RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica >> Knjiga, film i muzika



Poruka


muaaa -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (28.11.2017 15:12:16)


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: muaaa

Oooo otkud vas na Sivom [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Cini mi se da ce se u ovom zadnjem djelu nesto zakomplikovati,nesto se desava,da li ce neko pokusati ubiti Sivog i Anu,ne znam,malo kroz maglu se sjecam ,citala sam.tu bi kraj,valjda ce se nastaviti[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

odgledah davno drugi dio ali cini mi se da ce se zakomplikovati sa Aninim bivsim sefom (onaj sto se zaljubio u nju pa Sivi kupio i njega i firmu mu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]).
Kao kroz maglu se sjecam bio neki vatromet na kraju a onaj pali sliku neku (ne sjecam se ko je na slici)
tu se dalo naslutiti da ce im zagorcati zivot u trecem dijelu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
A ni ona Kim Besinger ne izgleda kao da ce ih ostaviti na miru [sm=smiley36.gif]

Da ima to sa sefom,ali nesto vise se desava...pretvara se krimic[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




LieToMe RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (28.11.2017 15:20:12)


IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: muaaa

Oooo otkud vas na Sivom [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Cini mi se da ce se u ovom zadnjem djelu nesto zakomplikovati,nesto se desava,da li ce neko pokusati ubiti Sivog i Anu,ne znam,malo kroz maglu se sjecam ,citala sam.tu bi kraj,valjda ce se nastaviti[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

odgledah davno drugi dio ali cini mi se da ce se zakomplikovati sa Aninim bivsim sefom (onaj sto se zaljubio u nju pa Sivi kupio i njega i firmu mu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]).
Kao kroz maglu se sjecam bio neki vatromet na kraju a onaj pali sliku neku (ne sjecam se ko je na slici)
tu se dalo naslutiti da ce im zagorcati zivot u trecem dijelu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
A ni ona Kim Besinger ne izgleda kao da ce ih ostaviti na miru [sm=smiley36.gif]

Da ima to sa sefom,ali nesto vise se desava...pretvara se krimic[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

ja ne citah knjige samo film gledala [sm=smiley36.gif]
vala u filmu koliko se sjecam nema nesto bas puno prostora nekog dubljeg da se zakuha izuzev to oko Kim Besinger (njegove bive sta vec [sm=smiley36.gif]) i onog Aninog sefa
Akoi ima nesto onda je to nov, u prva dijela se ne da nasluti da ima bas neka duboka krimi radnja [sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (28.11.2017 15:53:39)

u trećem djelu knjige Sivi postao papučar [sm=smiley36.gif]




manuela RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (28.11.2017 16:43:37)

Samo da ubacim treći dio bas bajka oni na kraju okruženi dječicom 😂. ..
Ni S od sivog nema
...
Inače sto se Kim tiče njoj uloga bas paše 😅




teacher75 -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (28.11.2017 19:02:22)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

Ja ne razumijem pomamu za ovom knjigom, a posebno za filmom koji ne moze biti gluplji I losiji, od glume, dijaloga pa nadalje...[sm=smiley36.gif]


a to ti je tipičan dokaz da su žene zadržele tinejdžerke u sebi...( ne isključujek sebe jer sam i ja čitala sve tri knjige)

sve počne s bajkom "Ljepotica i zvjer" pa se obradovasmo kad naletisom na moderniju varijantu bajke ....a Sivi je moćna zvjerka...lijep, prebogat, perverzno/moćan, a samo pred njenim nogama puzi..zar to nije san svake žene [sm=smiley36.gif]
kako naslov kaže bajka

opuha li ti Azel sinoć u Wisi? [sm=smiley36.gif]

Nisam ja nego co'ek u mene [sm=smiley36.gif] ma sta ja znam, nisam ja nikad bila u tim filmovima, vec vise u stilu neke romantike I gotive na drugi nacin. Ona je bogami pod njim dosta puzala, ne volim ja nikakve sado mazo odnose [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (28.11.2017 19:05:07)


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: muaaa

Oooo otkud vas na Sivom [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Cini mi se da ce se u ovom zadnjem djelu nesto zakomplikovati,nesto se desava,da li ce neko pokusati ubiti Sivog i Anu,ne znam,malo kroz maglu se sjecam ,citala sam.tu bi kraj,valjda ce se nastaviti[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

odgledah davno drugi dio ali cini mi se da ce se zakomplikovati sa Aninim bivsim sefom (onaj sto se zaljubio u nju pa Sivi kupio i njega i firmu mu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]).
Kao kroz maglu se sjecam bio neki vatromet na kraju a onaj pali sliku neku (ne sjecam se ko je na slici)
tu se dalo naslutiti da ce im zagorcati zivot u trecem dijelu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
A ni ona Kim Besinger ne izgleda kao da ce ih ostaviti na miru [sm=smiley36.gif]

Meni je drugi dio bio u rangu spanske sapunice. Doduse, vise sam tipkala na mob.nego sto sam pratila film, toliko mi je bilo zanimljivo [sm=smiley36.gif]a sto se knjige tice, dosla sam do 4.poglavlja druge knjige I stvarno vise nisam mogla citati I gubiti vrijeme na tu glupost




Visnja RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (29.11.2017 9:49:36)

sinoć odgledah prva dva djela 1 filma.... bez tona ....[sm=smiley36.gif]


pa eto....da mu stave neprozirnu kesu na glavu mogao bi proći...i da mi nije onako bijela koža---malo bih ga ali samo malo osunčala [sm=smiley36.gif]
a ona ...ok je ....i treba da bude običa cura...

knjiga jača od filma ...ili da ipak pustim i ton....[sm=smiley36.gif]




LieToMe RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (29.11.2017 9:52:18)

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sinoć odgledah prva dva djela 1 filma.... bez tona ....[sm=smiley36.gif]


pa eto....da mu stave neprozirnu kesu na glavu mogao bi proći...i da mi nije onako bijela koža---malo bih ga ali samo malo osunčala [sm=smiley36.gif]
a ona ...ok je ....i treba da bude običa cura...

knjiga jača od filma ...ili da ipak pustim i ton....[sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
meni je soundtrack odlican, neke sam pjesme i poskidala [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

zao mi vas koji ste citali knjigu...vidim knjiga vam ubila film totalno [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (29.11.2017 9:55:49)

hahaha pa kao i sve knjige

još davno me na to upozorila knjiga "ptice umiru pjevajući" ...mnogo jača od filma ...

evo sad se i moja Asja uvjerila čitajući Čudnovate zgode šegrta Hlapića.... nakon knjige je gleala film ( ne preporučujem obratno) i našla bezborj nepravilnosti i ušminkanu situaciju...
knjige su uvijek vjerodostojnije


a i Sivi ljepši u mojoj mašti...mada mu glavu i nisam dala u mašti definisanu.... jedino nije plav i bebast...al nije ni pregrub tj sirov....onako pametnobezobrazna faca [sm=smiley36.gif] kuku




Visnja RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (29.11.2017 9:59:08)


IZVORNA PORUKA: muaaa

Oooo otkud vas na Sivom [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Cini mi se da ce se u ovom zadnjem djelu nesto zakomplikovati,nesto se desava,da li ce neko pokusati ubiti Sivog i Anu,ne znam,malo kroz maglu se sjecam ,citala sam.tu bi kraj,valjda ce se nastaviti[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




ooo vidi ove male ....čuj odkud mi....pa ja naišla na Mr. Sivog u verziji Mr. Bean pa mi bilo smješno...zamisli da Mr:bean glumi Sivog .... erotika zdravo! da oplačeš od smjeha




Daenerys -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (9.2.2018 12:56:57)

I šta kažete na zadnji dio trilogije?[sm=smiley1.gif]




LieToMe RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (9.2.2018 13:26:37)


IZVORNA PORUKA: Daenerys

I šta kažete na zadnji dio trilogije?[sm=smiley1.gif]

nisam citala [sm=smiley36.gif] cekam da bude dostupno za ove sire populacije za pogledat...vala ne isla maksuz za to u kino [sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (9.2.2018 17:01:16)


IZVORNA PORUKA: Daenerys

I šta kažete na zadnji dio trilogije?[sm=smiley1.gif]

Prvi dio je bio ok...i 2. dio je obećavao..al treći mrtva limunada...
film vjerovatno nikad neću gledati...glumc mi je bezličan..




Blue rose RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (9.2.2018 20:14:47)

Ja nisam gledala film, niti cu vjerovatno. Cekala sam da izade cijela trilogija pa da u cugu odgledam. Ali nakon loših recenzija ipak cu ostaviti svoju fantaziju takva kakva je bila nakon citanja knjige. Da bezze ne kvarim utisak:)




salmy -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (9.2.2018 21:18:43)

Sutra u 21 na RTL 50 nijansi oslobodjen




salmy -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (12.2.2018 15:30:05)

jao zene glupog filma

sto je glup al dosadan...mi prebacili kanal u neka doba...
steta pokvarili su sam utisak knjige..a glumac isto neki papak iz pizdica[sm=smiley36.gif]




Blue rose RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (12.2.2018 15:32:41)

hahahhaa rekoh ja, ne gledajte film pokvarit ćete knjigu :)




Visnja RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (12.2.2018 15:34:43)


IZVORNA PORUKA: salmy

jao zene glupog filma

sto je glup al dosadan...mi prebacili kanal u neka doba...
steta pokvarili su sam utisak knjige..a glumac isto neki papak iz pizdica[sm=smiley36.gif]


zna žena

jest vala gadan

zato ja neću da kvarim knjigu..i sjećanje na naše mahnitanje na RR kad smo čitale [sm=smiley36.gif]




salmy -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (12.2.2018 15:42:33)

mene bilo stid [sm=smiley36.gif]
bas odvratan osjecaj koliko je zena potlacena i jadna..
stvarno kriza...kad je mm rekao meni zao nje[sm=smiley36.gif]




LieToMe RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (23.4.2018 8:41:34)

odgledah treci dio [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
treci dio najblize opsiu: sapunica, triler, akcija, drama [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (23.4.2018 8:48:01)


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

odgledah treci dio [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
treci dio najblize opsiu: sapunica, triler, akcija, drama [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


zar je snimljen 3. dio?




LieToMe RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (23.4.2018 8:53:51)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

odgledah treci dio [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
treci dio najblize opsiu: sapunica, triler, akcija, drama [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


zar je snimljen 3. dio?

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
premijera kao i prva dva bila 14.2. ove godine, samo bio los snimak, uganjah perfektan snimak...ali zivota mi isto sapunica, puna akcije i skupih lokacija Monako, Pariz... Jahte, avioni... luksuz na sve strane, vjencanica, stan...

Mislim nije lose u moru losih filmova bilop je daj sta das ali prvi dio mi je najbolji...u ovom se haman i ne pofatase kako treba [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




bejbibi -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (24.4.2018 23:09:15)


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

odgledah treci dio [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
treci dio najblize opsiu: sapunica, triler, akcija, drama [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


zar je snimljen 3. dio?

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
premijera kao i prva dva bila 14.2. ove godine, samo bio los snimak, uganjah perfektan snimak...ali zivota mi isto sapunica, puna akcije i skupih lokacija Monako, Pariz... Jahte, avioni... luksuz na sve strane, vjencanica, stan...

Mislim nije lose u moru losih filmova bilop je daj sta das ali prvi dio mi je najbolji...u ovom se haman i ne pofatase kako treba [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Istog sam misljenja . 1.dio najbolji ..drugi katastrofa [sm=smiley36.gif] 3. Mi se ni ne gleda [sm=smiley36.gif]
Gledala samo trailer i previse mi je [sm=smiley36.gif]prwviseee ..nadmasio citav holivud [sm=smiley36.gif]bezze[sm=smiley21.gif]




manuela RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (16.11.2018 23:40:19)

Trenutno na rtl prvi dio




Visnja RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (17.11.2018 0:03:52)

ahahahahha..... pa pored Pinkovih zvjezdica da gledamo gospodina Sivog [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 50 [51] 52   Sljedeća stranica >   >>