RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


Teddy Bear -> RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze (3.7.2019 8:51:40)

Pardon 09.07 [sm=smiley36.gif]




tajchy_93 -> RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze (3.7.2019 8:56:35)

Ma da najbolje da ja odem sad za koji dan, bas i sto sam imala vec spontani u martu.

Pa ako sam trudna, znaci da smo tu negdje, jer moja poslednja menstruacija je bila 27.05. [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze (3.7.2019 11:51:36)


IZVORNA PORUKA: tajchy_93

Ma da najbolje da ja odem sad za koji dan, bas i sto sam imala vec spontani u martu.

Pa ako sam trudna, znaci da smo tu negdje, jer moja poslednja menstruacija je bila 27.05. [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif]


crtica, crtica
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
svakako posjeti svog doktora...

i javljaj nam [sm=bravo.gif]




tajchy_93 -> RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze (3.7.2019 12:14:19)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: tajchy_93

Ma da najbolje da ja odem sad za koji dan, bas i sto sam imala vec spontani u martu.

Pa ako sam trudna, znaci da smo tu negdje, jer moja poslednja menstruacija je bila 27.05. [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif]


crtica, crtica
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
svakako posjeti svog doktora...

i javljaj nam [sm=bravo.gif]

U petak idem doktoru, javljam cim se vratim.
[sm=smiley36.gif]




Teddy Bear -> RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze (9.7.2019 10:13:25)

Draga Tajchy da li si bila kod dr. nisi nam nista javila. ja sam sad upravo zavrsila. gestacijska vrecica je smjestena u maternici, nema jos uvijek otkucaja srca, dr kaze da je prerano, kontrola za 15 dana, ako Bog da. [sm=smiley13.gif]




tajchy_93 -> RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze (10.7.2019 8:15:25)

Moja doktorica je na godišnjem do 20.07.
A za vikend sam dobila, mada mi je jako cudna M bila, trajala je samo 4 dana i nije bila nesto obilna, ali je bilo ugrusaka, tako da mislim da nista od toga ovaj put. Kad se doktorica vrati oticicu na pregled svejedno ali znam da nema nista od trudnoce. [sm=smiley13.gif]

Ja se nadam da ce to biti sve uredu, a ako ti je vec dr rekao da je prerano da se cuju otkucaji sigurno je to. Nemoj da se brines, znam da nije lako, ali procice i 15 dana, pa ces se uvjeriti da je to sve uredu.
Javljaj novosti.

[sm=love.gif]




Teddy Bear -> RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze (10.7.2019 8:26:47)

Bit ce u redu ako Bog da i kod mene i kod tebe. jesi radila test poslije menstruacije. javit cu svakako[sm=smiley1.gif]




tajchy_93 -> RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze (10.7.2019 9:03:40)

Jednom mora da bude bolje.

Radila sam test juce i opet mi se pokazala blijeda, blijeda crta, tako da sam jako zbunjena.
Jedva cekam da doktorica dodje, i ona ode na godisnji kad meni najvise treba.[sm=smiley36.gif]




Teddy Bear -> RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze (22.7.2019 13:21:01)

Draga tajchy javi nam ako budes isla kod dr, ja sam sutra na kontroli [sm=bravo.gif]




tajchy_93 -> RE: Trudnoca nakon spontanog bez kiretaze (23.7.2019 8:37:28)

Hej,

Bila sam juce kod doktora, ali nisam stigla ranije da se javim.
Ipak nista ni ovaj put. [sm=smiley13.gif] . Radila mi je UZV, sve je bilo ok, na svom mjestu i kako treba, ali ni T od trudnoce. Nasla mi je samo po jednu cisticu i na jednom i drugom jajniku.

Jedino sto me je zbunilo je to sto mi je rekla da kad mi zavrsi sledeci ciklus da joj dodjem odmah prvi dan da mi propise Utrogestan. [sm=zmeden.gif]
Ja koliko se razumijem to piju trudnice za odrzavanje trudnoce. Kakve to svrhe ima u mom slucaju, ako nisam trudna? Ili mozda ja nisam dovoljno informisana. [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]