|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr.Salko Mašić
5.3.2013 20:58:40   
kleoopatra
koliko kosta samo papa test kod dr.masica u ambulanti

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: dr.Salko Mašić
5.3.2013 23:08:44   
M kao Mama
Misliš MUP-ovoj ambulanti, jel ja mislim da je 20, ali provjeri, mislim da sam tako pročitala da su ovdje žene pisale, ali evo probaj na ovaj broj 033 280020 i traži ambulantu, odnosno dr. mašića

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: dr.Salko Mašić
6.3.2013 10:59:36   
tukica
IZVORNA PORUKA: kleoopatra

koliko kosta samo papa test kod dr.masica u ambulanti


Papa test u MUP-ovoj ambulanti, kod dr.Masica, placa se, kao participacija, 20 KM i ceka se 15-20 dana

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: dr.Salko Mašić
11.3.2013 9:55:37   
kleoopatra
ok hvala Vam

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: dr.Salko Mašić
12.3.2013 15:51:08   
ljubićica
Drage moje vidim da sve trazite dr Masica i ja sam isto i kada sam dosla da se porodim bio je on ali na zalost u 8 sati je smjena bila zavrsena i otisao je Ja moram reci da je bila jedna divna babica Senada i doktor Puzic i da sam imala extra porod koji bi svakoj zeni preporucila tako da su svi u principu dobri-))

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: dr.Salko Mašić
13.3.2013 13:07:49   
Visnja
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

ja, znam da je meni gledao na 3 D i 4D


je li ti cijelu trudnocu gledao kroz 3D/4D?
Ja imam osjecaj da je uzv 2D jer sam malo poredila slike na internetu.

Ja sam neki dan pitala za 3D, on mi je samo kratko pokusao prikazati u 3D ali je nesto bilo mutno tako da nisam skoro nista vidjela... A na recepciji mu pise da je pregled colordopler 80 KM.




(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: dr.Salko Mašić
25.3.2013 17:53:14   
fikolino
Koliko kosta pregled kod dokrora Masica u amblanti?

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: dr.Salko Mašić
1.4.2013 10:07:30   
Visnja
IZVORNA PORUKA: fikolino

Koliko kosta pregled kod dokrora Masica u amblanti?



30 KM,
a privatno 40 KM.

(odgovor članu fikolino)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: dr.Salko Mašić
1.4.2013 10:08:26   
Visnja
IZVORNA PORUKA: Visnja

IZVORNA PORUKA: fikolino

Koliko kosta pregled kod dokrora Masica u amblanti?



30 KM,
a privatno 40 KM.
ustvari ja sam prvi put platila 70 KM jer je bio ginekoloski pregled i ultrazvucni pregled... a onda sve sljedece kontrole su bile po 40 KM.

lp

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: dr.Salko Mašić
1.4.2013 10:28:32   
salmy

IZVORNA PORUKA: Visnja

IZVORNA PORUKA: fikolino

Koliko kosta pregled kod dokrora Masica u amblanti?



30 KM,
a privatno 40 KM.

a moze se doci do njega u Mupovu ambulantu?

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: dr.Salko Mašić
3.4.2013 13:57:56   
Visnja
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Visnja

IZVORNA PORUKA: fikolino

Koliko kosta pregled kod dokrora Masica u amblanti?



30 KM,
a privatno 40 KM.

a moze se doci do njega u Mupovu ambulantu?



moze, radi svaki dan valjda od 8 do 13h, a mozes i provjeriti na telefon bio je negdje u tekstu na forumu.
razlika jeste u 10 KM, ali vjerovatno se privatno vise posveti pacijentu nego u mupovoj ambulanti...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: dr.Salko Mašić
18.4.2013 14:24:42   
dobby_79
I ja idem kod doktora Divanovica, prva trudnoca, 9. sedmica, imam 34 godine...sve sam iste testove radila i nije mi iskreno bilo mrsko mada je bilo potrebno dosta truda da sve izvadim, ipak je to za moje i bebino dobro, tako ti je kod njega, vrlo je detaljan, kad sam sad sve ove pretrage uradila mirna sam mjesecima, samo nekad kasnije opsta krvna slika i urin...narednu kontrolu za tri sedmice radim kombinirani probir, kako se broj beba sa down sindromom povecao zadnje vrijeme kod zena starijih od 30 godina, sasvim je normalno raditi sve te stvari dugo sam zivjela u inostranstvu i sve moje prijateljice koje su se porodile gore su prosle kroz te pretrage, smatraju se standardnim
znam da se nekad cini da je divanovic predetaljan ali samo mislim da je veoma odgovoran i ja mu stvarno vjerujem, bolje sprijeciti nego lijeciti neke stvari

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: dr.Salko Mašić
4.7.2013 23:23:40   
Amila Vita
Drage moje, želim da vam se zahvalim na ovako lijepim komentarima!user posted image

(odgovor članu dobby_79)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: dr.Salko Mašić
5.7.2013 8:24:03   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Amila Vita

Drage moje, želim da vam se zahvalim na ovako lijepim komentarima!user posted image



vidi, vidi ko na je tu u sitne sate, hahaha, dobro nam došla, plavušiće naša lijepa i draga

(odgovor članu Amila Vita)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: dr.Salko Mašić
5.7.2013 21:30:12   
salmy
Neki dan sam otisla do Mupove ambulante i bez problema me primio...

niti sam cekala..niti sta placala...
Masic je jedna ljudina koja se rijetko srece....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: dr.Salko Mašić
12.7.2013 23:44:09   
krhka plavusica
Dr. Masic jeste u MUP-ovoj ambulanti i pregledi se ne placaju ako imate zdravstveni karton u kod njih. Papa test se placa 20 KM. Radi svaki dan i sto se tice kvalitete pregleda i savjeta dr Masic je isti kao sto je bio i u Opcoj bolnici, tako da komentari tipa "vise se posveti u privatnoj ambulanti" su stvarno neumjesni.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: dr.Salko Mašić
13.7.2013 15:54:43   
salmy

IZVORNA PORUKA: krhka plavusica

Dr. Masic jeste u MUP-ovoj ambulanti i pregledi se ne placaju ako imate zdravstveni karton u kod njih. Papa test se placa 20 KM. Radi svaki dan i sto se tice kvalitete pregleda i savjeta dr Masic je isti kao sto je bio i u Opcoj bolnici, tako da komentari tipa "vise se posveti u privatnoj ambulanti" su stvarno neumjesni.

Slazem se 100%...to je jedan divan covjek..pa tek onda ljekar....
sve pohvale jos jednom za Masica....

ps. Njegova ruka kad te "potapse" po ramenu vrijedi careva grada...

(odgovor članu krhka plavusica)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: dr.Salko Mašić
19.7.2013 11:55:27   
Mirela_sa
drage moje zna li koja broj dr masica u privatnoj praxi. na godisnjem je u MUP ovoj ambulanti, pa me interesuje da li radi privato

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: dr.Salko Mašić
19.7.2013 11:56:08   
Mirela_sa
zaboravila sam da je Ramazan, on neradi za ramazan

(odgovor članu Mirela_sa)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: dr.Salko Mašić
19.7.2013 14:01:54   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: Mirela_sa

zaboravila sam da je Ramazan, on neradi za ramazan




Igrom slučaja sada radi, ja sam sinoć vidjela da jeotvorena ordinacija, pošto smo komšije, a i ja sam neki dan bila na kontroli i reče mi da će raditi, pa eto da znate,ovo govorim za Privatnu ord.

evo broj 061 302 230

< Poruku je uredio mama_alma -- 19.7.2013 14:02:53 >

(odgovor članu Mirela_sa)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: dr.Salko Mašić
13.9.2013 13:33:37   
lorus
Pozdrav drage zenice, treba mi jedna informacija, znam da dr.Masic radi ponedjeljkom i cetvrtkom, samo mi jos treba radno vrijeme, jer ja na pregled mogu tek iza 17h, da znam prije nego sto ih nazovem, da se skontam kad meni odgovara pa da se uklopim s njihovim terminima.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: dr.Salko Mašić
13.9.2013 13:36:31   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: lorus

Pozdrav drage zenice, treba mi jedna informacija, znam da dr.Masic radi ponedjeljkom i cetvrtkom, samo mi jos treba radno vrijeme, jer ja na pregled mogu tek iza 17h, da znam prije nego sto ih nazovem, da se skontam kad meni odgovara pa da se uklopim s njihovim terminima.



ma, to ti je taman, on je oko 15,30 u ordinaciji, a ako treba može i malo ranije doći, oko 15, a ostaje dok ima pacijentica, tako da vjerujem da ćeš se uklopiti

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: dr.Salko Mašić
13.9.2013 13:46:57   
lorus
Odlicno, hvala!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: dr.Salko Mašić
28.10.2013 14:35:32   
bombaj
evo da se i ja uključim, nova sam na forumu.

prošle nedjelje bila sam kod doktora Mašića na pregledu jer sam trudna, 6. nedjelja.

ultrazvuk je pokazao da je sve ok hvala Bogu, s tim da imam pojacan iscjedak.

doktor mi je rekoa da pijem folacin i ispirem se sodom bikarbonom.

meni je to kao laiku ali ipak nekome ko je dovoljno obrazovan zvučalo zastarjelo.

dao mi je da uradim nalaz krvne slike i krvne grupe ali sam ocekivala i cerviklane briseve...ko zna da li imam neku upalu tj. bakteriju dole.

kao čovjek je krasan i ljubazan ali bih vise da mi neko kaze nesto o njegovoj strucnosti.

hvala :)

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: dr.Salko Mašić
28.10.2013 20:50:05   
Jeca_Perec
ako ljekar sa dugogodisnjim iskustvom ocijeni, da vam na prvu ne treba davati neki lijek, mislim da nema potrebe sumnjati..
mnoge od nas kad su bile trudne il su trenutno trudne, probale bi sa alternativom, onda da se hvatamo hemije..


(odgovor članu bombaj)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *