RE: Menstruacija i trudnoća (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


selina -> RE: Menstruacija i trudnoća (16.7.2013 23:38:12)

hvala drage [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] punoo na podrsci...javim vam sutra




selina -> RE: Menstruacija i trudnoća (18.7.2013 8:57:09)

mile da vam se javim moja beta je 100,6 tako da je pozitivna eh sad samo dragi allah da da, da bude sve uredu krvarenja jos malo imam ali sa dobrostonom ce sigurno prestati a na kontrolu tek idem za 10 tak dana [sm=smiley1.gif]




dandi84 -> RE: Menstruacija i trudnoća (18.7.2013 9:53:06)

IZVORNA PORUKA: selina

mile da vam se javim moja beta je 100,6 tako da je pozitivna eh sad samo dragi allah da da, da bude sve uredu krvarenja jos malo imam ali sa dobrostonom ce sigurno prestati a na kontrolu tek idem za 10 tak dana [sm=smiley1.gif]

Čestitke od srca...Bravoooo....Bas mi je drago da je [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/duda.gif[/image] u pitanju...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/sloncek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/sloncek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/sloncek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/sloncek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/sloncek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/sloncek.gif[/image]...Najljepših 9 mjeseci ti želim...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




selina -> RE: Menstruacija i trudnoća (18.7.2013 11:12:46)

dandi mila i meni je drago samo jos nemogu da se totoalno opustim sve dok mi doktorica nepotvrdi da je beba se smjestila na pravo mjesto jer me jos to brine zbog krvarenja eh kad to budem obavjestena da je sve ok onda cu se i ja svim srcem radovati [sm=smiley1.gif] pogotov sto sam mislila da necu nikad normalnim putem zapravo stimulacijom jajnika ostati u drugom stanju....ja nemam za sad nikakve siptome trudnoce pa vidjet cemo dalje




amela2208 -> RE: Menstruacija i trudnoća (18.7.2013 11:38:47)

selina draga sa srecom da je [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Bas si me fino obradovala, Javljaj nam se mi[sm=nosecka.gif]smo na http://www.ringeraja.ba/forum/razgovori-u-ocekivanju-bebe---jul/m_1812671/mpage_87/tm.htm#1830783 temi pa bujrum. Sta kaze M za ?[sm=duda.gif]Evo jos jedna zajednicka trudnoca[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mama3333 -> RE: Menstruacija i trudnoća (18.7.2013 11:41:05)

pozdrav i na ovoj temi...
selina želim ti puno srece da bude uredna trdnoća,da li je tvoja dr vidjela gestacijski mjehur jer se on vidi već u 5-6 nedjelji,gledajuci po beti to je [sm=duda.gif]...




selina -> RE: Menstruacija i trudnoća (18.7.2013 22:57:31)

nije videla gestacijski mjehur jer sam bila 13 tog kod doktorice a po beti je ovo tek 4 sedmica trudnoce tako da se nista i nije moglo vidjeti samo je vidjela preko ultrazvua kao neke krvne zilice guste u maternici kao da pokusavaju nesto da prehrane i da je moguce ali ne 100 posto da je se tu zacelo eh sad sam uradila betu potvrdila je na trudnocu pa se sad samo jos nadam da je to bio dobar siptom i da je se moja [sm=duda.gif] smjestila u pravo mjesto............amela2008 hvala mila nisam melini nista jos pricala jer se bojim da nesto nije uredu nemogu jos pravo da se radujem tako da jos nista nezna a ako bog da nadam se da cu se sa vama druziti narednih 9 mjeseci [sm=smiley1.gif] cmoka




9months -> RE: Menstruacija i trudnoća (19.7.2013 8:28:04)

Draga selina zelim ti cestitati na [sm=nosecka.gif] i nadam se da ces uzivati u svojih 9 mjeseci [sm=9nebesa.gif]
Mozda bi ti bilo dobro da ponovis betu za par dana da vidis da li lijepo raste i to ce te na neki nacin umiriti do sljedeceg pregleda.





selina -> RE: Menstruacija i trudnoća (20.7.2013 13:13:31)

vjeruj da se bojim razocarenja tako da mi se neradi po drugi put beta sta cu cekat cu dokotricu pa sta bude bude...bar mi je krvarenje stalo pa me malo to ohrabruje hvala ti puno na cestitanju pa ako bog da valjda bude sve ok...javim se cim obavim pregled




selina -> RE: Menstruacija i trudnoća (29.7.2013 21:26:35)

zdravo drage moje samo da vam javim da moja trudnoca nije opstala [sm=smiley19.gif] bas sam tuzna beta nije rasla nego je naglo pala tako da je se moja bebica otkacila ali bit ce bolje ako bog da!




9months -> RE: Menstruacija i trudnoća (29.7.2013 22:02:48)

Duso draga, drzi se, bas mi je zao sto se nije bolje zavrsilo.
Bit ce aBd sljedeci put zdrava [sm=duda.gif].

Saljem ti veliki zagrljaj [sm=smiley31.gif]




amela2208 -> RE: Menstruacija i trudnoća (29.7.2013 22:19:47)


IZVORNA PORUKA: selina

zdravo drage moje samo da vam javim da moja trudnoca nije opstala [sm=smiley19.gif] bas sam tuzna beta nije rasla nego je naglo pala tako da je se moja bebica otkacila ali bit ce bolje ako bog da!

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]uz tebe smo, ljubimo. Bas mi je zao[sm=smiley13.gif]




selina -> RE: Menstruacija i trudnoća (29.7.2013 22:24:44)

hvala na podrsci kazem opet hvala bogu bolje sad nego da je kasnije...proce i bit ce bolje ima sve gore od goreg




dandi84 -> RE: Menstruacija i trudnoća (30.7.2013 16:23:58)


IZVORNA PORUKA: selina

zdravo drage moje samo da vam javim da moja trudnoca nije opstala [sm=smiley19.gif] bas sam tuzna beta nije rasla nego je naglo pala tako da je se moja bebica otkacila ali bit ce bolje ako bog da!

Tako mi je zao...Ne sikiraj se nista,....Biće beba ubrzo aBd....Bas mi je zao sto ti se tako desilo...Biće bolje, ne gubi nadu, digni glavu i polako u nove pobjede....[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




mama3333 -> RE: Menstruacija i trudnoća (30.7.2013 16:35:51)

selina,jako mi je žao sto ti se to desilo,bila sam u tvojoj situaciji kod mene se i mjesak vidio,al ipak otišlo,idemo dalje ako bgd bice ponovo[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




SdZ -> RE: Menstruacija i trudnoća (17.9.2013 22:19:22)

Je li moguce da sam trudna iako mi je menstruacija "dosla na vrijeme", ali skroz malo "ide".

Evo treci dan, a nijedan ulosak nije bio pun. Izvinite na ovom detaljisanju.
Vec danas je smedji iscjedak i vjerovatno je sutra nece biti.

[sm=zmeden.gif]




klemzi -> RE: Menstruacija i trudnoća (17.9.2013 22:26:27)

Je li moguce da sam trudna iako mi je menstruacija "dosla na vrijeme", ali skroz malo "ide".
Moguće je draga...najbolje je da uradiš test kad svo mrljanje prodje...i sretno i nek bude kako je najbolje za tebe [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




MicoTico -> RE: Menstruacija i trudnoća (17.9.2013 22:31:19)


IZVORNA PORUKA: SdZ

Je li moguce da sam trudna iako mi je menstruacija "dosla na vrijeme", ali skroz malo "ide".

Evo treci dan, a nijedan ulosak nije bio pun. Izvinite na ovom detaljisanju.
Vec danas je smedji iscjedak i vjerovatno je sutra nece biti.

[sm=zmeden.gif]

moguće je, ai ne mora da znači. Uzmi test i provjeri.
Moje dvije kume su obje u 4. mjesecu trudnoće saznale da su trudne. Imale 2-3 mens, malo slabije nego inače.
kako god, što klemzi napisa, neka bude onako kako ti želiš[sm=smiley1.gif]




SdZ -> RE: Menstruacija i trudnoća (17.9.2013 22:33:57)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Je li moguce da sam trudna iako mi je menstruacija "dosla na vrijeme", ali skroz malo "ide".
Moguće je draga...najbolje je da uradiš test kad svo mrljanje prodje...i sretno i nek bude kako je najbolje za tebe [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]


[sm=smiley27.gif]

Iako je OT, ljubim te, trudnice lijepa. Vjerujem da si dobro.

Mislim da cu sutra onda provjeriti jer danas mi je samo smedji iscjedak izisao i to truncic. I evo cist ulozak.
Inace mi traje do 5 dana i prva tri dana bude normalno i jako crvena boja, a ova boja je skroz blijeda i gotovo pa nema nista.
Neka bude onako kako je On odlucio.[sm=smiley1.gif]




SdZ -> RE: Menstruacija i trudnoća (18.9.2013 9:59:19)

Ni cijelu noc nije bilo nista niti jutros. Stalo je sve.

Danas cu kupiti test i uraditi sutra ujutro. Moram se rijesiti dileme.
Samo... Hoce li pokazati odmah na testu nakon ovog "neceg"?[sm=zmeden.gif]




bebacha -> RE: Menstruacija i trudnoća (18.9.2013 10:06:34)


IZVORNA PORUKA: SdZ

Ni cijelu noc nije bilo nista niti jutros. Stalo je sve.

Danas cu kupiti test i uraditi sutra ujutro. Moram se rijesiti dileme.
Samo... Hoce li pokazati odmah na testu nakon ovog "neceg"?[sm=zmeden.gif]


ja sam imala to krvarenje u obadvije trudnoce
a test bi trebao pokazat,neka bude kako želiš




Mares -> RE: Menstruacija i trudnoća (14.10.2013 11:01:14)

Pozdrav cure.
Kao prvo, hvala vam što postojite, super je što se na ovakav način mogu pronaći ovako dobri savjeti. Ja vam pratim dva mjeseca, od kada sam u braku.
Ovaj mjesec [sm=hudicek1.gif] je trebala doći danas-14.10.2013.
Odnose oko ovulacije sam računala, dva-tri dana prije ovulacije, na dan ovlulacije i dva dana poslije. Ovulaciju osjetim, imam grčeve u donjem dijelu stomaka i prozirniju i ljepljiviju sluz, nalik na bjelanjak. Ovaj mjesec sam možda osjetila/umislila neke simtome trudnoće (bolne i natečene grudi, areole možda tamnije i veće i dole imam vene [sm=zmeden.gif] i jedan dan sam primijetila malo krvi u nosu i pri tome malo začepljen nos-negdje sam čitala da bi i to mogli biti simptomi trudnoće i još oni standardni simptomi kao što su povećan apetit, učestalo mokrenje, umor). Pri tome da naglasim da sam pila macinu travu neposredno poslije prestanka prethodne menstruacije pa do perioda ovulacije.
Eh sad, jutros mi je nešto procurilo, ali meni to uopšte ne liči na [sm=hudicek1.gif] jer nemam one moje bolove koje osjecam i nemam količinski onoliko koliko sam imala. Kupim jutros test, uradim i ništa [sm=smiley19.gif]. Stavim uložak, sjedim na poslu i evo čekam hoće li ovo krenuti kako treba ili stati. Šta da radim? Jel najpametnije uraditi test kad ovo curkanje prođe ako u međuvremenu skroz ne pročepi.
Hvala vam unaprijed.
Onima koje su u iščekivanju, želim puno [sm=rozacrtici.gif]
I svakoj ženi svaka čast na tome što je žena. Divne ste [sm=smiley1.gif]




daris -> RE: Menstruacija i trudnoća (18.10.2013 14:18:16)

pozdrav za forumasice.u dilemi sam da li je moguce da sam trudna.Prosli mjesec sam imal 18.09 menstruaciju.i mislim da je bila relativno normalna kao i uvijek.danas je mjesec dana i jos uvijek mi kasni.inace mi je ciklus 24, 26 dana.Ono sto je cudno je da sam zadnji odnos imala sa mm par dana prije prosle menstruacije.Kakve su sanse jeli neko imao iskustva sa istim.I jos nesto uvijek su mi redovni ciklusi.Jedini put kad mi je zakasnila bila sam trudna sa svojim malenim djecakom..




anandi -> RE: Menstruacija i trudnoća (18.10.2013 14:40:22)

zdravo zenice, da vam se i ja prikljucim ako me primate [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Pokusat cu vam ukratko objasniti moj problem, pa ako ima koja slicna iskustva neka se javi...
Inace 5-ta godina sam u braku i jos se nijednom nije zakacila[sm=nosecka.gif], svi nalazi i kod mene i kod muza su ok, znaci nema nikakve smetnje.
Prosli mjesec sam dobila 11-tog a 22-og sam radila prvu inseminaciju. 7-og odradim betu koja je bila negativna.[sm=hudicek1.gif] dode 10-og tj bio je smedi iscjedak,11-tog normalno curi i 12-tog stane, znaci fakticki sam imala samo jedan dan. 14-tog odem na pregled i dr kaze da to nije bila menstr. vec kao krvarenje u trudnoci, a trudnoce nigdje [sm=zmeden.gif]
Pojavila se dva folikula, tako da sam trebala doci 16-tog na folikulometriju i da primim stopericu pa drugu inseminaciju. Kad ono 16-tog na UZV ovulacija se desila 15-tog. (znaci sedmi dan od "lazene" [sm=hudicek1.gif]) Imali smo odnose 16 i 17 i veceras uzimam pauzu, eheheh
Da li je koja imala tako uranjenu ovulaciju, ili da joj se desilo nesto slicno?




anandi -> RE: Menstruacija i trudnoća (18.10.2013 14:42:53)

I da zaboravila sam reci, nekih 3 godine nije se pojavljivala ona rastezljiva sluz ko bjelanjak u vrijeme ovulacije, sad ova dva dana kad sam imala odnose na kraju hopa cupa kad se sve zavrsi [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] pojavi se nakon toliko vremena ta sluz




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>