Znojenje oko grudi priprema za dojenje ili sta vec??? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


Verda -> Znojenje oko grudi priprema za dojenje ili sta vec??? (22.4.2012 10:58:37)

Ima li neko od vas slicno iskustvo,znojim se samo nocu i to u predjelu grudi ,nigdje vise,bez mirisa,zanima me jel to priprema za dojenje ili sta vec ?
Da napomenem u 34-toj sam sedmici.




Visnja RR -> RE: Znojenje oko grudi priprema za dojenje ili sta vec??? (22.4.2012 11:18:19)

Zbog veće prokrvljenosti kože može ti biti toplije, te se samim time počinješ se više znojiti.
I meni se to dešavalo jer su mi se grudi uduplale...pa sam se znojila u djelu ispod grudi...uvjek mi je taj dio brusa bio vlažan




Verda -> RE: Znojenje oko grudi priprema za dojenje ili sta vec??? (22.4.2012 11:29:43)

Hvala,znaci prestalo je?I kod mene su se bas uduplale.Mislila sam da to ima neke veze s dojenjem kao neki znak.




yasemin -> RE: Znojenje oko grudi priprema za dojenje ili sta vec??? (22.4.2012 15:21:14)

i kod mene je ista situacija noći sam uvjek mokra oko grudi a i po danu , radila sam nalaze na šećer , nalaz je OK , u 30 sam nedelji , a to je znojenje počelo od 20 nedelje




M kao Mama -> RE: Znojenje oko grudi priprema za dojenje ili sta vec??? (22.4.2012 17:25:01)

e, i meni se ovo dešava, poodavno




ajla86 -> RE: Znojenje oko grudi priprema za dojenje ili sta vec??? (23.5.2012 12:57:12)

nadzoh rijesenje za moje probleme [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
mm kaze jesil ti u klimaksu ili si trudna [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
uzasno se znajim oko grudi i to neka vatra me uzme ma zive mi ( * )( * ) izgorise od vreline neka gluho bilo...
nisu se uduplale a bradavice su potamnile dosta bas mi se sad nesvidzaju ko u nigerkinje su....




Stranica: [1]