Pokazimo humanost zbog nase i svacije djece!!! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


mila81 -> Pokazimo humanost zbog nase i svacije djece!!! (25.5.2012 0:13:04)

Ponukana danas postavljenim slikama nekog od vrtića JU Djeca Sarajeva, a u skladu sa naslovom bih zamolila sve članice ovog divnog foruma da pokažemo još jednom svoju humanost na djelu a i volju prije svega!!!!

Naime, moja djeca idu vrtić "Biseri" u kojem od 01.06.2012. počinje renoviranje. Akciju renoviranja je pokrenula jedna mama, napravivši prve i osnovne korake...gdje se to razmatralo na opštinskoj sijednici, i sprovelo sve u djelo. Dakle opština učestvuje u renoviranju objekta nekih 70 %, ali fali još malo...skupljeno nešto, ali za malo nedovoljno!? Fali za još samo dvije učionice da se promjeni pod, jer lijepo bi bilo da to sve ide u komadu, kako će se i onako sve renovirati!!!!!!

Pa Vas molim da organizujemo jednu humanitarnu kaficu gdje vi predložite i da pomognemo i ostvarimo bolje uslove našoj i budućoj djeci koji će koristiti usluge ovog vrtića?

Očekujem vaše prijedloge????????




mila81 -> RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije djece!!! (25.5.2012 17:08:00)

Nema niko nikakakav prijedlog ili???????????




Medić* -> RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije djece!!! (25.5.2012 21:54:13)

Moze se organizirati neka kafica, nemam nista protiv, bilo bi lijepo izaci u susret i koliko toliko pomoci.




mamine oci -> RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije djece!!! (28.5.2012 22:52:01)

naravno da cu podrzati akciju i nadam se vecem odazivu...




Visnja RR -> RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije djece!!! (29.5.2012 9:19:53)


Mila je li to vrtic u Starom Gradu?
Ako sam dobro procitala ovaj vrtic je dobio donaciju za renoviranje od Ministarstva prostornog uredjenja 50.000 km i Opcine 30.000 km...[sm=bravo.gif]




mila81 -> RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije djece!!! (6.6.2012 0:51:19)

Naravno da je dobio, i to zalaganjem jedne mame, ali fali još samo malo, ali eto još samo da kažem da je tema o nekom tračanju ili nečemu što je nebitno, ovdje bi bilo nas 20, ali sve se vidjelo, koliko je bilo i zainteresovanih i onih "drugih"neću više ništa komentarisati, hvala svima u svakom slučaju[sm=zmeden.gif]




mila81 -> RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije djece!!! (6.6.2012 0:58:35)

Jer briga o vrtićima JU Sarajeva je svakako samo nas onih koji "moramo" u te iste voditi svoju djecu, jer nemamo mnogo čega, ali nebitno, nebitne su totalno i rasprave kakvi su ti vrtići i šta su, bitno je ono koliko djelima pokazujemo ono o čemu non stop ovdje pričamo, i čime se "busamo u svoje grudi"....Samo dobro sam shvatila da su to isprazne riječi ovog virtuelnog svijeta....

I nemoj da se neko našao u ovoj priči, ja nikome ništa ne spočitavam, doista svjesna i više nego što mislite krize i nemaštinje, ali zar i to malo treba da se kamče, ne, ja ne....jer znam da će se to srediti na kraju, ali iskreno računala sam na obostraniju saradnju...E to mi je ovdje na kraju, krajeva najviše falilo.....................[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




mamma mumi -> RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije djece!!! (16.8.2012 21:40:29)

http://www.klix.ba/vijesti/humanitarne-akcije/ismetu-omerovicu-i-njegovoj-kcerci-suhi-hljeb-je-cesto-jedini-obrok/120814061
Srce mi se cijepa za ovom djevojcicom, pa zar je stvarno u 21 v. ovako nesto moguce.
Ovim putem zeljela bih da vas sve zamolim da pokazemo humanost po ko zna koji put. Imam prijedlog , a vi dajte svoje misljenje. Naime, predlazem da skupljamo novac, koliko ko ima neka da, ima nas 34.119 registrovanih clanova, da polovica da po 1 km bit ce dosta, pa da skupimo iznos ili bar priblizan za vodu,a ko zna mozda i za struju[sm=smiley1.gif], da pomognemo maloj Emini da ima bar koliko toliko pristojne uslove za zivot koje bi svako dijete trebalo da ima i koje nasa djeca imaju. Molim vas podrzi te me u ovoj akciji, mislim da RR zene to mogu i vise od ovog sto molim. Hvala vam.




mamine oci -> RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije djece!!! (16.8.2012 22:10:21)


IZVORNA PORUKA: mamma mumi

http://www.klix.ba/vijesti/humanitarne-akcije/ismetu-omerovicu-i-njegovoj-kcerci-suhi-hljeb-je-cesto-jedini-obrok/120814061
Srce mi se cijepa za ovom djevojcicom, pa zar je stvarno u 21 v. ovako nesto moguce.
Ovim putem zeljela bih da vas sve zamolim da pokazemo humanost po ko zna koji put. Imam prijedlog , a vi dajte svoje misljenje. Naime, predlazem da skupljamo novac, koliko ko ima neka da, ima nas 34.119 registrovanih clanova, da polovica da po 1 km bit ce dosta, pa da skupimo iznos ili bar priblizan za vodu,a ko zna mozda i za struju[sm=smiley1.gif], da pomognemo maloj Emini da ima bar koliko toliko pristojne uslove za zivot koje bi svako dijete trebalo da ima i koje nasa djeca imaju. Molim vas podrzi te me u ovoj akciji, mislim da RR zene to mogu i vise od ovog sto molim. Hvala vam.

ja sam za...




mamma mumi -> RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije djece!!! (16.8.2012 22:26:19)

Hvala ti sto si se javila, ali sam razocarana da se niko vise ne javlja na ovu temu.
Da sam pisala na temu svekrva, bilo bi puno sada odgovora.




ananas_ze -> RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije djece!!! (17.8.2012 2:46:27)

ja sam pisala o ovome na temi Friske vijesti, znimalo me koji broj trebam imati u banci za uplatu ali niko nista, pa mozda mi se ovdje neko javi?




ElmaB -> RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije djece!!! (17.8.2012 6:58:32)

Evo: Uplate možete izvršiti i na račun u Raiffeisen banci: 1610000000000011, za uplate u KM 09-00-39777-9; broj štednog računa 19000700351.

SWIFT Code: RZBABA2S
IBAN Code: BA 391612000023021988

A to si imala i u linku sa portala klix koji je postavljen ovdje u prethodnim postovima.




Mala Selma -> RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije djece!!! (17.8.2012 8:32:13)

Mozemo se organizovati na regionalnom druzenju (obzirom da ce biti dosta zenica) da pomognemo ovoj porodici[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




mamma mumi -> RE: Pokazimo humanost zbog nase i svacije djece!!! (17.8.2012 22:38:01)

Odlična idejaa, a je li druzenje 25.08 u Titi ili sam fulila.




Stranica: [1]