Porodilište u Doboju (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


vesna85 -> Porodilište u Doboju (30.7.2012 8:42:23)

je li si neka od vas prađala u Doboju na carski rez,kakva su iskustva?




maja! -> RE: Porodilište u Doboju (6.8.2012 11:49:02)

I mene to zanima....Ali koliko vidim niko nema odgovor :D Vesna u kojem si ti mjesecu? Ako saznas sta javi.....[sm=jezicek.gif]




vesna85 -> RE: Porodilište u Doboju (6.8.2012 13:05:24)

Majo,izgleda da smo ti i ja u istoj situaciji.ja sam ušla u 5.mjesec,stomaka skoro
pa i nema...čula sam za neku doktoricu u Doboju da se sa njom može dogovoriti carski rez,da li je to tačno ne znam.
mene je poprilično strah tog prirodnog poroda pošto sam se naslušala svakakvih priča,tako da sam odlučila pokušati ugovoriti CR jest da je još rano,ali bolje na vrijeme sve pripremiti.
U kojem si ti mjesecu,jeli ti uredna trudnoća iz kojeg mjesta si?
Pozdrav

PS nadam se da ima još cura koje svoje iskustvo žele odijeliti sa nama




maja! -> RE: Porodilište u Doboju (6.8.2012 19:46:11)

ahahahahahaha.....ISTE SMO! JA DOBILA DOSAD 1,5 KG...wahahahha.....svi kontaju da lazem da sam trudna :D Ja sam 21 sedmica....znaci tu smo negdje.....Iz Doboja sam rodom....Radim u Tuzli u Klinickom centru...kao med.sestra....Ali bi se rado porodila u svom rodnom gradu :D DOBOJ[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif] I mene je frka od prirodnog poroda....i ja bi carski...sva sam sitna...ne znam kako bi beba izasla :D ahahah....Trudnoca i beba su hvala bogu super....:D PUSA




ljubalica -> RE: Porodilište u Doboju (7.8.2012 18:04:25)

pozdrav svima...
mene zanima da li je nekome trudnocu vodio dr. zlatan markovic i kakva su vam iskustva s njim na porodu. hvala.
[sm=zmeden.gif]




vanjuska 04 -> RE: Porodilište u Doboju (26.8.2012 16:05:46)

Cao Dobojlije.I ja trebam da se porodim u decembru i sve vise razmisljam o carskom rezu ali ne znam postoji li mogucnost biranja u Dobojskom porodilistu?I da li mozda postoji epiduralna anestezija?




danis -> RE: Porodilište u Doboju (27.9.2012 14:19:00)

Imam jedno pitanje, posto trebam uskoro da se porodim u Doboju, termin je za tri sedmice, zanima me da li u bolnici prave problem ako si isla privatno doktoru tokom trudnoce, posto kod nas u domu zdravlja nisu bas pouzdani.....ako neko ima nesto na tu temu Hvala!!!!!




sladja26 -> RE: Porodilište u Doboju (12.1.2013 22:45:21)

ja sam na carski rez i markovic mi je vodio trudnocu a i carski..ja sam prezaodoljnja s njim nije puno pricljiv al sto te zanima pitas kaze ti...sve pohvale...




Anjatz -> RE: Porodilište u Doboju (28.11.2013 17:30:06)

Ima li ovde frishkih, trebam informacija :)




Stranica: [1]