Djevojčica s kraćom bedrenom kosti (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca s posebnim potrebama



Poruka


elidel -> Djevojčica s kraćom bedrenom kosti (30.3.2012 16:24:57)

Majka sam djevojcice s posebnim potrebama koja je rođena s kracom bedrenom kosti 15 cm ,moja curica nosi protezu s kojom se za sada odlicno snalazi ,ali htjela bi da stupim u kontakt s netkim tko je vec imao ovakvo iskustvo ,jer bi zeljela da saznam sto vise o operaciji ili nekim drugim mogucnostima .Ako netko ima ovako iskustvo ili zna nekoga molila bi da mi se javi .




SdZ -> RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti (30.3.2012 20:36:26)

Zao mi je zbog problema kojeg imate. Nadam se da ce se jednog dana tvoja djevojcica rijesiti te proteze zauvijek.
[sm=smiley1.gif]
Valjda ti se neko javi ovdje. Evo ja podizem temu.[sm=bravo.gif]




elidel -> RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti (31.3.2012 11:24:35)

hvala ti i ja se nadam da ce jednog dana moci hodat bez proteze to mi je jedina zelja [sm=smiley1.gif]




elidel -> RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti (31.3.2012 14:23:16)


IZVORNA PORUKA: elidel

hvala ti i ja se nadam da ce jednog dana moci hodat bez proteze to mi je jedina zelja [sm=smiley1.gif]





elidel -> RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti (1.4.2012 15:40:41)


malo da podignem temu [sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]




samedi -> RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti (1.4.2012 19:02:51)

Elidel,žao mi je što ti se niko ne javlja. Vjerovatno zato što niko nema neki pametan savjet niti se susreo sa vašom situacijom. Ja bih voljela kada bi nam ti dala više detalja,kako je prošla trudnoća,da li se to primijetilo na UZ ili tek nakon rođenja? Koliko djevojčica sada ima mjeseci/godina? Kako se ona osjeća,kako to podnosi?
Puno pozdrava [sm=smiley31.gif]




Hannan -> RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti (1.4.2012 23:00:57)

Zao mi je, iskreno nemam neki savjet, niti znam nesto o tome...ali da vam pozelim puno uspjeha i podignem temu.




Lulu_08 -> RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti (1.4.2012 23:02:54)

I ja bih da podignem temu jer nazalost ne mogu nista pametno reci po tom pitanju osim da se nadam da ce na neki nacin uspjeti se pomoci tvojoj djevojcici ako Bog da!




elidel -> RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti (2.4.2012 13:22:14)

evo ovako je sve to bilo ,kad sam saznala da sam trudna nitko sretniji od mene nije bio ,jer sam jako zeljela postati majka i zelja mi se ostvarila ,trudnoca je bila uredna i kontrolirana svaki mjesec na redovite kontrole i ultrazvuke kod ginekologa ma sve je bilo divno, no igrom slucaja kad sam dosla na kontrolu u 8 mj trudnoce nije radio moj ginekolog nego ga je mjenjao neki drugi ,kad me je pregledao i rekao javite se svome ljecniku sto prije ,eh tad su poceli problemi ja sam tako i napravila javila se svom ginekologu i kad me je pregledao rekao mi je s vasom bebom nesto nije u redu cjeli mi se svjet srusio tada ,sva sreca pa je u tom trenu bio i moj suprug samnom , njegove rijeci su zvucale jako grubo ,vasa beba nema bedrenu kost i rodit ce se s kracom nogicom no iz toga svega koliko sam bila pri sebi u tom trenutku doktor je rekao ma ne brinite sve se to moze rijesiti ,u to trenutku nam je rekao da mozemo da izazovemo pobacaj i eto bez problema ste onda ,ja sam samo se ustala i otisla van suprug je ostao unutra s njim i rekao mu doktore to nedolazi u obzir pa to je moje djete to ne .Poslije su nas slali u zagreb da se to potvrdi no i tamo je doktor rekao da dijagnoza je da vasa beba ce se roditi bez bedrene kosti .mi smo se s time pomirili i odlucili se borit za tu bebu sad ta bebica ima tri godine i zove se Matea nosi protezu koju mjenja svaki sest mjeseci u zagrebu s njom se jako dobro koristi hoda skace trci ,ma kao i svako djete s svojom pravom nogicom jako je to dobro prihvatila i brzo je to savladala .No ipak bi zeljela kad bi jednog dana nebi ju morala nosit nego bila kao i svako drugo djete sto se nadam da hoce no jos nismo sigurni dali ce ju operirati ili ne .[sm=sloncek.gif]




Lady26 -> RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti (2.4.2012 13:29:29)

Samo da dam podrsku [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=rozica.gif]




elidel -> RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti (2.4.2012 13:49:04)


IZVORNA PORUKA: Lady26

Samo da dam podrsku [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=rozica.gif]

hvala vam od sreca [sm=smiley31.gif][sm=ribica.gif]




migule -> RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti (2.4.2012 14:07:39)

[sm=rozica.gif] da vam se sto prije ostvare zelje[sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]