|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 17:24:32   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: Nedi

Ne poznajem niti jednog koji ce bez kesa voditi brigu o trudnici/porodilji kako treba. Nazalost tako je.

kako mislis?

Kako ti mislis kako misli? user posted image
Prosto ko pasulj. Ako das pare,poklon i sl.bit ces mu draza,vise ve brinuti o tebi,ako ne onda samo povrsno. user posted image
Ako je trudnoca uredna,onda Nema potrene,a ako se nesto zakomplikuje onfa bolje imati stek za to. Meni hB nije trebalo,ali nikad se ne zna.


Kod mene je bila riticna trudnoca, strogo mirovanje od 18te sedmice. Godinama prije toga sam isla u Medicom kod Šestića i onda nastavila voditi trudnoću kod njega. I kad se situacija iskomplicirala, samo sam nastavila ići kod njega u bolnicu, cak nekad i bez potrebne uputnice. Izasao je zaista maksimalno u susret i bio je krajnje korektan doktor. Za svaku pohvalu je ono kako se prema meni postavio. Bez ikakve koverte, bez ikakvih familijarnih poznanstava ili bilo čega...

Tako da iznimki uvijek ima.

I da, slazem se s NIki, ovo je zaista nezahvalna tema za raspravu...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 17:40:10   
ananas_ze
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: Nedi

Ne poznajem niti jednog koji ce bez kesa voditi brigu o trudnici/porodilji kako treba. Nazalost tako je.

kako mislis?

Kako ti mislis kako misli? user posted image
Prosto ko pasulj. Ako das pare,poklon i sl.bit ces mu draza,vise ve brinuti o tebi,ako ne onda samo povrsno. user posted image
Ako je trudnoca uredna,onda Nema potrene,a ako se nesto zakomplikuje onfa bolje imati stek za to. Meni hB nije trebalo,ali nikad se ne zna.


Kod mene je bila riticna trudnoca, strogo mirovanje od 18te sedmice. Godinama prije toga sam isla u Medicom kod Šestića i onda nastavila voditi trudnoću kod njega. I kad se situacija iskomplicirala, samo sam nastavila ići kod njega u bolnicu, cak nekad i bez potrebne uputnice. Izasao je zaista maksimalno u susret i bio je krajnje korektan doktor. Za svaku pohvalu je ono kako se prema meni postavio. Bez ikakve koverte, bez ikakvih familijarnih poznanstava ili bilo čega...

Tako da iznimki uvijek ima.

I da, slazem se s NIki, ovo je zaista nezahvalna tema za raspravu...


mislila sam kad misli da se da taj kes? gdje? mimo plate koju zaradjuje bez obzira o kojem dr se radi?
mya ima lijepo iskustvo,ja poznajem jos takvih slucajeva i ne bih se slozila s tim da bez kesa neces biti draga ili da neces dobiti sve informacije i ostalo sto je dr duzan prema pacijentici. A iz licnog iskustva,kad se ''zakomplikovalo'',nikome nisam dala kes a dr su odradili svoj posao.

< Poruku je uredio ananas_ze -- 29.12.2013 17:41:30 >


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 18:01:24   
Hannica
Ananasko i ja imam lijepo iskustvo,ali eto ima zenica i sa losim iskustvom.
I ja i Mia hvalimo doktore kod kojih smo vodile trudnocu,a sta kada vodis trudnocu kod nekog dr.a kad dodjes na porod dezurni bude npr. Zijo? A on trazi,otvoreno kaze ne moze bez mustuluka.user posted image
Opet kazem,ja sam zaista zadovoljna tretmanom,nemam se na sta pozaliti,osim na sestre (sve vjestica do vjtestice) i hB pa mi nije trebala nikakva pomoc od njih.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 18:38:47   
Mya_81 RR
Mene nije porodio doktor koji je vodio trudnocu. Bio je na godisnjem i nemam pojma ko je bio u smjeni kad sam otisla gore. Znam da je bio jedan muski i zenski doktor, a porodila me je ova zenska, za koju kazu da je vjerovatno dr. Sandra. Ja se nesto ne sjecam ni kako je izgledala. I nije me niko trazio nista. Sva sreca...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 18:45:50   
koka i po
ja sam imala tu srecu da me sa drugim djetetom porodio dokt.koji mi je vodio trudnocu.NIKAD ZA NIKAD nije trazio nista.mm mu je u znak zahvalnosti poklonio umjetnicku sliku.pazio me ko oci u glavi.svojevoljno produzio smjenu radi mog poroda koji je bio jako tezak.od pola devet ujutro do pet docetiri popodne bio je kraj mene.cak i onda kada je morao obaviti svoje obaveze na odjelu brzo se ponovo vracao.ja imam sve pohvale za dr.Nihada Ribica.za mene je prvo veliki covjek pa onda doktor.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 19:34:59   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ananasko i ja imam lijepo iskustvo,ali eto ima zenica i sa losim iskustvom.
I ja i Mia hvalimo doktore kod kojih smo vodile trudnocu,a sta kada vodis trudnocu kod nekog dr.a kad dodjes na porod dezurni bude npr. Zijo? A on trazi,otvoreno kaze ne moze bez mustuluka.user posted image
Opet kazem,ja sam zaista zadovoljna tretmanom,nemam se na sta pozaliti,osim na sestre (sve vjestica do vjtestice) i hB pa mi nije trebala nikakva pomoc od njih.user posted image


Da,ali ti isla privatno kod tog doktora ?Jel' tako ?A on radi u bolnici i privatno ?!Kao i svi oni,Ja recimo nisam isla privatno (izuzev kad je K. zelio da vidi bebu),isla sam u polikliniku.A znam mnogooo zena koje su super prosle bez da su dale fening,znam koje su imale bolove i lezale u predradjaoni jer nisu nikom nista dale.
Kad sam ja lezala Zijo je zenicama govorio "nek' ti dodje muz" user posted image ja kazem ,ako meni kaze da mi dodje muz otici cu ja da razgovaram s njim i lijepo mu objasniti da znam i ja da pricam ko i mm. user posted image
Uglavnom ti kod kojih vodis trudnocu ,ako nisu u bolnici,nazovu kolegu u smjeni i kazu da si ti njegov pacijent pa oni tako jedni drugima "izlaze u susret".Mislim gore sam lezala i nagledala se i naslusala se svega.

Nek je sa srecom trudnicama ! Bit ce to sve ok ,samo opusteno !

Ne traze oni "otvoreno" ,ali...


Jooj ja cu ko Suljo kad mu se "opet" islo u Ameriku,opet mi se poradja user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 20:14:27   
Hannica
Ma ne znam sta znaci privatno,dr Ribic nema svoju privatnu kliniku,on radi u Suncu za platu. Ma ne bih da ulazim duboko u raspravu,meni je ok dr. Nemam nikakvih prituzbi na njegov rad,pare trazio nije,direktno ni indirektno,kako,zasto...ne znam i ne zanim me.
Meni je ok,ja mu dajem dodatni plus jer je iz mog kantona.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 20:30:44   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: Hannica

Ma ne znam sta znaci privatno,dr Ribic nema svoju privatnu kliniku,on radi u Suncu za platu. Ma ne bih da ulazim duboko u raspravu,meni je ok dr. Nemam nikakvih prituzbi na njegov rad,pare trazio nije,direktno ni indirektno,kako,zasto...ne znam i ne zanim me.
Meni je ok,ja mu dajem dodatni plus jer je iz mog kantona.user posted image


Ma o tome ti pisem,kanton je u pitanju user posted image

Al i u bolnici prima platu i na drugi nacin gleda "svoje" pacijente,.Ja sam "pocas_tila" doktora,ili ti mu ga dala mustuluk user posted image i opet bi ,pazili me samo tako.

< Poruku je uredio hatepsut -- 29.12.2013 20:32:32 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 20:37:10   
ananas_ze
cekaj Hate,mustuluk poslije poroda jel? a kad su te pazili?
meni je mnogo drago da se ova tema 'digla'...

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 21:35:09   
Elaa
evo sve sam vase postove iscitala i na neki nacin cak i prijatno iznenadena od ovih dr. ala Sestic, Ribic sto ne traze otvoreno , jer me to najvise nervira i prosto se grozim na to. Pa to im je posao. Mozda vi drage moje koje zivite u Zenici imate veci plus zato sto vam neki od tih dr. vodi trudnocu, a kod nas koje dodemo tek tako iz vedra neba u Zenicu da se porodimo nadrapimo user posted image . Blago vama.

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 22:26:19   
hatepsut
Prije,tokom i nakon poroda bas su me "posebno pazili",neko je nazvao i rekao da me "pripaze" naravno taj neko poznaje doktore i osoblje na porodjajnom.e meni nije bilo zao da dam "mustuluk" a samim tim kad je neko "intervenisao" doktor je znao da ce bit mustuluk.
Ne mogu reci da su bili losi prema ostalim zenicama ali prema meni su bili vise nego li divni.E sad meni je najvise pomogao Gospodar jer da je on odredio da nesto krene krivo nebi meni pomogao niti jedan doktor.
I nije to tako samo na porodjajnom,tako je u citavoj bolnici.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Elaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 22:30:19   
hatepsut
Elaa,ma cini ti "nadrapaju" i zene iz Zenice,nije to samo doso sam i hajde treba se porodit.

Od srca vam zelim skolski porod ono ko po knjigama,ili neka bude ko moji porodi!

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Ginekolozi u Zenici
29.12.2013 23:35:04   
niki83
Kazem vam ja ova tema je urnebes! user posted image
Eto vi kazete dr.Zijo otvoreno trazi mustuluk.. A eto tog istog dr.Ziju je samo Bog dragi poslao u najkljucnijem trenutku da spasi i mene i moje dijete..i nista nije trazio, osim da se molim Bogu dragom da sve dobro zavrsi (ovim mi se rijecima obratio)..i nista nismo ni dali njemu.. Pocastili smo babicu koja me s njim porodila..i sutradan iznijela bebu sa mnom. Ali na kulturan i dostajamstven nacin, na cemu se zena lijepo zahvalila.. A nikome nismo gurali u dzep, ni prije, ni poslije.. I bas zbog toga sto na vrijeme nismo gurnuli doticnom u dzep..nije me htio pogledati..i ostavio tako da se stvar zakomplikuje..hjoooj...kazem vam bolna tema! Ali neka je, i ovaj put aBd necu nikome gurati nista u dzep! Ali ako se poslije svega budem htjela nekome zahvaliti..bit ce to dostojanstveno!

_____________________________

N&N

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Ginekolozi u Zenici
30.12.2013 5:43:53   
2strawberry
Ja znam vise od jednog slucaja kad su doktori uzeli pare prije poroda (to su one pare koje znace "pripazite mi zenu") zena stigla da se porodi, ostala u predradjaoni, ili cak na patologiji, doktoru se lijepo zavrsi smjena, uljudno pozdravi onog sto mu je dao lovu, kaze ne brinite se moj dobri kolega ce se pobrinuti za vasu zenu, i onda dodje dobri kolega, porodi zenu i pozove muza da malo "popricaju".
Nego, ne krivim ja doktore, koliko nas mentalitet da guramo koverte gdje god stignemo. Kad se porod zavrsi nijedan doktor ne trazi kovertu, i niko je ne mora dati, ali mi je nekako instinktivno vec drzimo spremnu i vadimo na stol. A pare koje se daju "preventivno" po mom skromnom misljenju (a i iskustvima mojih poznanika) ne moraju znaciti da ce zena biti ista posebnije pripazena nego sto bi bila bez preventivne koverte.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Ginekolozi u Zenici
30.12.2013 8:12:31   
Elaa
ma ja ne cekam da me neko mazi i pazi tamo , nego samo da odradi svoj posao kako treba, dala bi mu duplo samo da odradi svoj posao. al sto smo sve mi nekako konstatovale je da je to prosto njihov posao da se malo pobrinu za nekog od nas , ko je imao tezi porod ili carski , al da se placaju i mole da te porode kako treba vala bi mu kose pocupala imam osjecaj user posted image .
Moje mile uz Boziju ili neciju drugu pomoc cemo se poroditi , samo da su nam nase bebane dobro , ja jedva cekam da je vidim i da se mazimo user posted image . Sretnooooo

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Ginekolozi u Zenici
30.12.2013 8:23:01   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: niki83

Kazem vam ja ova tema je urnebes! user posted image
Eto vi kazete dr.Zijo otvoreno trazi mustuluk.. A eto tog istog dr.Ziju je samo Bog dragi poslao u najkljucnijem trenutku da spasi i mene i moje dijete..i nista nije trazio, osim da se molim Bogu dragom da sve dobro zavrsi (ovim mi se rijecima obratio)..i nista nismo ni dali njemu.. Pocastili smo babicu koja me s njim porodila..i sutradan iznijela bebu sa mnom. Ali na kulturan i dostajamstven nacin, na cemu se zena lijepo zahvalila.. A nikome nismo gurali u dzep, ni prije, ni poslije.. I bas zbog toga sto na vrijeme nismo gurnuli doticnom u dzep..nije me htio pogledati..i ostavio tako da se stvar zakomplikuje..hjoooj...kazem vam bolna tema! Ali neka je, i ovaj put aBd necu nikome gurati nista u dzep! Ali ako se poslije svega budem htjela nekome zahvaliti..bit ce to dostojanstveno!

koliko god da je urnebesna neka je,dio je stvarnosti svih nas. htjedoh potpisati to dostojanstvo koje nas narod nema,strawbery rece nesto slicno,moja prijateljica mi je govorila da T vodim u bolnici a dr nosim bombonjeru i kovertu,e to je meni dno i ja nisam takva...

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Ginekolozi u Zenici
30.12.2013 13:03:15   
ljubicica ze
Drage moje veliki pozdrav za sve vas!
Iščitah ove postove i s obzirom da mi je za nekoliko dana abd i treći porod,odlučih iznijeti svoje iskustvo...
Prije svega,napisala bih sve riječi hvale za dr.Šestića...prije svega je jedan veliki insan,a onda i veliki stručnjak.Pored toga nije od onih koji bilo čime nagovještavaju da očekuju kovertu.Velika je razlika između onih koji traže i onih kojima svojevoljno date hediju ili ne znam ti šta...Imala sam priliku upoznati još njih,ali Šestić je no1.Podržavam njegov stav da ne može roditi carski svaka kojoj na um padne,tobože jer se boji,a ni svjesna nije koje rizike nosi carski...Jedan je od rijetkih koji šalje na carski samo ako žena ima indikacije za to...Eto,nahvalih ja njega,ali zaista nije pretjerivanje!Preporučila bih ga svakoj ženi koja ne može da se odluči kome ići...
I za kraj drage moje,moramo biti svjesne da Bog daje ono što hoće i da je On Svemoćan,a dr.su ljudska bića kao i mi,samo neki veoma odgovorni i savjesni,a neki na žalost jako površni u svome poslu!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Ginekolozi u Zenici
30.12.2013 16:09:00   
niki83
Ananas]user posted image user posted image
Zato sam i pisala gore, nazovem Medicom, narucim se, uredno platim pregled i mirne duse idem kuci user posted image
Imam ja i njegov br.tel., imas ga i ti sigurno, ali ne bi mi palo na pamet koristiti ga u bilo kom slucaju osim kod komplikacija ne daj Boze!

_____________________________

N&N

(odgovor članu ljubicica ze)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Ginekolozi u Zenici
30.12.2013 18:57:59   
hatepsut
Nek' je vama,a i svima nama Bog na pomoci.od vajkad je nas narod castio doktore,castio ucitelje/uciteljice,sefice/sefove...mislim realno ne vidim ni ja svrhu,pa svi uredno primaju platu.

Ja sam vec napisala nije to samo slucaj na porajdjanom i ginekologiji tako je u citavoj bolnici,na zalost.

Ja sam oba puta odlicno prosla na porodu i opet bi trazila vezu ,"castila" ili sta vec ako je to bolje po mene,a ne da setaju kraj mene i govre "nece to jos " ...

Sto se tice doktora,rade privatno i dobivaju "cistu" platu tj, procent od obavljenih pregleda a ne placaju porez na tu platu i tako u nedogled.

Nije do drustva,nego nam je citav sistem zakazao.Svi vuku sebi i tumace zakon onako kako njima odgovara.


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Ginekolozi u Zenici
30.12.2013 19:03:46   
niki83

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Nek' je vama,a i svima nama Bog na pomoci.od vajkad je nas narod castio doktore,castio ucitelje/uciteljice,sefice/sefove...mislim realno ne vidim ni ja svrhu,pa svi uredno primaju platu.

Ja sam vec napisala nije to samo slucaj na porajdjanom i ginekologiji tako je u citavoj bolnici,na zalost.

Ja sam oba puta odlicno prosla na porodu i opet bi trazila vezu ,"castila" ili sta vec ako je to bolje po mene,a ne da setaju kraj mene i govre "nece to jos " ...

Sto se tice doktora,rade privatno i dobivaju "cistu" platu tj, procent od obavljenih pregleda a ne placaju porez na tu platu i tako u nedogled.

Nije do drustva,nego nam je citav sistem zakazao.Svi vuku sebi i tumace zakon onako kako njima odgovara.



user posted image user posted image hate legendo user posted image


I ovo drugo te potpisujem!

_____________________________

N&N

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Ginekolozi u Zenici
30.12.2013 19:30:49   
henna ze
bas uzasna tema..
umjesto da uzivamo u najljepsim danima mi strahujemo i kontamo..kako cemo sta cemo...


samo cu vam jedno reci..
da nije bilo koverti..ja bih pod zemljom bila jedno dva metra...i to više puta...

jesu oni plaćeni za svoj posao..al bogme kad uporediš njihov posao..i nekih drugih..mizerno...

ne branim ja ovdje nikog...

al da se trebam sada poroditi...ja bih isla na sigurno...
previše lošeg sam se ja nagledala...



vama trudnjacama zelim da to ispalite sad pa sad...

Nikiuser posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Ginekolozi u Zenici
30.12.2013 20:43:41   
niki83
Joj duso draga user posted image
Hvala ti.

_____________________________

N&N

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Ginekolozi u Zenici
30.12.2013 23:24:48   
leydi
Zdravo mamice,evo i ja da se javim sa svojim iskustvom.
Prvo trudnocu mi je prije dvije godine vodio dr.Gvozdenovic i porodio.
Na smjeni je bio i Sestic,isto jedan divan covjek...evo sad cekam drugi porod user posted image
koji je za mjesec dana,isto idem Bojanu privatno i nadam se da cu imati istu srecu
kao i prvi put sa doktorima...mada oni i ne igraju neku veliku ulogu u tom porodu
meni je babica sve odradila...ali eto daju neku sigurnost,i tu su da ne daj Boze nesto
ne krene po zlu...
Lezala sam i prije poroda 5 dana u bolnici,i mogu vam reci da uopste nije bilo strasno
onako kako pricaju...meni je bilo ok...
Zelim svim mamicama lijepu trudnocu i lagan porod user posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Ginekolozi u Zenici
31.12.2013 2:23:50   
Hannica
Ananasko, Niki...ma samo opusteno, bit ce sve ok aBd, ma necete u bolnici biti godinu, dan-dva i kuci.user posted image
Ja uopste nisam brinula zbog doktora, ma ni malo. Otisla opustena, bez razmisljanja o tome kakvi ce dr.biti, ako bude sve ok super, ako bude trebalo podmazati i to ce se rijesati.
Nikad ne brinem prije vremena, mozda je do mog flegmaticnog karaktera.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu leydi)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Ginekolozi u Zenici
31.12.2013 8:31:17   
niki83
Ma to je do tebe.. Ti si flegma user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Što najviše volite na svom tijelu?
amaniamanic

:)

malo sam bucka (25%)

grudi (13%)

noge i guzu (18%)

sve je ok (27%)

nista (11%)

noge (6%)


Broj svih glasova: 134

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *