ipak meni mm zakaze pregled u bolnici , ja došla kad tamo nova dok. mene panika uhvati jer je mlada al' šta ću nisam se mogla vratiti. Onako ja porazgovarala snjom malo me opustila pričom ja iz ordinacije izašla mirnija. E sad ne znam nekako me strah pošto vjerujem da nema baš nekog iskustva da li da ostenem tu da mi ona prati trudnoću ili da tražim privatnika, naime trebala bih joj se javit za 20-ak dana na pregled.

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ginekolozi u Zenici
3.4.2013 13:23:48   
2strawberry
royal, znaci na istom smo. i ja sam 7. sedmicu trudna, i meni su govorili da prva 2-3 mjeseca (ako nemam nekih problema, jakih bolova ili krvarenja) ne trebam ici na pregled, meni vrag ne da mira, moram otici. Planiram ici privatno

a koja mlada doktorica je tebe pregledala? ja bih ipak savjetovala nekoga starijeg i iskusnijeg kao sto su Sestic, Granic, Karahasan... mladi se moraju uciti, ali nekako ne bih voljela bas da pocetnicke korake uce na meni i mojoj bebi. i moj izbor je privatno (iako u bolnici imam sve moguce veze) vise volim s mirom zakazati, otici u lijepu novu uredjenu polikliniku, platiti pregled, i mirna sam. Ne zelim da mi neko posvecuje paznju i prima preko reda od 10 zena samo zato sto sam necija kcerka ili snaha, kako bi bilo da odem u bolnicu.

(odgovor članu royal)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ginekolozi u Zenici
3.4.2013 13:32:17   
dandi84
Royal ja bi svakako trazila malo iskusnijeg doktora, ma ni ovi iskusni nisu bas neki strucnjaci a kamo li početnici...Svaka čast svakom al nek se uče, imaju vremena...I svakako ne bih isla privatno, jer ne vidim razlog zasto, ipak je njihov posao u bolnici i za to primaju platu i svakako ti taj doktor kod koga ides privatno neće biti na porodu...
2strawberry ne slazem se sa tobom...Ako ti mama, svekrva, sestra rade na ginekologiji ili porodiljskom zasto to ne bi iskoristila...Zasto bi doktorima punila džepove bezveze....Takvo je stanje i trebamo se prilagoditi istom...Na zalost...

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ginekolozi u Zenici
3.4.2013 13:47:24   
2strawberry
Ma znam dandi, djelimicno se i slazem s tobom, al veze cu radije cuvati za dane kad se budem poradjala , a ovako svakako vise volim otici privatno. Nekako odlazak ginekologu mi nije isto kao ne znam, otici izmjeriti dioptriju. Trebam se pripremiti, sto fizicki sto psihicki, istusirat, izdepilirat obuci udobno, nekako trebam taj svoj tajming, a privatno se uvijek mogu dogovoriti za vrijeme. Ovako ganjati doktore po bolnici gdje je uvijek neka zurba, ili ulaziti bez uputnice, preko reda, dok me svi mrko gledaju, ne volim to i ne osjecam se ugodno. A zelim biti sretna i rasterecena kad idem gledati malog user posted image na uzv

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ginekolozi u Zenici
3.4.2013 13:56:39   
dandi84
Dobro u pravu si jer porođaj je u suštini najteži i tu ako imas nekoga da te prigleda i da kaze koju za tebe u tim trenutcima onda je bolje..Redovni pregledi mogu i privatno i u bolnici i za to ti ne treba neka posebna veza....Meni je najgore sređivati se za ginekologa jer kako god da se sredim mislim da ce doktor da se začudi kad me vidi i da ce se upitati sta je ovo majko mila user posted image user posted image user posted image ..
Cuvaj se ovih prvih sedmica...Koliko ste se trudili i jel prva beba u pitanju??

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ginekolozi u Zenici
3.4.2013 14:21:52   
2strawberry
da, prva je beba, nismo se nesto dugo trudili (to kazem iz ove perspektive) mada kada prva 2 mjeseca nisam zatrudnila vec sam bila u crnim mislima. I u martu se cak vise nisam ni nadala nesto posebno, ni razmisljala o tome, vise sam bila u mislima, mladi smo, nemamo zasto zuriti (ionako smo se neckali da li smo spremni) mislila sam da ce se ponoviti isto kao u januaru i februaru, medjutim prevarila sam se, kad sam skuzila da mi kasni par dana, napravila sam test i bio je pozitivan. skakala sam po kuci od srece (i iste sekunde se prestala neckati da li sam spremna za bebu)

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ginekolozi u Zenici
4.4.2013 7:38:15   
royal
Jao, ne znam sad sam se zabrinula, možda da sačekam slijedeći pregled jer mi nešto konkretno nije mogla ni reći jer se samo vidjela g.v pa bih onda potražila mišljenje starijeg ginekologa(privatno) koji je i jedini u našem gradu, vodio je trudnoću mojoj mami, svekrvi...2strawberry nisam ti ja iz zenice (breza) ali ako bih se odlučila za jednog od njih javnem se za kontakt ukoliko imaš.

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ginekolozi u Zenici
4.4.2013 13:21:05   
royal
user posted image



< Poruku je uredio royal -- 4.4.2013 13:30:29 >

(odgovor članu royal)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ginekolozi u Zenici
4.4.2013 13:42:53   
2strawberry
Ma ne brini se, ako bude nekih komplikacija i ako budes imala sumnju u tu doktoricu ili jedinog privatnika, mozes uvijek otici u zenicu/sarajevo (navodim ova dva grada posto su ti blizu) uvijek je dobro cuti vise misljenja user posted image

(odgovor članu royal)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ginekolozi u Zenici
4.4.2013 13:47:33   
dandi84
royal stojim ti i ja na raspolaganju ako ti bude trebalo bilo šta iz Zenice i naravno ako se za Zenicu odlučiš....user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ginekolozi u Zenici
4.4.2013 13:54:50   
royal
Drage hvala vam, valjda cu skontati sta kako poslije drugog pregleda koji mi je tek 26.04.aBd.

< Poruku je uredio royal -- 4.4.2013 13:55:50 >

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ginekolozi u Zenici
4.4.2013 14:07:39   
dandi84
Ne brini se ništa, biće to sve ok...Sad samo uzivaj u trudnoći i radi lijepe stvari...Setaj, fino se hrani, uzivaj, nek ti dani budu ispunjeni ljubavlju i sve ce biti u redu...Cuvaj se...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu royal)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ginekolozi u Zenici
4.4.2013 14:35:34   
royal
Nadam se aBd , još dok me malo mučnine napuste i biću ok, hvala ti user posted image user posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ginekolozi u Zenici
6.4.2013 15:52:11   
micamaca13

IZVORNA PORUKA: palma

Meni je dr Ribić vodio blizanačku trudnoću, jako rizičnu i prezadovoljna sam.


Pozdrav, svima, dugo nisam bila na forumu, ali evo u kratkom periodu druga trudnoca koju ponovo i uspjesno vodi dr Granic iako je direktor bolnice.Procitala sam tvoje pitanje pa da i odgovorim: ima privatnu ordinaciju u Babinoj Rijeci u produzetku Penzionerskog doma, svaki dan od pola pet popodne je tamo osim danima kada je dezurni, jer idalje obavlja sve poslove ljekara na odjelu.Usput sam med. sestra u bolnici pa znam pouzdano.Divan doktor, dobar covjek kojeg od sveg srca toplo preporucujem svakoj zeni i trudnici,porodio me prvi put i nadam se i ovaj ce put.Imam samo najbolje rijeci hvale za tog covjeka.Puno znaci kada te toplom rijecju neko doceka, kada te tretira kao osobu vrijednu svakog postovanja.A takav je bio i kada nije bilo privatne ordinacije.Cisti primjer svim doktorima i onima koji ce to postati.Sretno!

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ginekolozi u Zenici
6.4.2013 15:53:13   
micamaca13

IZVORNA PORUKA: 2strawberry

Zar Granic ima vremena sad kad je direktor bolnice? Iznenadila si me da ima privatnu ordinaciju, to je korisna informacija, pa ako mozes posalji mi broj, jer ne nalazim na internetu. Gdje se tacno nalazi ordinacija i znas li kako radi?


Ispricavam se, htjela sam poslati odgovor na ovu poruku user posted image

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ginekolozi u Zenici
13.4.2013 1:10:56   
renea84
Lijep pozdrav, nova sam na forumu, kakva su vaša iskustva sa dr. Gvozdenovićem? Išla am dva puta kod njega u privatnu ordinaciju i čini mi se odličan. Da li i njegova supruga radi sa njim u bolnici?

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ginekolozi u Zenici
19.4.2013 13:01:42   
itsagirl
Meni je trudnocu vodio dr. Šestić i ja sam prezadovoljna i svakako svima topla preporuka, trudnoća je bila rizićna ali on mi je davao snagu da dođem do kraja user posted image nažalost nije mogao prisustvovati porodu (nije bio na smjeni) ali je doveo dr. Gvozdenovića i pojasnio mu sve i on me porodio. Niko ni jednu marku nije htio uzeti na kafu sto je bio šok za nas jer znamo kakvo je stanje u zdravstvenim ustanovama, barem što se tih "kafa" tiće user posted image

(odgovor članu renea84)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *