RE: Težina novorođenčeta (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Ombra -> RE: Težina novorođenčeta (27.11.2012 9:08:09)

dobila 15 kg u trudnoci....beba rodjena na carski jer prirodno ne bih mogla nikako (ja sam sitna 163cm svega) u bebi bilo 4.850kg i 60cm duga....
pocetak trudnoce mi je bio mucan i grozan...prva tri mjeseca sam povracala uzasno....smrsala skoro 10 kg....inace sam pusac ali u trudnoci nisam niti jedan cigar zapalila i onda mi je doktorica rekla da se pravo vidi da ne pusim jer je posteljica bila zdrava....kad sam otisla da radjam imala sam dovoljno plodne vode...zagazila u 9 mjeseci a posteljica jos uvijek bila relativno mlada...inace jela sam voca i sto sam se najela socivice i bize ko nikad u zivotu...kiselina me mucila tokom cijele trudnoce (stalno govorili rodit ce se beba s kosom a-ha....kose nigdje hahahaha)...anw nisam vele uzivala u trudnoci jer me moja bebica stvarno izubijala...sve organe mi poremetila hahahah
ne znam da li kilaza bebe ima veze s prehranom ili genetikom...ja vise mislim ovo drugo...mama je rodila mene isto sam imala 4.500 kg, sestra malo manje...sestra isto rodila dvoje djece preko 4kg...ako je istina da je drugo dijete teze boga m icu dobro razmislit hocu li to drugo pravit[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]