|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr.Salko Mašić
3.11.2008 15:59:58   
tea lana
Na kraju krajeva ne mora ti ni znaciti da ce te poroditi doktor koji ti je vodio trudnocu mene je primio Drljevic Masic je dosao ujutro jer sam primljena u nedelju popodne.Ujutro me Masic vodio i uradio sta je uradio dr.Gutic je onda me obilazila pa me onda preuzeo dr.pUZIC A na kraju me dk.Aida porodila koju do tad nikad nisam vidjela.I svi te doktori kako koji dolazi gledaju oprostite na izrazu uvlace ruke i ostalo.Ma ja bih da se ja pitam organizovala neku peticiju kojom bi trazili da te doktor koji ti cijelu trudnocu vodi i porodi onda bi od starta se i raspitale ko je dobar a i oni ne bi krivicu ne do Bog da se nesto ruzno desi mogli prebacivati na dugog dr.


(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: dr.Salko Mašić
3.11.2008 20:04:36   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Dinkica

Stvarno mi je zao zbog tvog loseg iskustva, niko nije savrsen pa ni taj doktor, ja cu ipak pokusati kod njega a ako ne onda cu pitati za tu doktoricu. I mene je strah ali sve je Bozijim rukama koji god doktor da bude.


Tacno tako. I meni se Masic zadesio u smjeni kada sam se poradjala. Mrzim izraz " poradjao me"...jer zena je ta koja se poradja...a porodu prisustvuju babice i doktor.
Uzdas se u Boga...a doktor je tu statista u kukuruzu.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: dr.Salko Mašić
4.11.2008 19:57:40   
Fuada80
Ako uspiješ saznati kad je Masić dežurni, a vrati se na gornje odgovore eminak je napisala raspored pa ako uspiješ sracunati dezuru, slobodno otiđi primit će te bez pogovora. Mi uvijek idemo kad nam je frka za kabinet. Samo se pripremi da ces malo duze cekati jer mozda mu se bas u tom trenutku desi da mora u salu. A to za doktore je individualno i ne bih nijednog kategorično odbacivala, sve imamo manje vise ruzna iskustva sa nekim doktorima, pa tako i ja sa Aidom. To opet nek ostane lični izbor.
Ako slučajno saznam za dezuru javim, koliko ti se zuri?

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: dr.Salko Mašić
5.11.2008 9:25:30   
Dinkica
Kako procitah vidim da je danas dezurni a ja sam danas nikakva, slinim, prehladjena sam a kuci cu tek u 6. Sacekacu akobogda 15ti pa zvati da mi daju termin, nadam se da se tad ne ceka. Do sada sam isla kod privatnice i imam terapiju koju pijem, apaurin + gynipral 2X1 zbog kontrakcija, e sad hoce li i njegovo misljenje biti tako, kojeg doktora onda da slusam, pojma nemam, sve mi je ovo prvi put pa sam totalno nesigurna.

(odgovor članu Fuada80)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: dr.Salko Mašić
5.11.2008 15:52:20   
aazra
Svi mi imamo razlicita iskustva s doktorima to je jednostavno tako, mene je on porodio, imala sam dug porodjaj, ali necu reci tezak, mozda bas zahvaljujuci njemuuser posted image .

Dinkica, nemoj se plasiti ja pred kraj trudnoce nisam bas uspjela doci do njega, pa sam isla na pregled i kod drugih ljekara (koji su se potrefili u dezuri) i ne mogu se pozaliti ni na kog, mislim na opcu bolnicu.
Sad ne znam kakvi su ostali na porodjaju, ja sam imala srecu da mi bude on.

Jedna je rekla za dr. Masica da je "malo grub na pregledu", to je donekle i tacno mene je pregledao dva puta u toku kontrakcija ali znam da je to bilo za moje dobro jer sam se nakon tih pregleda brze otvarala.



_____________________________








(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: dr.Salko Mašić
5.11.2008 17:06:53   
Fuada80
E da, upravo sam saznala da je veceras dezurni, znači sutra je slobodan, pa je četiri dana na kabinetu što znači da je dezuran opet u utorak. Javim kad ovo potvrdim. Drugarica ide sad u sest pa ce mi javiti tacno za utorak.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: dr.Salko Mašić
6.11.2008 7:45:41   
aldi
Sve najbolje za doktora Mašića. Teže je doći do njega ali ja sam prezadovoljna, vodi mi trudnoću od trećeg mjesseca!!!

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu Fuada80)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: dr.Salko Mašić
10.11.2008 17:04:10   
Enchy
I ja zelim pohvaliti doktora Masica.
Odlican doktor i prije svega super covjek, pozitivna licnost u svakom slucaju.
Nije mi vodio trudnocu, mada sam nekoliko puta bila kod njega na pregledu. Mozda jeste malo grublji pri pregledima, mnoge kazu, ali meni njegovi pregledi nisu bili nista bolniji od ostalih kod drugih doktora (a svi su se skoro izmjenjali pred kraj trudnoce).
A porod ce mi ostati u lijepom sjecanju djelimicno i zbog njega.

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: dr.Salko Mašić
15.11.2008 21:23:42   
aazra
IZVORNA PORUKA: Enchy

...meni njegovi pregledi nisu bili nista bolniji od ostalih kod drugih doktora (a svi su se skoro izmjenjali pred kraj trudnoce).
A porod ce mi ostati u lijepom sjecanju djelimicno i zbog njega.


E hajd pa nisam jedina....user posted image  I slazem se s tvojom zadnjom recenicom....

_____________________________








(odgovor članu Enchy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: dr.Salko Mašić
22.12.2008 15:47:14   
Gigana
Dr. Mašić je legenda.  Nikad nisam srela pažljivijeg doktora.  Kao da sam mu rod rođeni.  On me je i porodio na carski rez, svaka mu čast.  Kad su vidjele rez, sve sestre su me pitale je li me Dr. Mašić operisao i ja sam rekla da jeste, a kad sam ih pitala kako znaju, rekle su mi da samo on može napraviti tako savršen rez.

Vodio mi je cijelu trudnoću i ja sam bila prezadovoljna. 

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: dr.Salko Mašić
2.1.2009 11:05:33   
Dinkica
Drage moje koje vam trudnocu vodi dr.Masic ili je vodio, imam pitanje, trebala bih 12.januara na kontrolu, to dodje tacno 20 dana od kad mi je doktor rekao da dodjem, medjutim ja se zaboravih naruciti, sad i da zovem ne vjerujem da ce mi sestrica dati  termin uskoro, 35ta sam sedmica pa ne smijem puno cekati, posljednji put isto nisam mogla dobiti termin za 20 dana pa mi je rekao da ga potrazim oko 1 sat na prvm spratu, a sad nista ne rece user posted image , osim kontrola za 20 dana. Sta cu ja sada??? Izgleda da mi ne preostaje nista drugo nego otici na blef i traziti ga po bolnici. Stvarno ne znam....

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: dr.Salko Mašić
2.1.2009 12:36:44   
mamin sin
Meni je jednom rekao da kada udjes u 9. mj, 36. sedmica, ne moras se vise ni narucivati....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: dr.Salko Mašić
18.1.2009 13:08:06   
Anoniman
prenesen post...

IZVORNA PORUKA: golubic

Molim vas, da li neko zna kada je dežurni dr.Mašić u Vojnoj bolnici, obzirom da su im se dežure pomjerile?
Unaprijed hvala.

(odgovor članu adicamala)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: dr.Salko Mašić
18.1.2009 17:59:23   
Dinkica
Za dežuru ne znam ali znam da sutra tj. u ponedjeljak radi na prizemlju na pregledu trudnica, tu ces ga sigurno naci.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: dr.Salko Mašić
18.1.2009 18:18:36   
Anoniman
Drage moje mamitice, posto se evo i meni blizi tinuninu dan a zelja mi je da se porodim u Vojnoj, a nemam nikakvu stelu, zamolila bi ove mamitice koje su se gore porodile da mi preporuce dr. kao i babicu (predpostavljam da je ovaj dr. Masic najbolji kada toliko o njemu pisete) al' recimo koju babbicu da ganjam

(odgovor članu Dinkica)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: dr.Salko Mašić
18.1.2009 21:54:23   
Amrino
IZVORNA PORUKA: dadada

Drage moje mamitice, posto se evo i meni blizi tinuninu dan a zelja mi je da se porodim u Vojnoj, a nemam nikakvu stelu, zamolila bi ove mamitice koje su se gore porodile da mi preporuce dr. kao i babicu (predpostavljam da je ovaj dr. Masic najbolji kada toliko o njemu pisete) al' recimo koju babbicu da ganjam


dadada- samo se opusti. Ja nisam imala nikakvu stelu- zadesio se Masic u dezuri a babicama ni imena ne znam i sve je proslo ok! Ne treba ti stela a pogotovo kod Masica jer svaku trudnicu tretira isto.
Sretno i samo opusteno jer najvise sama sebi mozes pomoci.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: dr.Salko Mašić
19.1.2009 11:16:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

IZVORNA PORUKA: dadada

Drage moje mamitice, posto se evo i meni blizi tinuninu dan a zelja mi je da se porodim u Vojnoj, a nemam nikakvu stelu, zamolila bi ove mamitice koje su se gore porodile da mi preporuce dr. kao i babicu (predpostavljam da je ovaj dr. Masic najbolji kada toliko o njemu pisete) al' recimo koju babbicu da ganjam


dadada- samo se opusti. Ja nisam imala nikakvu stelu- zadesio se Masic u dezuri a babicama ni imena ne znam i sve je proslo ok! Ne treba ti stela a pogotovo kod Masica jer svaku trudnicu tretira isto.
Sretno i samo opusteno jer najvise sama sebi mozes pomoci.



Hvala ti

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: dr.Salko Mašić
19.1.2009 17:30:29   
Antigona
Dr. Mašić je dežurni u srijedu 21.01.
Inače dežure su im svaki šesti dan, znači  sad od srijede šesti dan on je opet dežurni.
Ja znam toliko ako neko znaviše molim da me dopuni!!
pozdrav

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: dr.Salko Mašić
20.1.2009 0:38:34   
baklavicaa
Samo da potvrdim da je u srijedu dežurni jer mi je rekao tad da dodjem na kontrolu .Inače mi vodi trudnoću i zaista do sada sve pozitivno o njemu. Neke male pažnje i geste prema trudnicama zaista ga čine tako dobrim. 

(odgovor članu Antigona)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: dr.Salko Mašić
21.1.2009 12:24:46   
bebano
Dadada ja sam se prije skoro 8 mjeseci porodila u Vojnoj i potvrdicu ti da ti stele nisu potrebne. Dr Masic je predivan, kod njega sam isla na 2 pregleda, a prodili su me on i Dr Nakas, jer je kod mene bio carski, a tada su 2 ljekara u timu. Sto se tice babica, posto sam lezala duze upoznala sam ih sve i sve su super. Pogotovo sestra Binasa odmah ces je primjetiti krupna zena i sestra Almira ona je opet jako sitna i mrsava. Obje su predivne, a ponavljam da ni sa jednom nisam imala losa iskustva. Zelim ti svaku srecu i nemas razloga za strah i brigu.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu baklavicaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: dr.Salko Mašić
21.1.2009 14:31:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebano

Dadada ja sam se prije skoro 8 mjeseci porodila u Vojnoj i potvrdicu ti da ti stele nisu potrebne. Dr Masic je predivan, kod njega sam isla na 2 pregleda, a prodili su me on i Dr Nakas, jer je kod mene bio carski, a tada su 2 ljekara u timu. Sto se tice babica, posto sam lezala duze upoznala sam ih sve i sve su super. Pogotovo sestra Binasa odmah ces je primjetiti krupna zena i sestra Almira ona je opet jako sitna i mrsava. Obje su predivne, a ponavljam da ni sa jednom nisam imala losa iskustva. Zelim ti svaku srecu i nemas razloga za strah i brigu.


Hvala i tebi punouser posted image ...ma i ja se nadam da ce sve super ispasti...Moram  otici u Vojnu da vidim kako, sta, zbog cegauser posted image

(odgovor članu bebano)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: dr.Salko Mašić
26.1.2009 19:03:13   
remzy
evo da se i ja javim na temu dr Salko Masic-tri puta sam se porodila prvi put me porodila dr Aida Dulepa .Drugu trudnocu mi je vodio dr Masic i opet me dr Aida porodila i NEDAJ BOZE ikad vise prije bi se sama porodila nego da me ona porodi.ovo sam isto rekla poslije prvog poroda ali protiv Bozije volje se nemoze.Ja otidoh da se porodim i porodi me kao sto rekoh opet ona ,ali slucajnosti i ista soba i isti krevet.
E kod trece trudnoce sam isla opet kod dr Masica ali sam i trazila da me on porodi.
kad me zaboljelo primio me dr Puzic ali sam ja sam trazila dr Masica i on ga je pozvao i on je dosao i porodio me. i kad bih 100 puta bila trudna uvijek bih trazila da mi trudnocu vodi i da me porodi dr Masic.Svaka mu cast na svemu ,a prije svega sto je covjek i dobar drug.I jos jednom HVALA MU OD SRCA .
P.S
sudbina bi da se ja porodim po treci put u istoj sobi na istom krevetu samo drugi doktor........user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: dr.Salko Mašić
27.1.2009 11:02:36   
Bosanka
zlatni orden zasluzuje dr.masic,jer je diiiiiivan dr i covjek.prije svega covjek.nek mu dragi Allah da sve najbolje.user posted image

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: dr.Salko Mašić
15.2.2009 21:39:50   
Antigona
Cure, molim Vas ako neko ima informaciju kada je ove sedmice
dežurni doktor Mašić. Hvala unaprijed za svaku info.user posted image

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: dr.Salko Mašić
15.2.2009 22:20:03   
Anoniman
Ako ti moze pomoci ja sam bila prosle sedmice u cetvrtak i znam da je par trudnica cekalo njega da ih pregleda...e sada da li to ima ikakve veze ja fakat ne znam...prvi put sam prosle sedmice bila u vojnoj tako da jos ne kontam te rasporede

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *