Potrebna pomoć (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


gtata -> Potrebna pomoć (25.6.2012 15:46:11)

Ovako, imam curu sa kojom sam odavno u vezi i mislimo da je trudna. Ali smješno je što se ona prepala "kako ce reći svojima" i onda je prepala i mene naravno. Tjedan dana poslije odnosa nije osjećala ništa, tek kad sam joj ja napomeno da je moglo nesto bit (a pazili smo i vjerovatno nije nista !!) onda je se prepala i od tada mučnine u želudcu, bolovi u stomaku itd itd. Ali naravno i ja sam se prepao (bez smjeha molim!) opet mi nije svejedno tako iznenada postat tata pa sam i ja (kao i ona) izgubio apetit,ne jedemo nista, mucnina cim se sjetim toga tj cjeli dan i njoj je tako isto samo nju još i trbuh u donjem predjelu boli. Treba dobit menstruaciju sutra i mene zanima:

DA LI MOGUĆE DA NAKON TOČNO TJEDAN DANA OD ODNOSA IMA MUČNINE U ŽELUCU I BOLOVE U TRBUHU NAKON TJEDANA DANA??

zahvaljujem se svima na vašim odgovorima i može se reći da sam sretan sto je imalo moguće da ću postat tata :D
usput čekat ćemo da vidimo hoće li dobit jer kako ona kaže onesvjestila bi se kad bi odjednom saznala da je trudna preko testa.!





veeseelaa -> RE: Potrebna pomoć (25.6.2012 15:48:30)

niej moguće da nakon 7 dana po začeću osjeća takvo što
utripovala je




gtata -> RE: Potrebna pomoć (25.6.2012 16:05:25)

Hvala ti do neba ... ! ! !




gtata -> RE: Potrebna pomoć (25.6.2012 16:06:18)

a za kolko se najmanje može osjetit .. cisto me zanima :)




ljubicica5 -> RE: Potrebna pomoć (25.6.2012 16:16:48)

Pa stomak je boli vjerovatno zbog toga sto sutra treba dobiti menstruaciju... a to kad moze osjetiti zavisi od zene do zene, najbolje je nek saceka da vidi hoce li dobiti menstruaciju, ako ne, neka kupi test i vrlo brzo ce saznati :)




gtata -> RE: Potrebna pomoć (25.6.2012 16:22:10)

Ok hvala vam puno, nadam se da ce jos barem neko vrijeme (godine) proć da se budem morao vratiti tu na ovaj forum ili cu ubrzo morat citat kako se mjenjaju pelene [sm=duda.gif] [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif]




ljubicica5 -> RE: Potrebna pomoć (25.6.2012 16:28:04)

sta god da bude-puno srece :)




tužna mama -> RE: Potrebna pomoć (25.6.2012 16:54:44)


]čestitam[sm=sloncek.gif]




sretna sam jako -> RE: Potrebna pomoć (28.6.2012 12:56:35)

I sta bi? jeste [sm=nosecka.gif]?




Monaa -> RE: Potrebna pomoć (29.6.2012 16:13:57)

Mogu se osjetiti simptomi vec nakon 7 dana. Ja sam nakon 7 dana od zaceca dobila blago povisenu temperaturu, grudi su mi natekle, imala sam blage mucnine i bolove u donjem dijelu stomaka, tako da je moguce. Ali sve je to individualno.




Dz3ni -> RE: Potrebna pomoć (29.6.2012 17:36:56)

Ma ja sam imala simptome kao kad trebam dobiti koliko se sjećam. A tripujete oboje garant...sve i da je trudna rano je za mučnine. Javi šta bi i sa srećom [sm=smiley1.gif]




AminaZana -> RE: Potrebna pomoć (30.6.2012 8:06:42)

ginekoloski gledano, ona nije imala plodne dane i bas je onda sretnica ako ostane u drugom stanju 7 dana pred menstruaciju.

ja sam u obe svoje trudnoce saznala da sam trudna tek nakon sto mi je 10 dana kasnila menstruacija. pa sam radila testove (ujutro i uvecer). kada su njih dva bila pozitivna otisla sam i doktoru da mi otvori karton [sm=jezicek.gif]




Stranica: [1]