RE: Operacija žuči (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Zdravlje



Poruka


bebaa -> RE: Operacija žuči (9.7.2013 22:56:58)


IZVORNA PORUKA: mamabb

Niko ništa ne zna?

http://poliklinika-kvarantan.hr/tag/polipi/
ja svašta nađoh guglajući pa evo bar nešto da se orjentišeš....




delfin -> RE: Operacija žuči (15.7.2013 13:46:30)

mamab, samnom je bila žena u sobi koja je operisala žuč zbog polipa, to je jedino što znam




bebaa -> RE: Operacija žuči (3.8.2013 18:37:41)

danas je 2 mj. i 10 dana od operacije......i ova 2 dana sam jela grah,naumpao mi i eto ne znam kad ću opet...prisjelo mi....cijelu noć strahovite bolove imala...pa nisu oni bezveze dali prospekt kako se hraniti......[sm=smiley13.gif]i danas sam baš loše...boli me na mjestu rane i kao da me neki grčevi konstantno drže.....pijem buskopan i čaj od nane...nadam se da će proći.....[sm=smiley13.gif]




ananas_ze -> RE: Operacija žuči (3.8.2013 18:40:33)


IZVORNA PORUKA: bebaa

danas je 2 mj. i 10 dana od operacije......i ova 2 dana sam jela grah,naumpao mi i eto ne znam kad ću opet...prisjelo mi....cijelu noć strahovite bolove imala...pa nisu oni bezveze dali prospekt kako se hraniti......[sm=smiley13.gif]i danas sam baš loše...boli me na mjestu rane i kao da me neki grčevi konstantno drže.....pijem buskopan i čaj od nane...nadam se da će proći.....[sm=smiley13.gif]

to ti nije trebalo [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




bebaa -> RE: Operacija žuči (3.8.2013 18:43:23)

ah gladne oči......[sm=smiley13.gif]




ajlu -> RE: Operacija žuči (4.8.2013 20:03:03)

Operisala se u cetvrtak u subotu izasla. Najgora je anestezija...najbolji doktor granov u travniku..




Hipohonda -> RE: Operacija žuči (3.9.2014 19:03:14)

Evo i ja da se javim,prije 5 god.imala sam jak napad ,mislila sam ko zna kakva me bolest zahvatila ,kad ono kamenje ,savijena žuč
,i prije tri dana konacno odlucih to rijesiti[sm=bravo.gif],za sada je sve super ,pazim na ishranu ,mada mi zeludac reaguje na sve sto stavim usta ,a valjda ce i to prestati [sm=smiley19.gif],inace sam ok,osim sto se nikako ne mogu namjestiti dok spavam.




Visnja RR -> RE: Operacija žuči (30.10.2014 11:52:23)

Naša Maja78 RR sutra ima operaciju žuči
Poželimo joj sreću...i da sve brzo bude iza nje [sm=smiley31.gif]




MicoTico -> RE: Operacija žuči (30.10.2014 11:57:36)

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Naša Maja78 RR sutra ima operaciju žuči
Poželimo joj sreću...i da sve brzo bude iza nje [sm=smiley31.gif]

Nisma znala.
Majoni, da nam brzo ozdraviš i uskoro da kaficu pijemo[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




Super Beba -> RE: Operacija žuči (30.10.2014 12:04:20)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Naša Maja78 RR sutra ima operaciju žuči
Poželimo joj sreću...i da sve brzo bude iza nje [sm=smiley31.gif]


Sretno!!!




koka i po -> RE: Operacija žuči (30.10.2014 18:03:48)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Naša Maja78 RR sutra ima operaciju žuči
Poželimo joj sreću...i da sve brzo bude iza nje [sm=smiley31.gif]



sretno Majo [sm=smiley1.gif]
sve ce to biti dobro....ali ti to znas i bez mene[sm=smiley2.gif][sm=rozica.gif]




bebacha -> RE: Operacija žuči (30.10.2014 18:46:56)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Naša Maja78 RR sutra ima operaciju žuči
Poželimo joj sreću...i da sve brzo bude iza nje [sm=smiley31.gif]


sretno Majo
brz oporavak ti zelim




bebaa -> RE: Operacija žuči (1.11.2014 23:03:37)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Naša Maja78 RR sutra ima operaciju žuči
Poželimo joj sreću...i da sve brzo bude iza nje [sm=smiley31.gif]

aaa...tek sada ovo vidim.....nadam se da je sve prošlo u najboljem redu..mlada si,brzo će zarasti....[sm=smiley2.gif][sm=smiley31.gif]




maja78 RR -> RE: Operacija žuči (4.11.2014 9:51:44)

Hvala vam svima puno. Dosla sam kuci i sad oporavak




MicoTico -> RE: Operacija žuči (4.11.2014 14:00:37)

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Hvala vam svima puno. Dosla sam kuci i sad oporavak

:-*
Da nam se što prije oporaviš[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image] 




bombina -> RE: Operacija žuči (20.2.2015 13:36:22)

evo procitala sva ova iskustva i placem ko godina[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]ne znam sta da radim,porodila sam se prije 20 dana i dobila uzasne bolove koje vise nisam mogla podnositi i u hitnoj kazu upala zucne kesice i kamenci od kojih je jedan velicine 1,6 cm[sm=smiley19.gif]kazu oni meni operacija,a ja odlucno kazem ne zbog dojenja,srce mi se kida kad ga pogledam...dusa mamina...kazu oni meni sutra opet ujutro dodji i jutros opet kazu pokusaj na dijetu bar dok se ne navrsi 45 dana od poroda,mada sumnjaju da me prije nece opet uzasno zabolit,a to znaci odmah pod noz...i danas me hinjski boli[sm=smiley13.gif]ne znam sta cu?postoji li mogucnost nastavka dojenja poslije operacije?




mykica -> RE: Operacija žuči (18.10.2015 15:21:28)

Zdravo. Mene sutra ceka operacija zuci. Nakon sedam dana bolova nepodnosljivih sutra je taj dan "D". Iscitala sam vasa iskustva, ali se nadam da ce se neko javiti sa "friskim" iskustvom. Sve sam nalaze prikupila u petak, da ne bih lezala preko vikenda i rekli mi ujutru da dodem. Pa me zanima sta me ceka? Operacije je klasicna, nije laporoskopski. Na Kosevu. Operacije kao operacije se ne bojim, imala sam dva carska u zadnje dvije godine, pa kontam ne moze biti mnogo gore od c.r. Najvise me zanima koliko se ostaje u bolnici poslije? Gledam ova svoja dva pilica i srce mi se cijepa. ne znam kako cu izdrzati da budem odvojena od njih. Samo da mi je obaviti to i kuci doci.




yana147 -> RE: Operacija žuči (2.8.2017 3:14:59)

molim za pomos :cry: zolckata ja operirav na 2 maj ova godina i povremeno pak mi se javuvat bolove vo gorni dio na abdomenot krvna slika sam uradila dobra e eho i to je dobro neznam sta da radim vise necu da umrem mnogu se plasam jer ima neko slicne probleme :cry: mnogu mi e tesko :sad9:
Izmeni poruku




yana147 -> RE: Operacija žuči (2.8.2017 14:35:55)

niko nije imaa slican problem mnogu se plasim da ne rak da cu umreti od sto li mogu biti ove bolove poslem operacii [sm=smiley19.gif]




Visnja RR -> RE: Operacija žuči (2.8.2017 15:35:55)

nisam imala iskustvo...moj muž je operisao prije par godina i nije imao nikakave kompikacije poslije...
ali je par mjeseci sa hranom bio disciplinovan
da li jedeš onako kako te dotor savjetovao?

savjet: posjeti svog doktora i neka ti on da savjet

a do tada nemoj da paničiš, moguće je da je sve samo rekcija na neku hranu




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]