Adnexitis chr.I,sin i Soor sekrecija (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Aldi29 -> Adnexitis chr.I,sin i Soor sekrecija (25.7.2012 7:51:21)

Postovane mame a i one koje to namjeravaju postati,lijepo bih vas zamolila da mi pomognete oko dijagnoze koju mi je jucer postavila ginekologinja,a nekako nije djelovala zabrinuto mada ja jesam.Planiram aBd trudnocu i voljela bih kada bi postojala forumasica koja se suocila s istim problemom da mi pojasni da li navedena dijagnoza predstavlja komplikaciju za trudnocu i da li trebam strijepiti.Ginekologinja mi je prepisala antibiotike macropen,vaginalete polyginax te mast nistatin.Hvala vam svima koji cete mi pokusati pomoci[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




vjestica -> RE: Adnexitis chr.I,sin i Soor sekrecija (25.7.2012 9:08:58)

ništa staršno, samo imaš uplau, za koju si dobila terapiju
imaš hroničnu upalu lijevog jajnika, ali to što je hronična, ne mora biti ništa strašno, ako budeš dosljedno provodila terapiju i gljivičnu infekciju, koja je inače jako česta
ni jedno ni drugo nije prepreak za zatrudjivanje, ali svakako moraš sanirati upalu
sretno




Aldi29 -> RE: Adnexitis chr.I,sin i Soor sekrecija (31.7.2012 8:42:19)

Zahvaljujem se vjestici na odgovoru,zaista ste me utjesili i ohrabrili[sm=smiley1.gif].Radila sam papa test koji je pokazao da je sve u najboljem redu,nikakvih bolesti osim ove upale i nesto leukocita.Nadam se brzoj trudnoci aBd a to zelim sve i jednoj buducoj mami na ovome forumu a vama mama da uzivate sa svojim blagom[sm=smiley1.gif].Jos jednom hvala vjestici na brzom i jasnom odgovoru,prava je sreca imati ovakav forum i ovako iskusne clanice[sm=bravo.gif]




Stranica: [1]