elektricno sušilo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


magbi -> elektricno sušilo (23.9.2012 14:09:19)

http://www.ekupi.ba/VIVAX-HOME-elektricno-susilo-za-ves-ECD-230-198570.aspx jeli iko od vas ikada ovo cudo koristio




maxus svratila -> RE: elektricno sušilo (23.9.2012 15:01:37)

Joj, i ja sam ovo gledala, al mi nista nije jasno kako ovo radi.
Koliko struje trosi, kako ce se ves ponasat, jer se samo zice zagrijavaju, pa da li ce izgorit ves u dodiru sa zicom.
Zelejla bih i ja sebi ovo kupit, al me strah.........




SdZ -> RE: elektricno sušilo (23.9.2012 15:05:43)

Ja za ovo nisam cula, ali sad me bas zanima. To nije lose. Koliko kosta? Ja nigdje ovdje ne vidim cijenu ili sam slijepa?




magbi -> RE: elektricno sušilo (23.9.2012 15:13:09)

kosta oko 66 km ukljuci se u struju ja pitam na info broj o njemu kaze mi lik da se nesmije svila stavit a reko vuna i dzemperi kaze on meni neznam ja sam musko haha ja plakala od smjeha izgleda bas dobro a sto se tice potrosnje struje neznam sta da vam kazem




milenium -> RE: elektricno sušilo (23.9.2012 23:52:58)

mi smo prije par dana na temi razgovori u očekivanju pisali o ovom sušilu.ja sam ga isto gledala a jedna ga je trudnica kupila, ja mislim da je nuny joj ne mogu se sjetit, je nunny je sad sam provjerila.[sm=smiley1.gif]




milenium -> RE: elektricno sušilo (24.9.2012 0:07:57)

http://www.norveskiradijatori.com/susacipeskira.html a ima li itko ovakav,meni se ovaj sviđa.strah me da mi od ovoga od 66km što vi spominjete ne ovlaži prostorija u kojoj budem sušila.[sm=zmeden.gif]ili se ovo drži na balkonu[sm=zmeden.gif]




Nunny -> RE: elektricno sušilo (24.9.2012 7:32:23)

:) ja imam ovaj vivax tj suprug ga u subotu kupio, platio ga je oko 30 KM....mi smo ga uzeli jer nam treba za balkon.... ukljucila ga jesam da probam ...ono kao radijator nista posebno, stim da one sipke sa strane ne griju...lijepo izgleda onako, aluminijum...mislim da nece korodirati vani, iskreno to je ono sto ja ocekujem od njega...




mery_y -> RE: elektricno sušilo (24.9.2012 8:43:21)

nunny, gdje to ima za 30 km? i koje su dimenzije susila otprilike? hvala




magbi -> RE: elektricno sušilo (24.9.2012 22:16:25)

cccc ovaj vivaxov 30 km jeli aaaa gdje to




Nunny -> RE: elektricno sušilo (24.9.2012 23:59:02)

kupili smo preko ekupi.ba, koristili smo vaucer sa ekupona. ba zato smo platili oko 30-tak maraka ne znam tacno koliko kao sto sam rekla mm je kupio..
http://www.ekupon.ba/ponuda/560/50-popusta-na-vaucer-za-kupovinu-na-portalu-ekupi




milenium -> RE: elektricno sušilo (17.10.2012 0:27:13)

nunny javi nam kako suši ovo,ima li izgorenog veša[sm=smiley36.gif]




Ben 10 -> RE: elektricno sušilo (17.10.2012 8:35:01)

Ja onaj prvi vidjela neki dan u Robotu ,87km ,nije ni jeftin bas...Mene nesto strah,struja ,vlaga ,metal,a ovaj moj malac da stoji sargan ,on bi ga dirnuo.Imam velikih problema sa susenjem vesa u ovim sugavim vremenima.




milenium -> RE: elektricno sušilo (17.10.2012 10:33:47)

meni se veš po ovakvim vremenima suši i po 3 dana.a valjda je ovo izolirano,nije valjda da žice prže robu pa ostaje žuta crta kao izgoreno.nadan se da će nam se nunny javiti,sad ima već malo iskustva[sm=smiley1.gif] a kad bih mogla birati kupila bih ovaj za kupaonice sto ide na zid- kao one rešetke za grijanje što ljudi inače imaju ali samo sto ovaj isto na utičnicu ide.ali problem je gdje to naći ,da znam odmah bi ga uzela.




Stranica: [1]