|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Individualizam
12.9.2012 14:28:47   
Hanady RR
Evo ja sa suknjom uletih u problem i čudom se čudim da sa 6 godina može me poklopit ovakouser posted image

Tražim je , nema je

pitam gdje je
odgovo bacila sam je u kantu neki dan ( što znači d asu je već na smetljište odvukli)

ja '' kako ćeš baciti suknju koju sam ti kupila''
ona: '' babo je rekao da nije baš prikladna za mene''user posted image
ja: '' pa šta ima veze...ti si je htjela'''
ona'' mama draga ako ne valja ne valja, babi se ne sviđa''
ja: '' pa jel to znači sutra ti kaže drugarica ne valja ti suknja ti je fino baciš''
ona '' ženo draga nije durgarica moj babo, babo je rekao i tačka''user posted image

Eto tiuser posted image

babo javlja da nema pojma da je bačenauser posted image

Eto ti individualizmauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Individualizam
12.9.2012 14:40:19   
hanabanana
Ovako je moj muž radio, i bitku sam vodila dok mu nisam objasnila zasto treba  da prestane govoriti: Zar ti ne bi ovo bilo bolje? Vidi ovo je ljepše? A što ne bi ovo jela, a ne to?
On je to radio iz najbolje namjere, a primjetila sam kod H. da dovede do toga da se njoj ipak nešto zaista svidja, ali ne bi da iskvari ocu.

Duže mi je trebalo da njemu objasnim da joj time čini medvjedju uslugu, jer će naučiti da za sve u životu čeka da joj neko klimne glavom. Danas mi, sutra drugarica, prekosutra muž.....dijete itd.

< Poruku je uredio hanabanana -- 12.9.2012 14:44:27 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Individualizam
12.9.2012 14:51:48   
Alma_27
jao, zene, sta me sve ceka user posted image

ja sam se neki dan obelajila jer nisam znala djetetu od 2,5 godine objasniti zasto nije lijepo lagati. ne zna on sta znaci to da mu niko kasnije nece vjerovati (onda je pitao sta znaci vjerovati user posted image ), niti da to nije moralno i sl. sa svakom njihovom fazom, novi izazovi.


i primjetili smo da nije samostalan uopste user posted image a sve iz nase najbolje namjere. sad ne znamo kako to da ispravimo. nakon prvog neuspjelog pokusaja, dize ruke...
hajde, to cu vas pitati tamo na temi odgoj user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Individualizam
12.9.2012 15:16:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ovako je moj muž radio, i bitku sam vodila dok mu nisam objasnila zasto treba  da prestane govoriti: Zar ti ne bi ovo bilo bolje? Vidi ovo je ljepše? A što ne bi ovo jela, a ne to?
On je to radio iz najbolje namjere, a primjetila sam kod H. da dovede do toga da se njoj ipak nešto zaista svidja, ali ne bi da iskvari ocu.

Duže mi je trebalo da njemu objasnim da joj time čini medvjedju uslugu, jer će naučiti da za sve u životu čeka da joj neko klimne glavom. Danas mi, sutra drugarica, prekosutra muž.....dijete itd.


pa i ja svoga ne vodim...uradio je to kući...al zakazala sam mu večeras sastanak...zaista mora paziti...jer ovo boldirano potpuno sam istoga mišljenja

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 104
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *