RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> U zagrljaju žalosti



Poruka


Apotekarka -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (19.9.2012 9:18:12)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




lepetetka -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (19.9.2012 9:34:13)

dragi Omare, želim ti svu sreću svijeta i puuuno dragih ljudi oko tebe da te maze i paze kada je već najdraža otišla...[sm=rozica.gif]
želim ti sretan svaki naredni rođendan...Mirelina torta me rastužila,..sada bi ona svome Omaru pravila [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] često te se sjetim Mirela, baš često...onaj BB smo čitav provele skupa, smijale se, družile, a mislila sam da će biti još prilika...

kada bi htjele ženice da damo po markicu-dvije na BB pa da dječaku kupimo poklon od RR teta-rođendanski.. jer to je naš RR drug..




D_K -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (19.9.2012 10:17:49)


IZVORNA PORUKA: lepetetka

dragi Omare, želim ti svu sreću svijeta i puuuno dragih ljudi oko tebe da te maze i paze kada je već najdraža otišla...[sm=rozica.gif]
želim ti sretan svaki naredni rođendan...Mirelina torta me rastužila,..sada bi ona svome Omaru pravila [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] često te se sjetim Mirela, baš često...onaj BB smo čitav provele skupa, smijale se, družile, a mislila sam da će biti još prilika...

kada bi htjele ženice da damo po markicu-dvije na BB pa da dječaku kupimo poklon od RR teta-rođendanski.. jer to je naš RR drug..


mene racunaj..




minie -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (19.9.2012 11:17:12)

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: lepetetka

dragi Omare, želim ti svu sreću svijeta i puuuno dragih ljudi oko tebe da te maze i paze kada je već najdraža otišla...[sm=rozica.gif]
želim ti sretan svaki naredni rođendan...Mirelina torta me rastužila,..sada bi ona svome Omaru pravila [sm=smiley19.gif] [sm=smiley19.gif] često te se sjetim Mirela, baš često...onaj BB smo čitav provele skupa, smijale se, družile, a mislila sam da će biti još prilika...

kada bi htjele ženice da damo po markicu-dvije na BB pa da dječaku kupimo poklon od RR teta-rođendanski.. jer to je naš RR drug..


mene racunaj..


I mene




svrićolino -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (19.9.2012 11:55:45)

ja ovo tek vidim i u šoku sam [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif],
upoznale smo se na BB divna žena nek joj dragi Allah dž.š podari dženetske ljepote,
a njenoj porodici sabura malom Omaru sretan rodžendan ..
i mene računajte




gvendolina -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (19.9.2012 12:10:14)


IZVORNA PORUKA: canim

Sretan rodjendan Omaru [sm=smiley19.gif] sjecam se da je prosle godine pravila svoju prvu fondant tortu za njegov rodjendan, evo nasla sam post i tortu http://www.slikomat.com/slika/4998912.htm [sm=smiley19.gif]
[sm=smiley19.gif]
Maleckom sve najljepse u zivotu zelim a nasoj miloj dubravki01 sve ljepote Dzenneta.


o Boze dragi,ne mogu da vjerujem [sm=smiley19.gif] da joj Bog podari dzenet,a malenom da se smiluje i podari snage da nastavi zivot bez svoje mamice[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Super Beba -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (19.9.2012 13:28:15)

Naš mali druže, da ti bude sretan 2. rođendan! Nek ti život u budućnosti podari samo najljepše, jer ti je već oduzeo ono najmilije. Nek tvoji koraci budu obasjani Božijom milošću i svjetlošću, u srcu nek ti vječno gori majčina ljubav i njen lik. Budi nam zdrav i sretan još dugo dugo dugo!
[sm=smiley31.gif]




Super Beba -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (19.9.2012 13:29:00)

Što se tiče prijedloga za poklon, računajte i na mene...




dubravka_02 -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (9.10.2012 19:11:33)

Hvala lijepo na čestitkama i lijepim željama.................[sm=smiley19.gif]
[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (9.10.2012 19:22:56)

[Sadržaj poruke je obrisan]




visnjica1 -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (9.10.2012 19:22:56)

I od mene sretan rodjendan malom pasi neka ga dragi Allah cuva i stiti od svih nevolja.A njegovoj mami rahmet dusi [sm=smiley19.gif]




lepetetka -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (9.11.2012 18:44:46)

drage moje, ovaj vikend smo planirale posjet malom Omaru, međutim razgovarala sam sa ocem..rekao mi je da su za vikend u Brčkom, danas je bio tehvid našoj Mireli [sm=smiley19.gif] rahmet joj duši, pa eto da vam javim, možemo je se sjetiti fatihom ili šutnjom, svako na svoj način..
posjet je prolongiran za iduću sedmicu ili vikend akoBogda...




M kao Mama -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (9.11.2012 18:53:22)


IZVORNA PORUKA: lepetetka

drage moje, ovaj vikend smo planirale posjet malom Omaru, međutim razgovarala sam sa ocem..rekao mi je da su za vikend u Brčkom, danas je bio tehvid našoj Mireli [sm=smiley19.gif] rahmet joj duši, pa eto da vam javim, možemo je se sjetiti fatihom ili šutnjom, svako na svoj način..
posjet je prolongiran za iduću sedmicu ili vikend akoBogda...



vidjela sam danas u Avazu pola godine, da joj dragi Allah podari lijepi dženet, a porodici sabur




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (9.11.2012 19:10:08)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Ella_H -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (9.11.2012 19:42:21)

Amin!




emi7908 -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (9.11.2012 20:17:27)


Uhhh

Da joj Allah dz.s. podari sve dzennetske ljepote


[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




lepetetka -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (18.11.2012 17:08:27)

drage moje, evo da vam napišem izvještaj o današnjoj posjeti našem drugu Omaru [sm=smiley1.gif]
SuperBeba i ja smo posjetile Omara i njegovog oca u njihovom divnom, toplom domu, prenijele pozdrave od RR teta i uručili poklone.. popili smo kaficu u lijepom društvu, a istu nam spremila Omarova draga nana [sm=smiley1.gif]
Naš drug je jedan divni pametni dječak plave kosice, koji ide u vrtić i svaaaašta nešta zna, prelijepo priča, ima svoje drugove i drugarice..
Na poklonima su se zahvalili, a moram reći da su lijepe plave oke prvo ugledale romobil [sm=love.gif] rekla sam da je to poklon od RR druga i oni su ga toplo pozdravili i zahvalili mu se... emina08 prenesi pozdrave svom divnom dječaku [sm=smiley31.gif]
Divan dom, divna porodica, žao mi je što je Mirela preselila [sm=smiley19.gif] i što nema priliku gledati ovog predivnog dječaka kako odrasta, bila bi jaaako ponosna na njih dvojicu..
eto, današnji dan me malo rastužio, malo razveselio...Omaru i ocu mogu poželjeti samo najbolje i da im Allah dragi u svemu bude na pomoći..za babuku znam da će se truditi da mu pruži samo najbolje, već jeste,..akoBogda da tako i nastavi..

Hvala još jednom svim ženama koje su učestvovale, hvala SuperBebi na posebno izdvojenom vremenu, poručivanju zidnog sata sa posvetom, vožnji, svemu [sm=smiley31.gif] Sbeba je slikala pa će biti i koja slikica kada bude imala vremena da postavi..




Hanady RR -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (18.11.2012 17:10:51)

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Hvala u ime svih RR-ovki...





Medić* -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (18.11.2012 17:21:11)

Bravo za RR zene [sm=bravo.gif]

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (18.11.2012 17:22:32)

[Sadržaj poruke je obrisan]




lepetetka -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (18.11.2012 17:36:56)


IZVORNA PORUKA: Iman83

Hvala vam cure naše, u ime svih nas.
Imale ste težak zadatak, sigurno je bilo jako dirljivo i teško.
[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]

Omaru veliki zagrljaj od teta s RR[sm=smiley31.gif]

tebi Iman do neba hvala jer si mi poslala kontakt sa ocem, i na podršci i na prilogu, da te Allah nagradi i tebe i tvoju porodicu...[sm=smiley31.gif]
hvala svim ženicama zaista od srca, koje su i mislima bile uz Omara i sjetile se naše drugarice dubravke01, da je Allah nagradi džennetskim ljepotama [sm=rozica.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (18.11.2012 17:40:45)

[Sadržaj poruke je obrisan]




lepetetka -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (18.11.2012 17:50:29)

Iman bit će prilike akoBogda, družit ćemo se sa drugom još [sm=smiley31.gif]




Medi_87 -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (18.11.2012 17:54:07)

Lepetetke drago mi je da ste provele divan dan sa nasim dragim Omarom, mob mi je u kvaru pa ti nisam mogla odg na por danas ne bih mogla jer mi je seka dolazila s bebom prvi put, ali aBd bice prilike da se druzimo aBd




Super Beba -> RE: Posljednji pozdrav našoj Dubravki_01 (18.11.2012 23:08:25)

http://www.dodaj.rs/index.php?kaj=album&mapa=Razno

Ja se nadam da je album dostupan...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>