RE: Kako uspavati bebu? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


ajla86 -> RE: Kako uspavati bebu? (2.7.2013 0:33:10)

tacno je ponoc a moja beba tek zaspala....ja ko vampir [sm=lev.gif]
ima 9 mj,i sve se preokrenulo od kad je napunila 9 mj.dal je skok u razvoju ili zubici al neznam sta da radim....
do nedavno je oko 21 i 30 imala ritual kupanje flasica i spavanje....sad od pola 10 pocne kenkanje krenemo sa uspavljivanjem ma kakvi,ona pocne jos jace plakati.nosamo se ljuljamo mazimo,lezimo zajedno...trlja oci,zjeva al se bori da nezaspe....sinoc smo ja i mm skrseni skroz stavili je u krevetic da zaspe ona je plakala dizala se uz krevetic i ja je opet nosam ljuljam....neznam u koja je doba zaspala....nemam snage vise....slomi me,ledza mi pucaju...mala ima preko 12 kg....

kontam da nije povezano sa zubicima jer joj donji izbijaju i jedinice i dvice i gornji su oteceni i slabije mi jede,flasu odbija skroz...




Teddy Bear -> RE: Kako uspavati bebu? (2.7.2013 15:14:52)

Ajla draga. sve smo to prosli sa prvom bebom, pripisivali smo zubicima, i jeste stvarno bilo tako, znao je da zaspi navece u 1, nekad i duze, dojio je i budio se svakih pola sata ili sat, a po danu je spavao po 10 min ili pola sata... sto se prije pomiris da je to normalno, nekako covjeku bude lakse [sm=smiley36.gif] , a sve prodje i to vrlo brzo. u sustini sam uvijek kontala da su jos mali da nas zezaju i da budu bezobrazni, nesto ih muci sigurno. izdrzi draga i javi kad ugledas nove zubice [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]