RE: Djeciji stomatolog (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


maja78 RR -> RE: Djeciji stomatolog (16.2.2014 14:08:08)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

škorpije ja sam Asju vodila privatno u Quick smile ... kod dr. Kornelije ili dr. Indire.....i prvi pregled nam je bio odlican... dr. Kornelia je bila divna ...malo je "vozala" asju na stolici pa pričala s njom o zubic vili pa joj je na najnjezniji nacin pregleala zubice.... pohvalila je i dala poklon (koji sam ja kupila naravno)...asja je danima bila odusevljena...
u čekaonici smo cekali oko 10 minuta ali na stolu su bile bojice i slikovnice ... na kraju se dobije diploma za prvi preled ali ja mahnita zaboravih pa izadjoh ranije...uzećemo drugi put ...bas mislimo ici sljedece sedmice...

I taj prvi pregled je kostao samo 10 km





gdje je to visnja?




Visnja RR -> RE: Djeciji stomatolog (16.2.2014 14:11:22)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

škorpije ja sam Asju vodila privatno u Quick smile ... kod dr. Kornelije ili dr. Indire.....i prvi pregled nam je bio odlican... dr. Kornelia je bila divna ...malo je "vozala" asju na stolici pa pričala s njom o zubic vili pa joj je na najnjezniji nacin pregleala zubice.... pohvalila je i dala poklon (koji sam ja kupila naravno)...asja je danima bila odusevljena...
u čekaonici smo cekali oko 10 minuta ali na stolu su bile bojice i slikovnice ... na kraju se dobije diploma za prvi preled ali ja mahnita zaboravih pa izadjoh ranije...uzećemo drugi put ...bas mislimo ici sljedece sedmice...

I taj prvi pregled je kostao samo 10 km





gdje je to visnja?


Importane - quick smile




MajkaTereza -> RE: Djeciji stomatolog (6.5.2014 17:01:18)

Super, hvala na prijedlogu, i ja hocu malog da vodim ubrzo.




Tajno moja -> RE: Djeciji stomatolog (14.6.2014 18:44:49)

Visnja,dal' je tvoja curica popravljala kod njih zubice i kako ide to sa laserom?
Mi danas bili kod dr.-a,otvorila mu zubic i napravila samo gore,dijete ne moze ni da jede,cim nesto gricne,mrvica mu upadne i plac....srce mi se kida!Mislila sam ga veceras odvesti u hitnu da mu makar stave nesto privremeno do ponedjeljka,kako bi mu makar malo olaksalo tegobe,pa se zaputiti u Quick smile,nadam se da će mu oni uspjeti sanirati zubic :(




salmana -> RE: Djeciji stomatolog (9.9.2014 14:39:22)

Ima li iko da mi preporuci djecijeg stomatologa koji radi privatno u popodnevnim satima ili vikendom.

Znam na stomatoloskom fakultetu da ima pedodoncija (zaprave) ali smo terminom ogranicene.

Hvala!




R&T@ -> RE: Djeciji stomatolog (22.2.2015 14:23:03)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

škorpije ja sam Asju vodila privatno u Quick smile ... kod dr. Kornelije ili dr. Indire.....i prvi pregled nam je bio odlican... dr. Kornelia je bila divna ...malo je "vozala" asju na stolici pa pričala s njom o zubic vili pa joj je na najnjezniji nacin pregleala zubice.... pohvalila je i dala poklon (koji sam ja kupila naravno)...asja je danima bila odusevljena...
u čekaonici smo cekali oko 10 minuta ali na stolu su bile bojice i slikovnice ... na kraju se dobije diploma za prvi preled ali ja mahnita zaboravih pa izadjoh ranije...uzećemo drugi put ...bas mislimo ici sljedece sedmice...

I taj prvi pregled je kostao samo 10 km





gdje je to visnja?


Importane - quick smile


Hvala...
Ovo mi je trebalo...

Kako kasnije?
Je li neko popravljao?
Kakve su cijene?




lady_bubamara -> RE: Djeciji stomatolog (19.4.2015 23:18:37)

Oprostite ako sam fulila temu,ako ima tema za ovaj problem, neka mi neko ostavi link.

Ne znam gdje da pitam pa ću ovdje.

Mom dječaku će za par mjeseci dvije godine.Zubić prvi nam je nikao u 5.mjesecu,higijenu zubića održavamo , peremo ih! Ali ono što sam vidjela večeras malo me šokiralo,prvo sam mislila da su kečevi popucali, ( iako nije imao nikakav udarac niti pad) , a kad sam bolje pogledala shvatila sam da nisu popucali,već mi izgledaju kao da su se istrošili [sm=zmeden.gif]

Evo vam slika, pa ako je koja mama imala slično iskustvo , molila bih da podijeli .

[img]http://www4.slikomat.com/13/0419/d76-filip._thumb.jpg[/img]




ijaa -> RE: Djeciji stomatolog (19.4.2015 23:46:03)

da li je mozda unosio zeljezo, postije one tablete koje direktno idu i zube bukvalno pojedu?




Medić* -> RE: Djeciji stomatolog (19.4.2015 23:51:23)

Bubo od mog brata maleni tako. Vec sam ti rekla pa da se ne ponavljam ponovo. Pisem s moba.
Ima tako djecice pa im rano krenu ti mlijecni kvariti se I propadati.
Povedi ga djecijem stomatologu da vam da savjete sta dalje.
Higijenu obavljate redovno.
Sad ce mame s iskustvom ako imaju.




lady_bubamara -> RE: Djeciji stomatolog (19.4.2015 23:54:58)


IZVORNA PORUKA: ijaa

da li je mozda unosio zeljezo, postije one tablete koje direktno idu i zube bukvalno pojedu?


Nije draga.

Zadnje smo pili ibuprofen sirup kad je imao visoku turu.




lady_bubamara -> RE: Djeciji stomatolog (19.4.2015 23:56:38)


IZVORNA PORUKA: Medić*

Bubo od mog brata maleni tako. Vec sam ti rekla pa da se ne ponavljam ponovo. Pisem s moba.
Ima tako djecice pa im rano krenu ti mlijecni kvariti se I propadati.
Povedi ga djecijem stomatologu da vam da savjete sta dalje.
Higijenu obavljate redovno.
Sad ce mame s iskustvom ako imaju.


Hvala draga.

I hvala na objašnjenju , smirila si me baš baš [sm=smiley31.gif]




ninuska -> RE: Djeciji stomatolog (1.9.2015 8:05:37)

Je li ko skoro isao u quick smile. Koliko je popravak mlijecnog zuba? Trebam curicuu voditi. Pokvarila se petica i boli je kad dodirne jezikom. Pa, da sprijecimo da ide dalje




irenaSA -> RE: Djeciji stomatolog (1.9.2015 9:16:28)

Meni su sjajni na sarajevskoj Stomatologiji, predškolsko...mi curicu vodimo već tri godine..ima ih 4, 5 sjajnih zubara i divni su sa dječicom[sm=smiley1.gif]




Isha -> RE: Djeciji stomatolog (1.9.2015 10:29:54)


IZVORNA PORUKA: irenaSA

Meni su sjajni na sarajevskoj Stomatologiji, predškolsko...mi curicu vodimo već tri godine..ima ih 4, 5 sjajnih zubara i divni su sa dječicom[sm=smiley1.gif]


I mi idemo gore, sve pohvale [sm=bravo.gif]




ninuska -> RE: Djeciji stomatolog (1.9.2015 12:30:34)


IZVORNA PORUKA: Isha


IZVORNA PORUKA: irenaSA

Meni su sjajni na sarajevskoj Stomatologiji, predškolsko...mi curicu vodimo već tri godine..ima ih 4, 5 sjajnih zubara i divni su sa dječicom[sm=smiley1.gif]


I mi idemo gore, sve pohvale [sm=bravo.gif]

Hvala vam...a,jel' se dugo ceka na pregled kad se narucis? A, problem mi je sto su termini vjerovatno prijepodne, muz radi,,a ja pred porod :(




irenaSA -> RE: Djeciji stomatolog (7.9.2015 19:51:40)


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Isha


IZVORNA PORUKA: irenaSA

Meni su sjajni na sarajevskoj Stomatologiji, predškolsko...mi curicu vodimo već tri godine..ima ih 4, 5 sjajnih zubara i divni su sa dječicom[sm=smiley1.gif]


I mi idemo gore, sve pohvale [sm=bravo.gif]

Hvala vam...a,jel' se dugo ceka na pregled kad se narucis? A, problem mi je sto su termini vjerovatno prijepodne, muz radi,,a ja pred porod :(


Naručuju u roku dvije sedmice, otprilke..ništa strašno...imaju i kasnijih termina..ali kada dođeš u vrijeme kada ste naručeni sve obaviš za deset minuta..i ja sam svoju S vodila sa trbuhom do zuba...ima i divna zubarka čiji je suprug ginekolog..za proćaskati[sm=smiley36.gif]
Evo ti i broj pa nazovi, naručuje se tel. 033 214 249 lok. 154[sm=smiley1.gif]




RosaN -> RE: Djeciji stomatolog (6.11.2015 8:51:46)

Moze i ranije?
_________________




nicole7 -> RE: Djeciji stomatolog (1.6.2016 12:01:56)

Djecji stomatolog u zagrebu, tocnije u istoku zagreba; Stomatologija - Dentolab .. odlican sa djecom !!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]