RE: Koja kolica su dobra? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


pony2507 -> RE: Koja kolica su dobra? (10.3.2016 15:21:41)


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Ja se razmisljam da narucim od Cam Minu Elite, nasla sam ih na bas finoj promociji, a nesto mi jos rano, opet zao mi ih fuliti jer sve ovako u kompletu dodje 700km [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
Imaju 90% karakteristika koje su meni vazne, pa ne znam ni sama....

[img]http://www4.slikomat.com/13/0217/q5r-image.jpg[/img]




Ako je to u kompletu 700km onda je dzaba vjeruj mi. Ja sam ih gledala i bila su duplo skuplja. Cam je odlican,neces se pokajati sigurno. daju 2 god garancije...




Visnja RR -> RE: Koja kolica su dobra? (19.4.2016 11:08:47)

prodaju se čarobna kolica
http://www.olx.ba/artikal/21486678/stokke-xplory-v3-purple-djecija-kolica/




Winona -> RE: Koja kolica su dobra? (26.4.2016 15:21:34)

Ne znam kako kome, ali nama je bilo najbitnije da djecja kolica imaju naprijed masivne kotače, tako da su udobna i da možemo svugdje s njima ići, kupili smo ona sa sistemom 3 u 1 još prije tri godine, i sad mi služe i za drugo dijete. Kolica 3 u 1 jesu malo skuplja od ostalih, ali su i praktičnija.




manuela RR -> RE: Koja kolica su dobra? (1.11.2016 21:51:09)

U dilemi sam sto se tice kolica...
Ne znam da li da kupujem 3 u 1 zbog nosiljke?
Ili da ipak kupim 2u 1 ?
Iskreno misljenje koliko se isplatila nosiljka?




amelaaaa -> RE: Koja kolica su dobra? (2.11.2016 14:17:32)

manuela evo moje iskustvo sa nosiljkom. (ja svakom loncu poklopac zadnjih par dana [sm=smiley36.gif])
Nama apsolutno nepotrebna, nismo je imali i nismo se pokajali. Posudili od prijatelja da iznesemo curicu iz bolnice i u tome smo je doduse odvezli na prvu kontrolu sa nekoliko dana (mada sam ja bila za AS ali eto, mala bebica a kratka relacija pa sam popustila pritisku.) I za ovu novu bebicu cemo posuditi istu nosiljku od istih ljudi [sm=smiley36.gif]
Kolica smo imali obicna, koja se mogu spustiti u nulti polozaj, i tu fino ususkamo bebicu, jer dodje ona navlaka za noge, a kupila sam i podlozak za kolica po mjeri, pa joj je to davalo dodatnu mekocu. Taman. Poslije smo kupili kisobran kolica, i to neka "znj" u bingu i ona su nas super posluzila. Tu nam je bilo bitno da se i ona mogu spustiti u lezeci polozaj, ako dijete zaspi u voznji.
Doduse ovi prijatelji od kojih smo posudili korpu su svoju bas fino iskoristili. Ali mislim da je to vise, "imam" pa cu iskoristiti, a ne "neophodno mi je" pa zato koristim.




lejla80 -> RE: Koja kolica su dobra? (2.11.2016 18:24:07)

Ako u to 2u1 dođe AS, onda je to bolja opcija jer se sjedalica može namontirati na kolica.

Ja sam isto odustala od korpe. Uzela sam zimsku navlaku uz koju dođe i podložan za kolica.
Kod mene su ova samo u bordo boji.

https://www.google.ba/search?q=mamas+%26+papas+kolica+forum&client=ms-android-samsung&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi0idCFyorQAhWBcBoKHfJsAKEQ_AUIBygB&biw=360&bih=560#imgrc=cOPXX5S-tSaHJM%3A




manuela RR -> RE: Koja kolica su dobra? (2.11.2016 18:33:12)

Dvoumim se izmedju graco 2 u 1 same AS ili Chicco 3u 1 AS,korpa,I Kolica I Kolica kao kisobran lako sklopiva i iskoristiva nisu puno teska a to mi je bitno posto necu biti stalno sa autom.




lejla80 -> RE: Koja kolica su dobra? (2.11.2016 18:44:45)

Chicco predobra, mada su i graco zahvalna [sm=smiley36.gif]
Ja sam svoja dobila hvala Bogu tak da ne moram puno razmišljati [sm=smiley1.gif]




smjeskica -> RE: Koja kolica su dobra? (24.11.2016 14:26:25)

Drage mamice, zanima me da li je neka imala iskustvo sa kolicima PIKOlO ACE?
Meni po slikama djeluju jako dobro, sportski dio se pretvara u korpu za novorodjence, sjedalo se okrece u oba smjera!?
[sm=smajl.gif]




Slonicatonica -> RE: Koja kolica su dobra? (29.12.2016 14:41:19)


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Ja se razmisljam da narucim od Cam Minu Elite, nasla sam ih na bas finoj promociji, a nesto mi jos rano, opet zao mi ih fuliti jer sve ovako u kompletu dodje 700km [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
Imaju 90% karakteristika koje su meni vazne, pa ne znam ni sama....

[img]http://www4.slikomat.com/13/0217/q5r-image.jpg[/img]


Predivna su kolica. Ja tražim djecja kolica 3 u 1, su ta 3 u 1?




Merlly -> RE: Koja kolica su dobra? (15.5.2017 16:11:20)

Drage mame, ima li neko iskustva sa sljedecim modelima kolica: lorelli S-300, lorelli apollo ili chipolino rio bueno? Imam kolica koja su udobna i kvalitetna, ali nazalost prevelika i preteska. Kupila bih neka od ovih navedenih, manja su, laksa a i cijena im je ok.




manuela RR -> RE: Koja kolica su dobra? (15.5.2017 16:19:53)

Iskreno chipolino i loreli se nisu pokazala baš dobra. Drugarica ima lorelli i točkovi su na pločicama klizavi plastika nekvalitetna. ..
I uz to nepraktična za sklapanje pošto rucke nisu odvojene...
Moj ti je savjet da kupiš neka kvalitetnija jer kisobran kolica se ipak najduže koriste. ..




Merlly -> RE: Koja kolica su dobra? (15.5.2017 16:24:46)

Da, koliko para, toliko muzike, izgleda [sm=smiley1.gif] Trazicu i dalje, hvala puno na brzom odgovoru




manuela RR -> RE: Koja kolica su dobra? (15.5.2017 16:54:25)

Nije pravilo [sm=smiley36.gif]al uglavnom jeste istina...
Budu na popustu često kolica u Bojprom ili u Dotea...




lejla80 -> RE: Koja kolica su dobra? (16.5.2017 11:02:55)

Kišobran kolica uglavnom nisu preskupa. I ja već pomalo zagledam. Imala sam ranije neka Brevi, super su se pokazala. Malac se baš dugo vozio u njima. Evo sad i sestrin mali, vec nekoliko godina. Još uvijek su u dobrom stanju. Jedino sto nemaju ležeći položaj pa cu ovaj put voditi računa i o tome.




Visnja RR -> RE: Koja kolica su dobra? (28.5.2017 19:16:02)

copy
IZVORNA PORUKA: zeljka2306

Drage moje u velikoj sam dilemi koja kolica izabrati.Cijene su šarolike.Osim toga želim kolica koja će mi potrajati .Svidjela su mi se cam baby centar,a opet imaju i puno jeftinija poput chipolino i graco.Molim savjet





manuela RR -> RE: Koja kolica su dobra? (28.5.2017 23:28:27)

Meni su se chicco pokazala dobra. ..
Prvi put sam imala graco mosaic +AS
a sad chicco 3u1.
Na kraju će mi ostati nakon korpe i AS sama kisobran kolica i to mi je super praktino. ..Ne zauzimaju puno prostora u autu lako se sklapaju i nisu teska. ...

https://www.google.ba/search?q=chicco+kolica&client=ms-android-samsung&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjg1cOuxZPUAhWmHJoKHenbCuAQ_AUICSgB&biw=360&bih=560#imgrc=4xGas92sTIjphM:

Premda su mi ABC design 3 tec uvjerljivo najljepša kolica 😍




avellana -> RE: Koja kolica su dobra? (12.1.2018 19:37:11)

Pozdrav svima,
Da li neko zna da mi kaze koja je razlika izmedju Peg perego book plus i Peg perego book plus s kolica? Dvoumim se izmedju ta dva modela pa bi svaki savjet i preporuka koja izabrati dobro dosli.
Takodje me interesuje da li je kosara stvarno potrebna za novorodjence ili bebu mogu staviti u kolica jer sam cula da ovi modeli imaju nulti polozaj.
Unaprijed hvala. :)




manuela RR -> RE: Koja kolica su dobra? (12.1.2018 23:17:27)

Avellana pozdrav...[sm=smiley1.gif]
Razliku izmedu kolica PP ne znam ali ti mogu odgovoriti na pitanje da li je kosara potrebna...
Ja sam sam kupila kosaru i koristila je 6 mj.Iznijela bebu iz bolnice u njoj,po danu prvih mjesec u njoj spavao
Ipak je udobnija od nultog polozaja bilo kojih kolica...a i sva mi kolica izgledaju najljepse kad je montirana kosara[sm=smiley1.gif]
Najvise mi se kosara isplatila na moru...
Jer smo po citav dan hodali a bebac je proveo u kolicima...
Kad je malo porastao podigla sam nagib na kosari i bez problema smo punih 6 mj. koristili...jos ako je prva beba pa mozete sacuvati i za drugu[sm=smiley20.gif]




Visnja RR -> RE: Koja kolica su dobra? (12.1.2018 23:43:03)

Moje iskustvo ti ne može pomoći...kolica su imala i tu košaru....iskoristili smo je samo dva puta...
prvi put kad smo bebu iznosili...
drugi put u šetnji ali se probudila nakon 10 minuta i onda je htjela da se nosi....
šanse nije bilo da ikad više bude u njoj...





veeseelaa -> RE: Koja kolica su dobra? (18.1.2018 17:54:16)

Mi se nismo nesto s kolicima slagali
Ono prvu godinu, samo
Al vidim svijet do 5 godine haman voza djecicu

Inace imam neka kolica prodajem ih za 50 KM i nikako da ih prodam
😅 Sta je rekoh ovom svijetu, kolica plava, tri nivoa, ja ih kupila na moru, koristili ih samo 10 dana... Platila ih oko 100 KM




Razmazena -> RE: Koja kolica su dobra? (28.3.2018 23:00:13)

Zdravo zenice 💛
Imam quinny kolica da li znate koje JAJE autosjedalica moze na quinny adapter




LieToMe RR -> RE: Koja kolica su dobra? (29.3.2018 8:31:28)


IZVORNA PORUKA: Razmazena

Zdravo zenice 💛
Imam quinny kolica da li znate koje JAJE autosjedalica moze na quinny adapter


ja ovo sto proguglah na brzinu procitah da je kompatibilna sa quinny, maxi cosi i stoke (ovo se predpostavljam neisplati).
najbolje ponijeti kolica pa u radnju i probati na licu mjesta. cisto da se bude sigurno




manuela RR -> RE: Koja kolica su dobra? (29.3.2018 8:39:16)

IZVORNA PORUKA: Razmazena

Zdravo zenice 💛
Imam quinny kolica da li znate koje JAJE autosjedalica moze na quinny adapter



Ja imam i njih i ide ti maxi cosi sa adapterima...




Razmazena -> RE: Koja kolica su dobra? (29.3.2018 22:37:55)

Nadam se da mogu pronaci jaje malo jeftinije a da mi se uklapa




Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 95 [96] 97   Sljedeća stranica >   >>