Privatni ginekolozi u Travniku (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


ljubicica5 -> Privatni ginekolozi u Travniku (26.6.2012 13:45:42)

Pozdrav svima!!! Evo Travnicanke, mislim da bi informacije i iskustva koja imate o privatnim ginekolozima u Travniku mogle pomoci drugim clanicama. Ja licno trazim nekog ginekologa i sto vise informacija bi mi dobro doslo :)




emy24 -> RE: Privatni ginekolozi u Travniku (27.6.2012 8:44:09)

evo da ti pokusam odgovoriti,nisam bas iz Travnika ali sam iz Viteza...
sa prvom trudnocom sam isla privatno kod doktora Harisa Idrizbegovica,i mogu ti reci sve pohvale...ja sam imala super iskustvo sa njim i njegovom zenom koja je takođe Aidom Karabeg koja je ginekolog u Zenici u bolnici...znaci sve pohvale za njih...
eh sad sam trudna drugi put i sad idem u Kantonalnu Bolnicu u Travniku na kontrole jer me vodi takođe jedan divan doktor Asmir Karadža,razlog mog odlaska na kontorle je malo finansiska situacija i to sto sam prosle godien bila u bolnici pa je Asmir me vodio dok sam bila u bolnici tako da sam i ostala kod njega i prezadovoljna sam...
imas gore jos i dr.Faiku,pa takođe ima i dr.Fatima,dr.Lisica...eh sad neznam ako zelis mogu ti na pp poslati brojeve od Fatime,Harisa,i Asmira..nadam se da ce nam se javiti jos zena sa iskustvom iz Travnika




Massa -> RE: Privatni ginekolozi u Travniku (27.4.2015 15:34:33)

Dr. Idrizbegovoći oboje su odlični...moja rodica kod dr. Aide vodila trudnoću.




Enci1207 -> RE: Privatni ginekolozi u Travniku (2.10.2019 12:16:54)

Mozete li meni poslati kontakt telefon od doktorice Aide ili Harisa?




Visnja RR -> RE: Privatni ginekolozi u Travniku (2.10.2019 16:12:45)

Jel misliš na bolnicu i odjel ginekologije u Travniku...ako je eto onda je njihov broj ovaj:

Ginekološka ambulanta Tel: 030 708 535





Stranica: [1]