|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr.Salko Mašić
19.12.2012 11:34:44   
simba00
Ma ok su svi doktori, uvijek se sjetim šta je Aida rekla mojoj prijateljici koja je pitala: A može li mene Puzić poroditi: Gospođo, svi mi ovdje imamo iskustvo i niko se neće učiti na Vama i Vašem djetetu. Tako da ima još doktora (izuzev Bećiragića koji je kompletni krkan), ali su uvjeti za porodilje užasni. Jezero user posted image user posted image

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: dr.Salko Mašić
30.12.2012 18:09:59   
idić
Zna li neka od vas da li kod dr. Mašića u ordinaciji Vita radi i dr.Amira Talić i ima li neko iskustvo s njom?

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: dr.Salko Mašić
30.12.2012 18:59:24   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: idić

Zna li neka od vas da li kod dr. Mašića u ordinaciji Vita radi i dr.Amira Talić i ima li neko iskustvo s njom?



mislim, 99 posto da ona ne radi, ma skoro sam sigurna, ali ono 1 posto uvijek ostaje, ja znam da je ona već duže na bolovanju, mislim barem je bila , mogu provjeriti pa ti javiti

(odgovor članu idić)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: dr.Salko Mašić
30.12.2012 19:25:16   
idić
mama alma hvala ti puno na informaciji,vidjeću da nazovem i pitam

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: dr.Salko Mašić
6.1.2013 11:33:29   
Visnja
Jeco,
jesi li isla ponovo u taj ponedjeljak i da li si dobila sliku?

lp

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

trudnica, trudnica user posted image
ima dr dobar ultrazvuk, vidi se da je nov i kvalitetan .. mislim da vrsi printanjeuser posted image .. ja nisam uzela print , jer sam se sva pogubila na pregledu, al ako Bog da u ponedjeljak opet idem... a nije ordinacija skroz na skroz u pripremi, ima dosta pregleda... pitala si na drugoj temi... da, ginekoloski se vrsi ultrazvuk do 3 mjeseca trudnoce, kasnije ne, ide onaj klasicni po stomacicu...a sto se tice ginekoloski pregleda to ide pred kraj trudnoce, a u toku se ne radi, osim ako nemas neki problema npr. gljivica...



(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: dr.Salko Mašić
6.1.2013 11:52:48   
Visnja
imam dilemu,

bila sam kod masica pocetkom decembra u privatnoj ordinaciji, pregledao me, ustanovljena trudnoca cca.7/8 sedmica. Druga trudnoca, presretna. Dr. kaze super trudnoca za pozeljeti hvala dragom bogu, i trazio mi je samo nalaz krvne slike da donesem do sljedeceg pregleda i naravno ukljucio folacin, napravio ultra zvuk i sve ok ali nisam dobila sliku jer valjda nisu imali printer.


posto mi je prvu trudnocu vodio dr. divanovic, odem ja i njemu prosle sedmice, a on mi trazi milion nalaza da uradim na kosevu. Imam 35 godina i kao ja sam stara trudnica, pa moram uraditi neke dodatne nalaze... sad moram da idem u dom zdravlja po glupe uputnice pa gore na dip da sve to provjeravam, a i nemam nesto puno vremena... znam da je divanovic pedantan i detaljan i to mi se u neku ruku i svidja, ali je previse, ziva ne znam da li da radim te nalaze ili ne.

Masic mi nista od toga nije trazio...

Sad sam u dilemi gdje uopste da nastavim da vodim trudnocu, paralelno mi je bezveze.
Ustvari Divanovicu sam otisla jer sam mislila da ima mozda savrseniju opremu vezano za mjerenje onog nuhalnog nabora tj. probir na kromozomopatije, i div.me opet narucio za dvije sedmice znaci sad nekad do 12.01. na to mjerenje nuhalnog nabora koje je jako bitno.

a kod masica trebam sad isto do 10.01.

inace me masic vodio od 7 mjeseca prvoj trudnoci u vojnoj i porodio na carski i prezadovoljna sam, i kad sam cula da je otvorio privatno bila sam presretna... samo eto sto mi on nije trazio te neke nalaze pa sam u dilemi, a mozda i ne trebaju mozda masic misli da na osnovu moje uredne prve trudnoce nema potrebe za tim.

eto sad da li raditi te nalaze koji je trazio divanovic (mislim da su HbsAg AntiHC, HgbA1C,Fruktozamin i neka titar antitijela na CMV toksoplazmu i rubelu i kad dodjem 12.1. da ponesem sa sobom uputnicu za DIP za Lb za hormone-kombinirani probir)

ili da odem kod masica sad narednih 2-3 dana pa da vidim sta ce mi on traziti :(...

imate li vi neki savjet....




(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: dr.Salko Mašić
6.1.2013 13:44:12   
M kao Mama
ja bih uvijek otišla mašiću, divanović ne voli malo punije žene i to otvoreno pokazuje, za mene je tu završio da je ober stručnjak, glede nalaza mislim da ih nepotrebno većina žena radi, to je div. praksa baš se pitam da radi u državnpj službi dl bi sve to posložio

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: dr.Salko Mašić
6.1.2013 14:36:46   
Medić*
Masic je stvarno vrhunski ljekar. Ja bih se uvijek njega drzala. Vezano za te nalaze, prvu trudnocu i ovu sada vodim privatno, nisu mi te nalaze spominjali....Na tvom mjestu otisla bih Masicu, pa dalje vidi sa njim. Svakako ne mozes trudnocu voditi kod oba, mislim moze se ali nema potrebe za tim :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: dr.Salko Mašić
6.1.2013 18:36:45   
Jeca_Perec
Visnja,
ti znas svoje najbolje.. meni je cijelu trudnocu vodi dr Masic, i ja sam mu zahvalna user posted image mislim da odavno prepadnutuje trudnice nije vodio. Na kontolice sam isla svake 3 sedmice, i on uvijek ima u "glavi" sta sam i kad radila. Nije da on ne trazi nalaze, al za svaki mjesec, on ti dadne obavezu. Nekad krvnu sliku, urin, tripl test, bris ako treba, ginekoloski pregled, protok krvi kroz pupcanicu. On gleda na to, da se zena puno ne potrosi, i da radi ono sto je "potrebno", i ako mu je nesto sumnjvo obrati paznju uvijek u narednim kontrolicama na to... sve preglede, nalaze radila sam privatno jer sam tako odlucila. Odlazak u Dom zdravlja po uputnicu, pa guranje pred labratorijom, pa hajde u 13h po nalaze user posted image , jos ako radis nikako da sve postignes...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: dr.Salko Mašić
6.1.2013 20:38:38   
Visnja
hvala vam cure :)

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: dr.Salko Mašić
6.1.2013 20:39:33   
Visnja

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

Visnja,
ti znas svoje najbolje.. meni je cijelu trudnocu vodi dr Masic, i ja sam mu zahvalna user posted image mislim da odavno prepadnutuje trudnice nije vodio. Na kontolice sam isla svake 3 sedmice, i on uvijek ima u "glavi" sta sam i kad radila. Nije da on ne trazi nalaze, al za svaki mjesec, on ti dadne obavezu. Nekad krvnu sliku, urin, tripl test, bris ako treba, ginekoloski pregled, protok krvi kroz pupcanicu. On gleda na to, da se zena puno ne potrosi, i da radi ono sto je "potrebno", i ako mu je nesto sumnjvo obrati paznju uvijek u narednim kontrolicama na to... sve preglede, nalaze radila sam privatno jer sam tako odlucila. Odlazak u Dom zdravlja po uputnicu, pa guranje pred labratorijom, pa hajde u 13h po nalaze user posted image , jos ako radis nikako da sve postignes...



kad si bila zadnji put, jesi li dobila sliku bebice?
lp

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: dr.Salko Mašić
6.1.2013 21:23:27   
Jeca_Perec
zadnji put sam bila 17.12. nisam dobila slicicu..

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: dr.Salko Mašić
6.1.2013 22:19:35   
Visnja
pa jesi li trazila, kad opet ides na pregled?

koja si sedmica?



IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

zadnji put sam bila 17.12. nisam dobila slicicu..


(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: dr.Salko Mašić
8.1.2013 16:44:48   
Jeca_Perec
porodila se 21.12., a kontala sam ici za 3-4 sedmice opet.. najbolje nazvati onaj broj mob., javlja se med sestra koja radi sa njim pa pitati, dal radi printer...

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: dr.Salko Mašić
28.1.2013 15:27:46   
nanella
Posto sam ovdje nova samo da kazem da sam u 15.nedjelji trudnoce i da je vodim kod Dr. Masica,a sto se tice printanja slika sa ultrazvuka,ja sam bila prosle sedmice i isprintao mi je dvije slike.

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: dr.Salko Mašić
28.1.2013 15:50:35   
lorus
nanella da li trudnocu vodis privatno u ordinaciji u vogosci ili u mup-ovoj ambulanti kod dr masica?meni je malo nezgodno do vogosce, a nemam pravo na lijecenje u mup-ovoj ambulanti (ne radim u drzavnoj ustanovi,ni u firmi koja ima ugovor s njima), pa sam mislila otici u mup-ovu ambulantu i platiti pregled, mislim da to mogu...a u drugu ruku ako vec placam onda mozda bolje da placam direktno doktoru kod kojeg zelim ici, dok je dr radio u a.nakas bila sam redovna tamo.

(odgovor članu nanella)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: dr.Salko Mašić
30.1.2013 11:23:13   
Visnja
ako vec placas onda ti je bolje da ides privatno, ipak mislim da ce te privatno bolje pripaziti nego u ambulanti. Amulanta je rutina, a privatno je privatno.

ja vodim kod njega privatno, jest da mi vogosca nije na ruku, ali sam zadovoljna sa svim tako da mi nije tesko otici jednom u mjesecu.

lp

IZVORNA PORUKA: lorus

nanella da li trudnocu vodis privatno u ordinaciji u vogosci ili u mup-ovoj ambulanti kod dr masica?meni je malo nezgodno do vogosce, a nemam pravo na lijecenje u mup-ovoj ambulanti (ne radim u drzavnoj ustanovi,ni u firmi koja ima ugovor s njima), pa sam mislila otici u mup-ovu ambulantu i platiti pregled, mislim da to mogu...a u drugu ruku ako vec placam onda mozda bolje da placam direktno doktoru kod kojeg zelim ici, dok je dr radio u a.nakas bila sam redovna tamo.

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: dr.Salko Mašić
30.1.2013 15:15:41   
sanjaa
Svakako idi kod doktora privatno kad vec placas, prvo sto je nekako cistije, urednije, a i doktori su ljubazniji

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: dr.Salko Mašić
10.2.2013 18:46:26   
nanella
Ja idem privatno u Vogoscu,nije ni meni na ruku,ali ja sam navikla kod njega ici pa mi nije mrsko,a za mup-ovu ambulantu ne znam kako i koga prima.Uglavnom ja sam privatno zadovoljna kako detaljno obavi pregled i fino se isprica s pacijentom,jer sam isla kod njega i u Abdulah Nakas tamo je sve nesta bilo na brzinu,pola stvari nije ni govorio,ustvari od onolikih zena nije se ima vremena posvetiti kao sada....

(odgovor članu sanjaa)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: dr.Salko Mašić
11.2.2013 0:16:45   
srećicaa
Za njega samo mogu reći da je zvijezda i svijetla tačka u crnoj rupi među našim doktorima. Čovjek humanista, koji kao otac pristupa svakoj pacijentici. Meni nije na ruku također da idem u Vogošću, ali aBd ako stignem prije nego se porodim ću mu maksuz otići i odnijeti neki poklon, jer me je par puta primio u MUP-ovu ambulantu iako nisam njihov radnik i nikada mi nije rekao ni jedne riječi za svoju privatnu ordinaciju, a nikada me nije vratio pod izgovorom da me ne može pregledati u MUP-ovoj ambulanti.
Savjet ostalim zainteresovanim: ako ste spremne plaćati preglede idite onda u njegovu privatnu ordinaciju, jer on nema ništa od toga što ćete vi platiti pregled u MUP-ovoj ambulanti, a po mom mišljenju je čovjek koji zaslužuje nagradu za svoj rad pa radije platite njemu nego MUP-ovoj ambulanti. Ako ne možete plaćati preglede idite kod ginekologa u Skerlićevu, Kumrovec, Državnu bolnicu i sl. a ako baš želite i mišljenje ovog doktora možete za 9 mjeseci odvojiti za 2 pregleda kod njega privatno.

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu nanella)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: dr.Salko Mašić
26.2.2013 13:57:04   
Visnja
IZVORNA PORUKA: nanella

Ja idem privatno u Vogoscu,nije ni meni na ruku,ali ja sam navikla kod njega ici pa mi nije mrsko,a za mup-ovu ambulantu ne znam kako i koga prima.Uglavnom ja sam privatno zadovoljna kako detaljno obavi pregled i fino se isprica s pacijentom,jer sam isla kod njega i u Abdulah Nakas tamo je sve nesta bilo na brzinu,pola stvari nije ni govorio,ustvari od onolikih zena nije se ima vremena posvetiti kao sada....




Nannella,
da li znas mozda je li kod masica onaj ultrazvucni uredja 2D i da li ima mogucnost pregleda 3D?

lp

(odgovor članu nanella)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: dr.Salko Mašić
26.2.2013 14:03:23   
M kao Mama
ja, znam da je meni gledao na 3 D i 4D

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: dr.Salko Mašić
26.2.2013 14:16:10   
Visnja
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

ja, znam da je meni gledao na 3 D i 4D



Je li u privatnoj ordinaciji u Vogosci ima 4D? Kada si radila taj uz i koliko kosta kod njega?

lp

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: dr.Salko Mašić
26.2.2013 14:19:37   
M kao Mama
Višnja, ja sam išla kao trudnica i radila sam još neke naleze i preglede pa ti tačno ne znam, ali mislim da je 40 KM, ali provjeri, jeste ja pričam za ordinaciju u Vogošći

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: dr.Salko Mašić
26.2.2013 14:36:24   
Visnja
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Višnja, ja sam išla kao trudnica i radila sam još neke naleze i preglede pa ti tačno ne znam, ali mislim da je 40 KM, ali provjeri, jeste ja pričam za ordinaciju u Vogošći



hvala puno na info. raspitacu se kad odem na sljedeci pregled kod njega.
tnx

lp

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *