|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Zenici
18.10.2013 12:02:04   
palma
Meni je vodio blizanačku trudnoću i porodio me na CR dr. Ribić i ja sam prezadovoljna.

(odgovor članu ikili)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ginekolozi u Zenici
18.10.2013 12:06:05   
ikili
hvala na odgovoru :-)

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ginekolozi u Zenici
23.10.2013 22:47:22   
Nikara
Ikili, ja sam se prije četiri mjeseca porodila neplaniranim i hitnim carskim rezom. Dr. Ajanović se zatekao na smjeni i radio cr. Ja sam veoma zadovoljna njegovom ozbiljnošću, pristupom, rezom, kasnijim oporavkom.

(odgovor članu ikili)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ginekolozi u Zenici
27.12.2013 20:02:58   
Elaa
drage moje treba da se porodim za nekih mjesec ipo , najvjerovatnije CR, pa sam htjela vasa iskustva o ginekolozima koji su meni preporuceni a to je dr.Mirza Mehic i dr. Dzemo arap . Ja ne znam kod kojeg bi otisla pa molim za vasa iskustva. hvala vam puno pozzz

(odgovor članu Nikara)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ginekolozi u Zenici
27.12.2013 20:07:38   
niki83
Niti jednom od njih..user posted image Posebno ne ovom prvom..user posted image

Iscitaj malo bolje ovu temu, jer vidim da imas vremena jos..
Imas dosta misljenja, imas dosta preporuka, a naci ces i brojeve telefona i sl.
Sretno!

_____________________________

N&N

(odgovor članu Elaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ginekolozi u Zenici
28.12.2013 8:17:16   
palma
Ja Džemu ne znam, ali Mirzu sam upoznala poslije poroda jer sam duže ležala u bolnici i moje mišljenje na osnovu iskustava drugih žena i onog koliko sam ga ja mogla upoznati kada je dolazio u vizite NE njemu.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ginekolozi u Zenici
28.12.2013 8:53:04   
niki83
Nisam ni ja dzaba rekla svoje ne.. Sve je na osnovu iskustva.
Postoje zaista daleko bolji ginekolozi koji vole da rade s trudnicama!

_____________________________

N&N

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ginekolozi u Zenici
28.12.2013 9:20:42   
Elaa
hvala vam na komentarima, jako sam iznenadena za striktno NE za ta dva dr. Posto nisam iz Zenice , mislila sam otici par puta kod nekog dr. na pregled i dogovoriti se s njim za CR. Tako su radile moje prijateljice koje su kao i ja imale indikacije za CR. Poslusala sam savjet niki83 pa sam sinoc iscitala postove.
Ja sam cula, iz pouzdanih izvora, da je mojoj prijateljici ovaj Mehic trazio 350 KM za CR iako je bio indiciran, znaci morala ga svakako raditi , znaci nije svojevoljno trazila CR. Da li je to u praksi inace tih dr. u Zenici ili ima onih kojima covjek na kafu da 100-200 KM , ili se sve radi o lovi? Koliko platis toliko muzike ?

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 0:39:19   
2strawberry
Mislim da ti uglavnom dvije stvari igraju ulogu - ili poznanstvo (sto znaci da si necija kcerka/snaha/zena) ili koliko para toliko muzike... Mozda ja grijesim (nadam se da grijesim!!) ali ne znam da postoji taj doktor koji ce dati svoj maksimum bez ova dva prije navedena faktora.

A sto se tice toga ko je dobar ko los kao doktor i kao strucnjak, sve je individualno... Neki se kunu u jednog, dok je drugima bio katastrofa. Neki su vrsni strucnjaci, ali su nekada nekome napravili gresku. Neki su dobri, samo imaju los dan. Stvarno sve je individualno, ali tebi je najbolje iscitati sva misljenja i sama odluci.

(odgovor članu Elaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 8:43:54   
niki83
Ela ja cu ti po ovom prvom pitanju biti bolno iskrena...jer nervira me sva ta situacija...ali tacno znam da CR bez indikacija za isti kosta 500 KM! Ovaj drugi kada molis jer ti treba..kosta oko 300 KM...nazalost ali tako je user posted image

Drago mi je ja da si iscitala temu, i iskreno se nadam da ces pronaci odgovarajuceg doktora! Zelim ti mnogo srece, i sve uz Boziju pomoc! user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 8:50:00   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: palma

Ja Džemu ne znam, ali Mirzu sam upoznala poslije poroda jer sam duže ležala u bolnici i moje mišljenje na osnovu iskustava drugih žena i onog koliko sam ga ja mogla upoznati kada je dolazio u vizite NE njemu.

s ovim Mirzom ni ja nemam lijepo iskustvo

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 11:00:26   
Nedi
Ne poznajem niti jednog koji ce bez kesa voditi brigu o trudnici/porodilji kako treba. Nazalost tako je.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 11:03:34   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Nedi

Ne poznajem niti jednog koji ce bez kesa voditi brigu o trudnici/porodilji kako treba. Nazalost tako je.

U potpunosti se slažem, na žalost tako je user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 11:09:49   
Elaa
bas je ovo sve tuzno i stvarno se primitivno i ti ljekari ponasaju. Hvala vam puno na svim iskrenim komentarima , zaista mi mnogo znaci! Da li neka od vas ima br. tel. od dr. Ajanovica ili Sestica ? Hvala user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 11:13:24   
dandi84
Ajanović ti se nikad ne javlja na mobitel, to smo ranije konstatovali na ovoj temi tako da ti samo Šestić ostaje ako hoćeš zvati na mobitel a njegov broj namam...Listaj nazad temu, mozda je već neko objavio broj...Evo mozda se neka javi kojoj Šestić vodi user posted image ...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Elaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 11:27:52   
Mya_81 RR
061750391
Ja sam ga za vrijeme trudnoce kontaktirala na ovaj broj. Nadam se da ga nije promjenio user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 11:43:03   
Hannica

IZVORNA PORUKA: niki83

Ela ja cu ti po ovom prvom pitanju biti bolno iskrena...jer nervira me sva ta situacija...ali tacno znam da CR bez indikacija za isti kosta 500 KM! Ovaj drugi kada molis jer ti treba..kosta oko 300 KM...nazalost ali tako je user posted image

Drago mi je ja da si iscitala temu, i iskreno se nadam da ces pronaci odgovarajuceg doktora! Zelim ti mnogo srece, i sve uz Boziju pomoc! user posted image

Kod mene nije bio takav slucaj,stvarno nije,tokom vodjenja trudnoce ja doktoru nisam dala ni 1 KM,ni kada smo zakazali CR,kada sam rodila mm dao doktoru na kafu 100 KM i parfem. Da li je to njemu bilo malo ili nije bas me briga,mogla saam i bez toga proci,vec sam bila rodila,sve ok i sa mnom i sa bebama,nisam trebala nikakav poseban tretman,to smo dali onako,da podijelimo svoju srecu s njim.user posted image
Radi se o dr. Ribicu.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 11:54:47   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: palma

Ja Džemu ne znam, ali Mirzu sam upoznala poslije poroda jer sam duže ležala u bolnici i moje mišljenje na osnovu iskustava drugih žena i onog koliko sam ga ja mogla upoznati kada je dolazio u vizite NE njemu.

s ovim Mirzom ni ja nemam lijepo iskustvo


Ja prepotentnijeg insan za zivota ne sretoh od ovog mladog Mehica.
Inace ja cu se ponovit meni su se kao ljudi u bolnici pokazali Gvozdenovic i Sestic.E sad misljenja su uvijek podjeljena,evo Niki je napisala za njeno lose iskustvo s Gvozdenovicem a meni je vise sestara koje rade u bolnici reklo kako je on odlican kod sekcije,ali je los kad su u pitanju prirodni porodi,medjutim mene je prirodno porodio i sve je proslo u najboljem redu hB.

A sto se tice Sestica,mozes sutra nazvati Medikom i zakazati pregled kod njega i dogovoriti se s njim.

< Poruku je uredio hatepsut -- 29.12.2013 11:56:34 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 15:46:15   
niki83
Hannice drago mi je da si ti tako prosla..ali ja vjerujem da je to zbog tvoje blizanacke trudnoce! user posted image

Hate, potpuno se slazem s tobom! Imala si prave info o ova dva ljekara, bas je tako!
I da, ovako i ja idem kod dr.Sestica, nazovem Medikom, narucim se i nema problema. Cist racun, duga ljubav! user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 15:52:03   
Mya_81 RR
Mene zaista niko nista gore nije trazi niti sam ja ikome dala ikakav poklon, kovertu ili bilo sta slicno.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 16:31:28   
Hannica
Niko ne znam sta bih ti rekla na to,ja mislim sa to sto su blizanci nista me znaci,moze samo biti razlog da trazi duplo.user posted image
Isto je bilo i kod prirodnog poroda.user posted image
A mogaonje biti bezobrazan s obzirom da zna da nas par stoja ne bi gurnulo u bankrot.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 16:41:37   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Nedi

Ne poznajem niti jednog koji ce bez kesa voditi brigu o trudnici/porodilji kako treba. Nazalost tako je.

kako mislis?

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 16:53:19   
Hannica

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: Nedi

Ne poznajem niti jednog koji ce bez kesa voditi brigu o trudnici/porodilji kako treba. Nazalost tako je.

kako mislis?

Kako ti mislis kako misli? user posted image
Prosto ko pasulj. Ako das pare,poklon i sl.bit ces mu draza,vise ve brinuti o tebi,ako ne onda samo povrsno. user posted image
Ako je trudnoca uredna,onda Nema potrene,a ako se nesto zakomplikuje onfa bolje imati stek za to. Meni hB nije trebalo,ali nikad se ne zna.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 17:01:27   
niki83
Joj, ja bas ne volim na ovu temu da diskutujem! user posted image user posted image Narocito sada, kad jos jednom moram proci sve ovo.
No comment..bolje je.

_____________________________

N&N

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 17:20:18   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: niki83

Joj, ja bas ne volim na ovu temu da diskutujem! user posted image user posted image Narocito sada, kad jos jednom moram proci sve ovo.
No comment..bolje je.


Bude to sve ok aBd,meni je bilo briga uff a proslo extra !
Sto se tice koverte nije ni meni niko trazio,nego sam potegla "veze" ali sam oduzila na prigodan nacin.Ma sve je to super kad ide skolski,zaboli te dodjes gore hopp 8 prstiju otvoren i poradjas se,al drugarice ja oba puta bila "zabetonirana" .

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *